Interaktywny przyjaciel dla maluszka – zabawka interaktywna dla roczniaka

Wymarzona zabawka dla wielu dzieci. Taka zabawka interaktywna wydaje około 100 dźwięków i ma 3 poziomy nauki dla maluszków. Będzie też bardzo dobrym startem w edukacji naszego dziecka. Wiele funkcji tej zabawki możesz sprawdzić już na półce sklepowej. Rockit już w pudełku jest bardzo interesującą zabawką. Możemy zaobserwować jak śpiewa i tańczy. Widzimy też jak jego różki czy czółki poruszają się w rytm wesołej muzyki.

Rockit po wyjęciu z pudełka – różne funkcje zabawki interaktywnej

Przesympatyczna bajkowa postać siedzi sobie już razem z nami a nie zamknięta w pudełku. Możemy teraz wypróbować jej wszystkie poziomu nauki i sprawdzić jak faktycznie działa. Na brzuchu zabawki jest umieszczony pulpit. Na tym pulpicie znajdziemy przełącznik 3 poziomów nauki i różne inne interaktywne funkcje tego zabawnego robocika.

Najbardziej interesująca funkcja interaktywnego robota

Jedna z takich interaktywnych funkcji, która z pewnością spodoba się najbardziej Twojemu dziecku będzie nagrywanie. Pociągając tego zabawnego robocika za rączkę z ikoną mikrofonu możemy powiedzieć co zabawnego i nagrać swój głos. Robot powtórzy nasze nagranie tuż po zapisaniu się naszego głosu. Przy powtarzaniu nagrania zabawka kołysze się radośnie. Radosny głosik powtarza wszystko to co powiemy. Twoje dziecko oszaleje na punkcie tej funkcji. Będzie mogło wielokrotnie nagrywać swój głos i później go po prostu słuchać. Wspaniała zabawa. Rodzice na pewno też odnajdą się w takiej zabawie.

Czym jeszcze Rockit zainteresuje malucha?

Zabawka świetnie odnajdzie się również w rączkach dziecka od 6 miesiąca życia. Dla takiego maluszka zostały przygotowane specjalne funkcje. Na pewno takie dzieciaczki będą się przyglądać tej zabawce. Jak się porusza, kolorom jakie są na tym robocie no i przysłuchiwać się dźwiękom jakie wydaje. Na nóżkach Rockit’a znajdują się takie różne wypustki sensoryczne. Dotykanie takich elementów również będzie bardzo interesujące, a dodatkowo maluszki będą mogły ćwiczyć właśnie swój zmysł dotyku. Wodzenie paluszkiem po takiej części będzie bardzo fajnym doświadczeniem. Na jednej z nóg jest też mini grzechotka. Kilka kolorowych dysków do przesuwania paluszkiem w prawo i lewo. Dziecko będzie mogło ćwiczyć motorykę dłoni i usprawniać swoje paluszki. Przekładanie takich kółeczek na pewno sprawi dużo frajdy najmłodszym. Swoje zdolności manualne maluch może rozwijać też kręcąc kulkę. Taka kulka znajduje się na środku brzuszka robocika. Po przekręceniu kulki robot radośnie się poruszy. Jest to interaktywna zabawka, więc jeżeli maluch coś zrobi to robot zareaguje.

Dzięki tej zabawce maluch może nauczyć się cyferek, literek, słów po polsku i angielsku. Do tego wszystkiego może też ćwiczyć swoje umiejętności manualne oraz rozwijać się sensorycznie. Dodatkowo ta zabawka ma wiele manualnych kombinacji, które zaciekawią małego użytkownika.

Świecące elementy – Rockit i jego mały świecący przyjaciel

W rączce Rockit’a znajduje się jego mały przyjaciel Gloov’ek. Jeżeli wciśniemy go, mały przyjaciel zacznie się świecić razem z buźką Rockit’a. Robot zaproponuje naszemu dziecku również ćwiczenia fizyczne takie jak wstawanie czy klaskanie i inne.

Różne poziomy nauki – Zabawka, która rozwija się wraz z dzieckiem

Różne poziomy nauki umożliwiają zmianę poziomu trudności wykonywanych zadań. Zabawka więc rośnie razem z naszym maluchem. Innym słowem dostosowuje się do potrzeb dziecka. Na poziomie drugim trudności będziemy mogli nauczyć się słówek po angielsku. Dodatkowo na tym poziomie jest już też trochę zagadek. Na poziomie trzecim możemy pobawić się naśladowanie razem z robocikiem.  Dodatkowo robot zachęca nas do naśladowania różnych rzeczy i uczy alfabetu razem z piosenką. Do nauki zachęca też ogólno sportowy ruch. Bardzo roztańczona zabawka interaktywna dla dzieci.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Żyrafa piłeczkowy pościg (52365)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Żyrafa centrum zabawy (1164640)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
ZWIERZOBUS  DD42287

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź