Kontrastowe zabawki dla niemowlaków – Przegląd sensorycznych zabawek dla dzieci – Zawieszki dla niemowląt, Przytulanki i Grzechotki dla niemowląt

Zawieszki dla niemowląt

Zabawki dla niemowlaków w postaci zawieszek, to chyba najbardziej praktyczne zabawki. Taki zawieszki możemy przyczepić praktycznie wszędzie, zaczynając od łóżeczka czy wózka, a kończąc na macie edukacyjnej lub nawet przywieszając je do swojej torby jako stylowy breloczek. Zabawkę możemy użyć w każdej chwili. Zawieszek dla niemowlaków jest tysiące. Tutaj znajdziemy te, które na 100% spodobają się dziecku. Może większość z rodziców jest trochę źle nastawiona do zabawek w czarno-białych kolorach, bo przecie, dziecięce zabawki kojarzą nam się z zupełni innymi kolorami, niż z czernią. Jednak dzieci uwielbiają kontrasty. Zabawki z kontrastami są bardzo przyjemnym doświadczeniem dla maluszka. Pomagają mu rozwijać wzrok i skupiać się na kontrastach. Dzięki temu możemy wpłynąć na zdrowy i harmonijny rozwój dziecka.

Grzechotka szeleszcząca kotek – Hencz – Zawieszki dla niemowląt

Grzechotka szeleszcząca kotek – Hencz – Zawieszki dla niemowląt

Zabawka, jaką jest szeleszcząca grzechotka sensoryczna, jest po prostu doskonała dla niemowlaka. Taka grzechotka może być i zawieszką i wspaniałą przytulanką. Podczas zabawy taką grzechotką dziecko rozwija różne swoje zmysły. Do tego zabawka przypomina kotka, gdzie połączenie kolorów czarnego z białym nie jest aż tak rażące dla babci czy dziadka.

Pozytywka misio Buu – Hencz – Zawieszki dla niemowląt

Pozytywka misio Buu – Hencz – Zawieszki dla niemowląt

Bardzo stylowa pozytywka dla niemowlaka. Oprócz tego, że może być i zawieszką i przytulanką to do tego jeszcze zaspokoi dziecko przyjemna melodią. Zabawka zawieszka i pozytywka to wspaniała rzecz da niemowlaka. Taka zabawka będzie świetnym towarzyszem dziecięcych spacerów czy wieczornego przygotowania dziecka do snu.

Zawieszka Kostka Sensory– Zabawka sensoryczna dla niemowlaka

Zawieszka Kostka Sensory (DD80138)

Zabawka sensoryczna dla dziecka w postaci zawieszki z różnymi elementami. Maluszek znajdzie tutaj sporo rzeczy do odkrycia. Dzięki takiej zabawce dziecko nie będzie miało miejsca na nudę. Znajdują się tutaj czarnobiałe wzory, cyferki i gryzaki. Wszystko, co potrzebne małemu dziecku do nauki i zabawy a do tego, do zaspokojenia potrzeb maluszka w okresie ząbkowania. Zabawkę można przywiesić do wszystkiego za pomocą elastycznego plastikowego haka. Połączenie różnych tekstur daje dziecku możliwość zdobywania różnych doświadczeń sensorycznych.

Zawieszka Piłka Sensory– Zawieszka sensoryczna dla niemowlaka

Zawieszka Piłka Sensory (DD80137)

Druga zawieszka sensoryczna dla niemowlaka. Tym razem w postaci kuli, a nie kostki. Tak samo fajnie się sprawdza dla dziecka jak poprzednio opisywana zawieszka sensoryczna dla niemowlaka.

Interaktywna Zabawka Phil – Babyono – Zawieszki dla niemowląt

Interaktywna Zabawka Phil – Babyono – Zawieszki dla niemowląt

Tutaj mamy taką interaktywną zawieszkę na poręcz wózka zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem. Super rozwiązanie, o którym z pewnością wiele mam nie słyszało. Zabawka jest ekstra. Świetnie się sprawdza podczas spacerów. Elastyczną zabawkę maluszek może zdejmować, pociągać lub bawić się tymi zawieszkami, które z niej zwisają. Zabawkę można spokojnie prać w pralce, więc jeżeli taka zawieszka spadnie nam do błota lub na brudny chodnik to tak naprawdę nic się nie stanie.

Grzechotka szeleszcząca lustereczk – Hencz – Zawieszki dla niemowląt

Grzechotka szeleszcząca lustereczk – Hencz – Zawieszki dla niemowląt

Zawieszka dla niemowlaka z grzechotką. Kolejna sensoryczna zawieszka dla dziecka. Super zabawka z wieloma elementami i różnymi teksturami.

 

Przytulanki

Sensoryczne przytulanki dla niemowlaków to zabawki, które pomogą dziecku w prawidłowym i harmonijnym rozwoju oraz w zasypianiu i poczuciu bezpieczeństwa. Takie zabawki są bardzo przyjemnymi towarzyszami maluszka i mogą stać się jego przyjaciółmi na długie lata.

Agatka – Hencz – Zabawki dla niemowląt

Agatka – Hencz – Zabawki dla niemowląt

Szmatka przytulanka Agatka to zabawka dla małych dziewczynek. Ma sensoryczne kropeczki i wykonana jest z różnych materiałów. Przyjemna i miła w dotyku szmatka dla niemowlaka.

Królik – Hencz – Przytulanki

Królik – Hencz – Przytulanki

Przytulanka sensoryczna dla niemowlaka. Nic dodać, nic ująć… idealna zabawka dla dziecka. Super pomysł na prezent, zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Króliczek ma wiele elementów, które zaciekawią małe dziecko.

MINI OŚMIORNICA CZERWONA – Hencz – Przytulanki

MINI OŚMIORNICA CZERWONA – Hencz – Przytulanki

Ośmiornica jest hitem wśród dzieci. Jest to jedna z bestsellerowych zabawek wśród najmłodszych. Chętnie kupowana przez rodziców i polecana drogą szeptaną. Bardzo fajna zabawka. Nie tylko ze względu na swoją cenę, ale także na to, że maluszek może bawić się jej mackami. Często również służy jako najlepszy przyjaciel dziecka, z którym maluch się po prostu nie rozstaje.

 

Grzechotki dla niemowląt

Poniżej znajduje się kilka grzechotek, najciekawszych wybranych spośród naprawdę wielu zabawek. Te grzechotki nalazły się tutaj z powodu swoich kolorów i rozwiązań, jakie dają małemu dziecku.

Drewniana grzechotka, księżyc i gwiazda – Heimess – Grzechotki dla niemowląt

Drewniana grzechotka, księżyc i gwiazda – Heimess – Grzechotki dla niemowląt

Bardzo elegancka ekologiczna drewniana grzechotka w postaci bransoletki.

GRZECHOTKA NA RĄCZKĘ PANDA

GRZECHOTKA NA RĄCZKĘ PANDA

Sensoryczna kontrastowa grzechotka na rękę wykonana z miękkiego i miłego materiału.

Krążek grzechotka z lusterkiem

Krążek grzechotka z lusterkiem (GXP-560783)

Grzechotka w postaci krążka z wieloma elementami i lusterkiem, które z pewnością zaciekawi Twojego maluszka.

 

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź