Statki zabawkowe dla dzieci

W tym miejscu znajdziecie kilka zabawkowych statków dla swoich pociech. Statki zabawkowe mogą być nieodłącznym elementem kąpieli albo dziecięcych podróży w krainie wyobraźni. Maluszki z reguły bardzo lubią wyobrażać sobie, jak ich zabawkowe statki pływają po dywanie i zabierają w rejs różne przedmioty. Takie statki zabawkowe można kupić w różnych formach. Mogą to być na przykład zawieszki dla niemowlaków lub zabawki kąpielowe. Jednak taki statek może być też bardzo fajnym sorterem. Poniżej znajdziecie kilka ciekawych przedmiotów, na które warto zwrócić uwagę przy poszukiwaniu zabawkowego statku dla dzieci.

Zabawka dla najmłodszych — statek zabawkowy z wibracją

Zawieszka statek z wibracją (288482)

Zawieszka dla niemowlaków z wibracją w postaci statku. Bardzo ładne kolory i praktyczny zaczep w postaci haka, który możemy przyczepić do barierki dziecięcego łóżeczka albo drążka w wózku. Taki statek możemy też przymocować do pałąka maty edukacyjnej. Statek posiada wibracje, co daje dodatkowe odczucia sensoryczne. Taka wibrująca zabawka zaciekawi maluszka i może go uspokoić. Dźwięk wibracji przypomina trochę szum, który wpływa zbawiennie i kojąco na maluszka. Wibrujący statek będzie doskonałą zabawką dla dzieci, które nie przekroczyły jeszcze pierwszego roku życia. Możemy go podarować nawet maluszkom w wieku 3 miesięcy. Intensywne kolory rozwijają wzrok dziecka a miękka zabawka pozwala na ćwiczenie małej motoryki.

Statki zabawkowe grzechotka dla niemowlaka

Grzechotka – statek – Dumel – Grzechotki dla niemowląt

Statek zabawkowy może przybrać też formę całkiem ciekawej grzechotki. Mamy tutaj całkiem zmyślną kombinację przytulanki, grzechotki i gryzaka. Gumowa kulka z wypustkami idealnie sprawdzi się do masowania dziąseł dziecka. Dwa plastikowe krążki będą ciekawym, ruchomym elementem do zabaw i ćwiczeń zdolności manualnych, a duży miękki materiałowy statek można zgniatać. Wygląda tak samo, jak nasza wibrująca zawieszka, dzięki temu może być do niej idealnym dopełnieniem. Jeżeli nasza pociecha pokochała zawieszkę statek, to na pewno polubi i tę grzechotkę.

Zabawkowy statek piracki

Statek piracki Rym – Dumel – Zabawki interaktywne

Tutaj mamy już zabawkę dla nieco starszych dzieci. Jest to statek piracki z kilkoma figurkami w komplecie. Dzięki temu możemy bawić się w niezapomniane rejsy pełne przygód. Zbierz swoją całą załogę i nie zapomnij o wyjątkowo gadatliwej papudze. Każdy pirat powinien mieć swoją własną papugę. Dzięki niej możesz wydawać i przekazywać rozkazy swojemu majtkowi, gdy ten będzie na szczycie masztu obserwować ii wypatrywać zbliżającego się lądu. Zabawa w piratów to bardzo fajna rozrywka. Można przemierzać bezkresne oceany z dywanów i poznawać nieodkryte dotąd lądy szaf czy stolików. Wszystko zależy wyłącznie od wyobraźni kapitana statku.

 

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź