Golarki

Dobry sposób na zarost

Golarki to podstawowe narzędzie każdego mężczyzny. Pozwalają one utrzymać zarost w ryzach. Nasza drogeria proponuje golarki sprawdzonych i znanych marek m.in. Braun, Remington, Panasonic, Eldom, Sencor, Saturn, Zelmer i inni. Mszczoną oferujemy produkty z systemem golący głowicowym, foliowym lub trójfazowym. Niektóre modele mają wbudowane trymery, jeszcze inne pozwalają na golenie na sucho lub na mokro. Szeroki wybór pozwala kupić golarkę idealnie dopasowaną do potrzeb i oczekiwań.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Golarki zamiast brzytew

Kiedyś brzytwa, jeszcze niedawno maszynka, a dziś golarki pozwalają zadać o męski zarost. Golarki elektryczne to nowoczesne sprzęty, które posiadają szereg dodatkowych funkcji. Mają one uprościć, przyspieszyć, a także uprzyjemnić pozbywanie się włosów z twarzy. Z pomocą golarek zarost można zgolić całkowicie lub go skrócić. W naszej drogerii oferujemy szeroki wybór golarek męskich różnych marek. Będą one doskonałym uzupełnieniem męskiej kosmetyczki. Golarki to również doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny bliskiemu sercu.

Rodzaje golarek męskich

Wybór golarki nie należy do łatwych. Panowie przed zakupem przede wszystkim powinni zapoznać się z rodzajami tych urządzeń. Pierwszą propozycją są golarki foliowe. Wyposażone są one w specjalną folię z otworami – to do nich dostają się włosy. Pod folią znajdują się ostrze odpowiedzialne za ścianie zarostu. W zależności od modelu otwory mogą być rozmieszczone pod różnymi kątami, co zwiększa dokładność golenia. Golarki z folią tnącą poradzą sobie z trudnym zarostem. Panowie, wybierając ten typ urządzenia, mogą zdecydować się na system pojedynczy, podwójny lub potrójny, który różni się ilością użytych folii i ostrzy.

Drugim rodzajem męskich golarek są modele głowicowe. Wyposażone są one w dwie lub trzy głowice. Dzięki ruchom częściowym dopasowują się one do kształtu twarzy. Każda głowica zbudowana jest z osłonek oraz nożyków. Poszczególne modele golarek różnią się ilością głowic i ostrzy. Po golarki głowicowe sięgają panowie, którzy lubią szybkie i dokładne golenie.

To, czy zdecydować się na golarkę foliową, czy głowicową zależy od oczekiwań użytkownika. Do twardego i trudnego w goleniu zarostu najlepsze będą modele głowicowe lub z potrójnym systemem folii tnących.

Specyfika golarek męskich

Aby golarki dla mężczyzn były komfortowe w użytku, konieczne trzeba zwrócić uwagę na ich specyfikację techniczną. Nasza drogeria szczegółowy opis dołącza do każdego produktu. Pozwoli to kupić produkt idealnie dopasowany do potrzeb i wymagań użytkownika. Przeglądając specyfikację golarek, warto sprawdzić sposób zasilania urządzenia. Na rynku pojawiło się kilka rozwiązań. Producenci oferują golarki sieciowe, czyli urządzenia przewodowe, wymagające podłączenia do gniazdka. Jest to wygodne rozwiązanie, kiedy golarki stosuje się w domu – nie trzeba martwić się o rozładowane baterie. Alternatywą są golarki akumulatorowe, czyli urządzenia bezprzewodowe, na akumulator, który trzeba ładować. Panowie mogą też wybierać rozwiązania kompromisowe, czyli golarki akumulatorowo-sieciowe oraz modele na baterie.

Wygodne i praktyczne golarki dla mężczyzn

Golarki to urządzenia, z których mężczyzna będzie korzystał codziennie, dlatego powinny być one komfortowe w użytkowaniu. Na praktyczność urządzenie wpływać będą takie cechy urządzenia jak jakość wykonania oraz kształt, system golący, czas ładowania i pracy, konserwacja, stacja czyszcząco-odświeżająca. Dobrze jest też przyjrzeć się dodatkowym funkcją. W naszej drogerii dostępne są golarki wyposażone we wskaźnik ładowania, zużycia głowic/wymiany folii, szybkie ładowanie, wodoszczelne, z systemem podnoszenia zarostu, trymer, uchwyt antypoślizgowy.

Ile kosztują golarki dla mężczyzn?

W naszej internetowej drogerii dostępne są golarki z różnej półki cenowej. Panowie mogą wybierać pomiędzy modelami niskobudżetowymi, jak i tymi ekskluzywnymi. Szukając tanich rozwiązań, można sięgnąć po golarki foliowe pozwalające golić się na sucho. Ich ceny zaczynają się od 30-40 złotych. Panowie szukający rozwiązań wysokich jakościowo mogą sięgać po golarki z wyższej półkach, których ceny przekraczają nawet 1000 złotych. W naszym sklepie znajdują się także modele pośrednie, na każdą kieszeń. Dzięki współpracy z wieloma producentami nasza drogeria może zaoferować produkty dobrej jakości w niezwykle atrakcyjnych cenach. Śledząc na bieżąco aktualności, można nabyć również golarki w ramach akcji specjalnych promocji, wyprzedaży – wtedy koszty ich zakupu są jeszcze niższe.

Golarka na prezent

Golarki elektryczne to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny bliskiemu sercu. Można podarować je solo lub w zestawie z kosmetykami do golenia. Pięknie zapakowane mogą być upominkiem na święta, urodziny, imieniny czy okolicznościowe wydarzenia. Z golarki ucieszy się mężczyzna w każdym wieku. Przed zakupem warto podpytać obdarowywanego, jakich efektów oczekuje i jakiego sprzętu potrzebuję.

W naszym sklepie panowie nie tylko mogą zakupić golarki, ale i akcesoria do nich. W naszym asortymencie znajdują się też kosmetyki dla panów, które pozwolą na kompleksową pielęgnację twarzy, ciała i włosów. W kategorii mężczyzna znaleźć można też perfumy męskie oraz sprzęty takie jak trymery i maszynki.