Pomysł na prezent dla dziecka – Książka dla dzieci

Zaproponujemy Ci książki, które są sprawdzone

Rodzice przeczytali te książki razem z dziećmi, wspólnie. Takich książek jest sporo. W tym artykule przeczytacie na temat kilku takich książek. Jednak książki, które tutaj przedstawimy wyróżniają się spośród innych książek czymś szczególnym. Mianowicie nie tylko ciekawą treścią i ilustracjami.

Pierwszą pozycją jaką przedstawimy jest „Kto zjadł biedronkę?

Jest to bardzo śmieszna książeczka. W tej książeczce znajdziemy przeróżne zwierzątka, które potencjalnie mogły zjeść naszą biedronkę. Może był to szary słoń, czarny ptak a może niebieska rybka? Ilustracje są bardzo wyraźne i dosyć duże. Na środku kartki jest zawsze magiczna dziurka, w której to środku widać małą biedronkę. Przewracając kartka po kartce magiczna dziurka zmniejsza się. Na koniec opowieści trafiamy na niesamowite rozwiązanie zagadki. Jakie? Przeczytajcie tą książeczkę sami.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Życie na podglądzie - 236374
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Życie jest piękne
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Zwierzomówcy T.2 Matka much - 177473

Kolejna bardzo fajna seria dla dzieci to taka książka z niespodzianką

Odkryj co i odkryj gdzie, nakaż dej stronie znajdziemy pewne pytanie. Strony wykonane są w taki sposób, że dodatkowo otwiera nam się prawa kartka. Na prawej kartce widzimy obrazek, który jest częścią pytania. Takie pytanie umieszczone jest na lewej stronie. Może ono brzmieć na przykład w ten sposób: „Co może wyglądać jak muchomor?” – na prawej stronie znajdziemy obrazek z muchomorem. Prawą stronę możemy dodatkowo otworzyć, a tam znajdziemy przykładową odpowiedź na postawione przed nami pytanie. Dzięki tej książce dzieci odkrywają podobieństwa i zwracają uwagę na szczegóły. Uczą się również spostrzegawczości i postrzegania w inny sposób różnych rzeczy. Naprawdę jest to fajna i wesoła lektura, którą przyjemnie czyta się razem z dzieckiem.

Seria książek z ruchomymi elementami

Przykładem takiej książeczki jest „Mała krówka”. W tej książce znajdziemy elementy, gdzie na każdej stronie będzie się coś poruszać. Za pomocą małej, wyciąganej karteczki możemy poruszyć oczyma i buzią krowy. Możemy również poruszać ciałem krowy, tak aby sobie tańczyła. Jest to bardzo fajny pomysł, po biało-czarnych książkach dla dzieci. Takie kolorowe i ruszające się elementy na pewno poruszą dzieci i ich wyobraźnię. Czytając taką książkę razem z dzieckiem odnajdziecie w niej wiele radości. Zobaczysz, będzie śmiechu co niemiara.

Książki dla nieco starszych dzieci

Książka która zachwyca rodziców i maluchów, warta uwagi to Listy od Feliksa – mały zając podróżuje…”

Są to przygody maskotki pluszaka królika, który zaginął na lotnisku. Królik pisze listy do swojej właścicielki. W książce kryją się prawdziwe listy. Na stronach ukryte są prawdziwe koperty, z których wyjmujemy pięknie przygotowany list. W książce znajdziemy kilka listów.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
#me - 193699
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
#niewidzialna
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
110 ulic - 57409
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
13 POWODÓW EDYCJA SPECJALNA

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź