Kule styropianowe – niepozorny produkt, w którym drzemie ogromny potencjał

Po dekoracje sięgamy przygotowując się do rozmaitych wydarzeń. Urodziny, imieniny, rocznice, przyjęcia sylwestrowe – to tylko niektóre z nich. Co zrobić, by były w stu procentach dopasowane do naszych potrzeb? Wykonać je samodzielnie! Wystarczy zaopatrzyć się w takie akcesoria jak kule styropianowe, które z uwagi na swój uniwersalny charakter zapewniają szerokie pole do popisu i otwierają drzwi do wielu możliwości. Oto kilka inspiracji!

Kreatywnie i z pomysłem? Dlaczego nie!

Na rynku znajdziemy dziś sporo kul styropianowych w różnych rozmiarach. Dzięki temu z łatwością wybierzemy takie, które są nam potrzebne decydując się na jeden konkretny rodzaj lub wręcz przeciwnie, zaopatrując w kilka z nich tak, by przy ich pomocy stworzyć urozmaicone kompozycje. Pierwsze zastosowanie to zaprojektowanie autorskich bombek na choinkę. Do takiej zabawy warto zaangażować dzieci, którym sprawi ona ogromną radość i pomoże im rozwijać zainteresowania oraz doskonalić umiejętności manualne. Zwłaszcza, gdy później będą mogły obserwować efekty swoich prac na świątecznym drzewku! Kule styropianowe posłużą także do wypełnienia dmuchanego, ogrodowego basenu, w którym maluchy będą mogły poczuć się dzięki temu niczym w prawdziwym parku rozrywki! Przy odrobinie czasu i fantazji przemienimy je również w rekwizyty do przedstawień, czy ozdoby, które ułożone w pokoju nadadzą mu wyjątkowego wyglądu. Warto podkreślić, że takie dekoracje przypadną do gustu nie tylko najmłodszym ale i dorosłym, a proces twórczy pozwoli się zrelaksować i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Same zalety!

Wiele możliwości wyboru

Zaletą kul styropianowych jest to, że każdy może modyfikować je na wiele sposobów. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by pokryć je farbą w jednym wybranym kolorze, lub wręcz przeciwnie, uczynić z nich płótno na które naniesiemy obraz lub skomplikowaną kompozycję graficzną. Ciekawą opcją jest naklejenie na nie kawałków papieru, warstw materiału lub koralików i błyszczących kamieni w różnych kształtach i barwach. Miłośnicy wyjątkowo efektownych rozwiązań mogą pokryć takie kule styropianowe klejem, a następnie obsypać brokatowym pyłkiem. Z pewnością nie pożałujemy gdy zdecydujemy się na to, by opleść je ręcznie robioną na szydełku tkaniną. Przy odrobinie wyobraźni zamienimy niepozorne przedmioty w zapierające dech w piersiach akcesoria lub w zabawne stworki, które staną się nowymi zabawkami naszego potomstwa. Atrakcyjne ceny czynią ten zakup rozsądną i opłacalną inwestycją, którą warto rozważyć.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź