Projektory dla dzieci –  Ciekawy pomysł na oświetlenie pokoju dziecka

Takki projektor w dziecięcym pokoju lub sypialni pozwoli się Wam zrelaksować i stworzyć wieczorem niesamowity nastrój. Lub gdy tylko zechcecie – jeżeli macie zasłony, które nie przepuszczają promieni słonecznych. Projektory dla dzieci istnieją przede wszystkim po to aby oswoić maluszka z ciemnością. Jest to taki sposób radzenia sobie z właśnie tym lękiem przed ciemnością. Dodatkowo można się przy tym również świetnie bawić i jest to bardzo fajnym patentem na uspokojenie naszego maluszka.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
SMOBY Cotoons Lampka Projektor - 7600211422
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
SMOBY Cotoons Pozytywka różowa - 7600110100
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Gwiezdny Projektor-Uspokajacz 2w1 - DYW48

Lampka projektor, która rzuca na sufit masą migoczących gwiazdek – Lampka nocna projektor gwiazdy LED Starlino REER uniwersalny 

Taka lampka ma bardzo uniwersalny wygląd. Zgaszona przypomina trochę wielkie jajko z małymi dziurkami na górze. Jednak w nocy zmienia się w coś pięknego. Lampa pasuje zarówno do pokoju dziewczynki i chłopca. Jest to jak najbardziej uniwersalny projektor, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Jeżeli nie wiemy co kupić na prezent dla dziecka w wieku od 0 do 6 miesięcy, to taki projektor będzie idealnym pomysłem. Projektor można z łatwością włączyć i wyłączyć. Przy okazji projekcji gwiazdek uzyskujemy bardzo przyjemną atmosferę w pokoju. Miejsce od razu staje się bardziej przytulne i bezpieczne. Światło nie razi po oczach, więc można spokojnie przy nim zasnąć.

Projektory latarki – do zabawy w świetlnego berka lub opowiadania ciekawych bajek przez snem – Latarka Projektor Księżniczka Lilu uniw 

Na rynku zabawek dla dzieci jest bardzo wiele projektorów przypominających swoim wyglądem latarki. Takie projektory zyskują na coraz to większej popularności. Dlaczego? Taka zabawa projektorem, który możemy trzymać w ręce daje naprawdę sporo korzyści naszemu dziecku. Po pierwsze maluch może taką latarkę zabrać razem ze sobą do łóżeczka i spokojnie z nią zasnąć. Projektory latarki mają z zazwyczaj bardzo ciekawe motywy. Projektory latarki mogą wyświetlać dinozaury, myszki lub postacie księżniczek albo kolorowe fantastyczne obrazki. Prze co możemy urozmaicić wieczorne opowiadanie bajek naszemu dziecku o dodatkowy element świetlny.

Mała latarka świetnie pasuje w dłoni dziecka jak i rodzica to również doskonały pomysł na prezent. Uruchomienie takiej latarki jest bardzo łatwe. Poradzą sobie z tym nawet trzylatki. Takie projekcje możemy rzucać na ścianę w ciemnym pokoju lub na suficie. Możemy też oczywiście bawić się w świetlnego berka używając do tego co najmniej dwóch takich świetlnych projektorów. Zabawa w świetlnego berka pomaga rozwijać zmysł wzroku małego dziecka i poprawia zdolność motoryczną ręki. Dobrze działa również na koordynację oko-ręka. Takich projektorów można używać też do opowiadania różnych historii o tym, gdzie wędruje np. jakieś zwierzątko – jeżeli nasz projektor wyświetla właśnie zwierzątka. Latarka z projektorem przyda się na biwaku, przy nocnym zasypianiu i po prostu będzie wspaniałym elementem służącym do zabawy.

Gwiazdki naklejane na ścianę czy sufit w dziecięcym pokoju

Bardzo fajnym pomysłem na stworzenie takiego klimatu będą naklejane gwiazdki na sufit. Takie naklejki można dostać w prawie każdym sklepie dziecięcym. Możemy naklejać je na wcześniej przygotowaną ścianę. Aby takie gwiazdki nakleić należy oczyścić powierzchnię i zadbać o to by nie była tłusta. W pokoju maluszka może się zdarzyć, że na ścianie wyląduje czasem łyżka z obiadem albo kleks z mleka. Warto przetrzeć taką ścianę jakiś preparatem. Po wyschnięciu możemy przykleić gwiazdki. Takie naklejki znajdziemy w różnych kolorach i wielkościach. Mogą to być maleńkie gwiazdeczki jak i duże gwiazdy. Naklejki świecą w ciemności po tym, jak zostały dobrze naświetlone. Mogą być naświetlone na przykład dzięki wieczornemu zapaleniu lampki. Zazwyczaj takie gwiazdki świecą się kilka godzin. Wraz z czasem ich światło przygasa. Dzieje się tak, ponieważ zaabsorbowane światło przez gwiazdki po prostu zużywa się. Gwiazdki możesz przykleić za pomocą specjalnej dwustronnej taśmy, która zazwyczaj jest już przymocowana z tyłu naklejki.

Lampka nocna, w której możemy zmieniać kolor i natężenia światła – Lampa Jajko – Projektor Baby Bedside LED night light VA-HP008

Projektor w kształcie jajka. Za pomocą dotknięcia możemy regulować natężenie światła. W tym projektorze możemy regulować również kolor na jaki świeci to jajko. Jajko posiada ładowanie na usb. Pracując w domu przy laptopie możemy ładować takie jajko. Zabawka może świecić różnymi kolorami, w zależności od tego jaki kolor preferuje nasz maluszek. Małe i zgrabne jajko można zabrać ze sobą wszędzie. Nawet jeżeli wybieramy się w jakąś dłuższą podróż to zabranie tego projektora nie będzie dla nas problemem. Oczywiście o ile nie zapomnimy go spakować. Jajko możemy z łatwością włączyć i wyłączyć. Wszystkie czynności, które służą do operowania światłem w tym projektorze są naprawdę intuicyjne. Dodatkowo w instrukcji można przeczytać o tym jak się nim posługiwać. Taka lampka może stać obok łóżeczka lub nawet w łóżeczku. Dlatego, że możemy tak wyregulować światło aby było przyjemne i nie przeszkadzało dziecku z spaniu.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Cloud B Zółw Tranquil Turtle - Aqua (CB0017)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
ZEGAR Z WYŚWIETLACZEM CASSIOPEIA (EHC001)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Uspokajacz Hipcio z projektorem (CGN86)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
(TL000304)

 

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź