Pamiątki na ślub, chrzest i komunię

Pierwsza ważna uroczystość

Chrzest to pierwsza ważna uroczystość dla dziecka. Choć maluch nie wiele, a zazwyczaj prawie nic z niej nie pamięta, to warto zadbać o właściwą oprawę tego wydarzenia. Postarać powinni się o to zarówno organizatorzy imprezy (czyli rodzice), jak i goście. Zadaniem tych ostatnich jest obdarować dziecko, czymś co to szczególne wydarzenie będzie mu po latach przypominać. Nieocenione są tu pamiątki chrztu. Pamiątki na chrzest mogą przyjmować bardzo różną formę. Od drobnych upominków po kartki okolicznościowe z wypisanymi życzeniami. Im bardziej spersonalizowany będzie prezent, tym namierzę większego sentymentalnego znaczenia.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Pamiątki na chrzest św.

Pamiątki na chrzest św. to ciekawy i oryginalny dodatek do właściwego prezentu. Może go uatrakcyjnić i sprawić, że będzie on bardziej osobisty. W tej kategorii produktów zebraliśmy nasze najciekawsze pomysły na pamiątki z chrztu świętego. Znajdziesz tu m.in. zestawy do odcisków dłoni w glinie, ramki na zdjęcia, albumy fotograficzne z motywami nawiązującymi do chrztu, kartki okolicznościowe oraz książki chrztu świętego. Możesz więc wybierać pomiędzy różnymi rodzajami upominków i idealnie dopracować prezent. Nasze propozycje to zarówno pamiątki na chrzest dla chłopca, jak i pamiątka na chrzest dla dziewczynki. Oferujemy też szeroki wybór uniwersalnych pamiątek, które ozdobione są standardową symboliką religijną.

Wspomnień czar

Pamiątki na chrzest św. zazwyczaj przechowywane są przez rodziców i wręczane dziecku, kiedy dorośnie. Dzięki temu już jako dorosły człowiek może ono przeczytać, czego życzyli mu najbliższy i zapoznać się z przebiegiem ceremonii. Pamiątki odłożone do szuflady i wyjęte po latach to wspaniała okazja do podzielenia się wspomnieniami i emocjami, które związane były z tym wyjątkowym dniem.

Jak wybrać pamiątkę ze chrztu?

Jeśli chcesz, aby wręczona przez ciebie pamiątka z chrztu świętego była cennym prezentami, staraj się maksymalnie spersonalizować prezent. Do kartki okolicznościowej możesz dołączyć bilecik z własnoręcznie napisanymi życzeniami lub też wpisać dedykację do albumu na zdjęcia.

Kto powinien wręczać pamiątki z chrztu świętego?

Pamiątki na chrzest święty mogą wręczyć dziecku zarówno rodzice chrzestni, jak i dziadkowie czy inni zaproszeni goście. Nie ma przeciwwskazań, aby dziecko dostało więcej niż jedną – ważne, aby były one podpisane, ułatwi to identyfikację darczyńcy.

Pamiątki nie tylko na chrzest

W tej kategorii naszych produktów znajdziesz nie tylko pamiątki na chrzest, ale i na inne uroczystości religijne. Odnajdziesz tu pamiątki na ślub oraz komunie święta. Wszystkie one są estetycznie i pięknie wykonane. Oferujemy szeroki wybór wzorów i fasonów, dlatego bez problemu dopasujesz kartki, albumu czy pamiątkowe książki do swojego poczucia estetyki. W naszym sklepie wybierać możesz między produktami takich marek jak Jean Marc, Disney Baby. Eximpol czy Olesiejuk. Oferujemy pamiątki na ślub, komunię i chrzest w atrakcyjnych cenach i w dobrej jakości. Możesz je kupić każdego dnia, a zamówienie zostanie dostarczone prosto pod drzwi.