Kontrastowe zabawki dla niemowlaków – Przegląd sensorycznych zabawek dla dzieci – Zabawki dla niemowląt i Zabawki interaktywne dla niemowląt

Zabawki dla niemowląt

Poniżej znajduje się lista zabawek dla niemowląt. Spośród wielu zabawek dla niemowlaków, wybraliśmy takie, które mogą najbardziej zainteresować małe dziecko. Kontrastowe kolory rozwijają zmysł wzroku dziecka i przykuwają jego uwagę. Maluszki uwielbiają bawić się zabawkami, dzięki którym mogą poznawać lepiej świat i rozwijać swoje zmysły. Kontrastowe zabawki pomagają maluszkowi w lepszym widzeniu przedmiotu.

Kontrastowe karty na kółeczku dla niemowlaka

Karty kontrastowe na kółeczku 3+

Karty w kontrastowe kolory na kółeczku to interesujące przeżycie dla maluszka. Oglądanie kart przypomina trochę pierwsze czytanie dla dziecka. Zabawki z kontrastami w postaci kart pomagają maluszkowi rozwijać swój zmysł wzroku. Zabawa kontrastowymi kartami jest bardzo ciekawa dla dziecka. Kontrastowe karty spodobają się maluszkowi już od 3 miesiąca jego życia. Pokazujmy dziecku różne kształty i nazywajmy je.

Karty kontrastowe i poradnik dla rodziców

Karty Kontrastowe Na Kółeczku +0 + Poradnik Dla Rodziców

Tutaj mamy karty, które możemy pokazywać dziecku już od pierwszych dni jego życia. Jest też bardzo praktyczny poradnik dla rodziców. Takie karty z pewnością przydadzą się każdemu rodzicowi, który dba o prawidłowy rozwój swojego dziecka. Ponadto takie kontrastowe karty to bardzo dobra rozrywka i spędzenie czasu razem z niemowlakiem.

Grzechotka szeleszcząca– kontrastowe maskotki dla niemowlaków

Grzechotka szeleszcząca

Zabawka sensoryczna maskotka dla niemowlaka w kontrastowych kolorach. Bardzo zjawiskowy gadżet dla każdego maluszka. Zabawka oprócz takiego swojego unikalnego wyglądu ma też funkcję szeleszczące. Rozwija różne zmysły maluszka, dzięki temu możemy ją nazwać zabawką sensoryczną. Takie pluszaki są w dwóch wersjach, dla chłopców i dziewczynek.

Grzechotka szeleszcząca– Szmatka dla niemowlaka

Grzechotka szeleszcząca

Zabawki szmatki dla niemowlaków są bardzo lubianymi przedmiotami dziecięcymi. Szmatki przypominają małe kocyki lub poduszeczki. Dzieci uwielbiają proste zabawki. Jednak z pozoru tylko prosta zabawka, jest tak naprawdę bardzo złożoną rozrywką dla niemowlaka.

Fisher Price Edukacyjne karty 1-5 

Fisher Price Edukacyjne karty 1-5 (GFX90)

Kardy edukacyjne na kołeczku z kolorami. Zabawka dla najmłodszych, którą można dodatkowo podgryzać. Takie karty mogą posłużyć też za gryzak dla dziecka. Dodatkowo maluszek będzie poznawać też róże kształty.

Ekologiczna korkowa Układanka Grzybek

Ekologiczna korkowa Układanka Grzybek (810548)

Taki grzybek może posłużyć jako zabawka w dziecięcej kuchni. Jest też bardzo fajną układanką dla dzieci. Sensoryczny grzybek rozwija zdolności manualne dziecka. Zabawa takim grzybkiem może być bardzo interesująca. Zabawka polega na ułożeniu wszystkich groszków grzybka na jego kapeluszu. Jeżeli maluszek bawi się w kucharza i chce upichcić zupę grzybową, może dodać kilka groszków do swojego wywaru.

Drewniane zwierzątko do pchania Zebra

Drewniane zwierzątko do pchania Zebra – 264761

Mała zebra będzie super zabawką dla dziewczynki. Nie tylko chłopcy lubią bawić się ruchomymi samochodzikami z kółkami. Taka zebra może być wspaniałą ozdobą ogrodu zoologicznego małej dziewczynki. Dodatkowo jest na kółkach i można ją płynnie przemieszczać po podłodze czy dywanie. Zabawa z taką zebrą rozwija zdolności manualne, poprawia koordynację oko-ręka i rozwija wyobraźnię dziecka. Dodatkowo przy zabawie rozwija się tworzenie różnych scenariuszy pomiędzy zwierzątkami.

Co widzę 3 mies.+ Książeczka do pokazywania

Co widzę 3 mies.+ Książeczka do pokazywania

Książeczka do pokazywania dla maluszka to super zabawa dla rodzica i jego dziecka. Taką książeczkę pokazujemy maluszkowi i nazywamy różne kształty, które w niej widzimy. Dziecko ogląda książeczkę z zaciekawieniem i uczy się kształtów.

Zabawki interaktywne dla niemowląt –Interaktywny Pies-Robot – Kiti – Zabawki interaktywne

Interaktywny Pies-Robot – Kiti – Zabawki interaktywne

Interaktywny piesek to zabawka dla trochę starszego niemowlaka. Taki piesek będzie wspaniałym kompanem zabaw dla każdego dziecka. Piesek potrafi wykonywać różne sztuczki. Można się nim opiekować. Wykonany jest z plastiku, więc niestraszny jemu brud i zaślinienie.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź