Projektory dla niemowląt

Dlaczego warto kupić projektor dla niemowląt? Dlatego, że taki projektor oprócz przepięknej aury w dziecięcym pokoju wytworzy też delikatne światło… dzięki któremu będzie można bezpiecznie poruszać się po ciemku. Takie delikatne świecące promyczki nie obudzą naszego maluszka, kiedy będziemy go doglądać, sięgać po butelkę czy próbować zmienić maluchowi pampersa podczas snu. Projektory dla niemowlaków sprawdzają się również, kiedy nasze dziecko nie lubi zasypiać w całkowitej ciemności. Wtedy wystarczy włączyć projektor dla niemowląt i nie trzeba szukać sposobów na to, by przyciemniać światło lampki jakimiś szmatkami czy chustami.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
SMOBY Cotoons Lampka Projektor - 7600211422
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
SMOBY Cotoons Pozytywka różowa - 7600110100
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Gwiezdny Projektor-Uspokajacz 2w1 - DYW48

Jak długo działa projektor dla niemowlaków?

Projektory dla niemowlaków mają zazwyczaj włącznik, który musimy sami przestawić, aby uruchomić taki projektor. Będzie się on świecić aż do momentu, kiedy wyłączymy lampkę. Możemy natknąć się na projektory, które będą podłączone do kontaktu — są o wiele lepsze, jeżeli ich zadaniem będzie świecić przez całą noc. Jednak większość projektorów dla dzieci jest na baterie. Najlepiej zabezpieczyć się w baterie ładowane na akumulator. Koszt takiego akumulatora i specjalnych baterii z całą pewnością zwróci się nam po niedługim czasie, niż gdybyśmy mieli kupować nowe, jednorazowe baterie.

Rodzaje projektorów dla niemowląt

Możemy znaleźć wiele typów projektorów dla niemowlaków. Będą to na przykład projektory punktowe, które wyświetlają tylko jeden obrazek. Takie projektory zazwyczaj wkłada się po prostu do kontaktu jak wtyczkę i mają one jedno źródło światła. Taki obrazek możemy skierować na sufit, żeby widniał nad głową dziecka lub na ścianę przy łóżeczku maluszka. Zasypianie w towarzystwie przyjemnego jednotajnego światła i obrazka będzie dla dziecka przyjemnością. Światło z takich projektorów jest bardzo słabe, więc nie są one dobre do rozświetlania dużych pokojów dziecięcych. Natomiast jeżeli zależy nam na małym punktowym świetle, to ten będzie idealny.

Oto przykład jednego z projektorów punktowych:

Projektorek Śpiąca Owieczka uniw

Projektor na sufit dla dzieci

Projektorem, który będzie dawał nam trochę więcej światła niż taki projektor punktowy to projektor z wieloma źródłami światła. Takie projektory wyświetlają na suficie lub ścianie niezliczoną ilość gwiazdek, lub kropeczek. Możemy znaleźć projektory migające, które płynnie przechodzą z jednego koloru w drugi. Możemy też znaleźć projektory, które posiadają ruchome obrazy, na przykład spacerujące po suficie w kółko gwiazdki. Zadziała to najpewniej usypiająco na niejednego maluszka.

Przykład projektora z rozproszonymi gwiazdkami na suficie:

Projektor/Pozytywka z sensorem płaczu – Jeż

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Cloud B Zółw Tranquil Turtle - Aqua (CB0017)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
ZEGAR Z WYŚWIETLACZEM CASSIOPEIA (EHC001)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Uspokajacz Hipcio z projektorem (CGN86)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
(TL000304)

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź