Naklejki

Przyklejane obrazki – zabawa na 102!

Naklejki to gadżet, który lubi każde dziecko. Chętnie przyklejają je w rozmaitych miejscach lub gromadzi w specjalnym albumie do naklejek. Nasz sklep oferuje szeroki wybór naklejek dla dzieci. Proponujemy te, które pokochają dziewczyny oraz naklejki dla chłopców.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Naklejki – gadżet, który uczy i bawi

Naklejki przez lata pełniły funkcję rozrywkową i były postrzegane jako zabawkowy artykuł papierniczy dla dzieci. Dziś oblicze naklejek się zmieniło. Coraz częściej spotkać możemy naklejki dla dzieci z funkcjami edukacyjnymi. Wspomagają one naukę oraz pozwalają na poznawanie zwierząt, kształtów, kolorów, pojazdów i innych ważnych informacji o świecie.

Producenci gadżetów dla dzieci dbają też o to, aby sprzedawane naklejki być zawsze na czasie. W naszym sklepie znajdują się w te przedstawiające bohaterów modnych i najnowszych bajek, kreskówek czy filmów dla dzieci. Bez problemu można też znaleźć naklejki w modne desenie i wzory np. florystyczny, z jednorożcami, flamingami itd.

Naklejki nie tylko dla dzieci

Naklejki to gadżet powszechnie kojarzony z najmłodszymi, ale dedykowany nie tylko im. W naszym sklepie znajdziesz również szeroką gamę naklejek dla dorosłych. Sprawdzą się one przy ozdabianiu księgi gości czy dekorowaniu kartek na ślub, chrzest czy inną ważną uroczystość. Dzięki nim wręczany upominek będzie pięknie opakowany i jeszcze bardziej atrakcyjny. Naklejki serca idealnie wpiszą się w klimat romantycznych prezentów.

Naklejki zawsze w zestawie

Naklejki w naszym sklepie sprzedawane są zawsze w zestawach. Zestawy te zawierają od 6 do nawet 200 naklejek. Niektóre zestawy obejmują naklejki takie same w wybranej ilości sztuk, inne tworzą kompozycje podobnych obrazów utrzymanych w takiej samej kolorystyce i stylistyce. Oprócz klasycznych naklejek w naszym sklepie znajdziesz też książeczki z nimi. Mają one charakter edukacyjny i pozwalają na naukę poprzez zabawę. Książeczki z naklejkami dedykowane są głównie najmłodszym dzieci. Starszaki chętniej wybierają albumy na naklejki, w które mogą samodzielnie i zgodnie ze swoją inwencją twórczą uzupełniać.

Czym są naklejki wielokrotnego użytku?

Ciekawym gadżetem w zakresie naklejek dla dzieci są te wielokrotnego użytku. Dostępne są one w zestawach nawet po 200 naklejek oraz z planszą ze scenką rodzajową. Pozwalają one dziecku na przyklejanie naklejek z jednej planszy na drugą i tworzenie ciekawych historii. Dziewczynki chętnie wybierają naklejki wielorazowe dress-up, pozwalające ubierać modelki lub make-up, umożliwiające robienie różnych makijaży twarzom na planszach.

Rodzaje naklejek dla dzieci

Naklejki dla dzieci niejedno mają imię. Oprócz tych klasycznych, które są powszechnie znane, w naszym sklepie kupić można naklejki wielokrotnego użytku czy zestawy naklejek piankowych. Popularne są również naklejki 3D oraz zestawy naklejek make-a face, czyli takich do przyklejania na twarz malucha. Takie naklejki sprawdzają się na dziecięcych przyjęciach i balach przebierańców.