Zabawki do kąpieli dla dzieci

Zabawki wodne są chyba największą frajdą podczas kąpieli. Nie ma nic przyjemniejszego niż połączenie zabawy z czymś pożytecznym. Dlaczego więc nie połączyć kąpieli i zabawy w jedno? Przecież mycie się nie musi być wcale aż takie straszne. Szczególnie dla maluszków, bojących się kąpać. No i dla tych, które strasznie marudzą podczas mycia się. Zabawki do kąpieli powinny pomóc w przełamaniu leku przed wodą. Mogą poprawić na lepsze skojarzenia z kąpielą. Większość dzieci zwyczajnie boi się wody. Jednak dzięki zabawkom możemy przekonać je, że woda jest bardzo fajna.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
ABC Gumowa Kaczuszka 104013533
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
ABC Krab do kapieli (104018295)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Aktywna książeczka plaża (0186290)

Zabawki do wody Woda nie taka straszna

Jeżeli musimy natrudzić się, by nasza pociecha weszła do wanny… Zabawki kąpielowe pomogą nam rozwiązać ten problem. Co fajnego jest w takich zabawkach? A wiele rzeczy. Zabawki kąpielowe są zaprojektowane tak, żeby nasza pociech mogła cieszyć się z zabawy. Zapomnieć o tym, że ta zabawa jest w wodzie. Gadżety do wody takie jak kredki wodne czy książeczki kąpielowe świetnie sprawdzą się w przypadku 2-latków. Maluchy mogą rysować po wannie kredkami kąpielowymi. Nim się obejrzą, będą już całe umyte przez swoich rodziców. Wodne książeczki są bardzo wciągające. Tylko trzeba uważać, żeby później maluch nie wkładał zwykłych książeczek do wody. Takie gazety do wody z pewnością umilą czas spędzony w łazience. Mogą też pomóc przełamać lęk przed kąpielą lub myciem głowy.

Tradycyjna gumowa kaczuszka do kapieli

W każdym domu, a przynajmniej w większości… Znajdziemy gumową kaczuszkę do kąpieli. Jest to taki standardowy i klasyczny element dziecięcych kąpielowych zabaw. Kaczuszki do kąpieli wykonane są z gumy. Niektóre kaczuszki piszczą, inne psikają wodą… Możemy znaleźć jeszcze takie, które będą pływały jak statek po wodzie. Dodatkowo będą przewozić na swoim grzbiecie maleńkie kaczątka. Zabawa takimi gadżetami kąpielowymi daje wiele satysfakcji dzieciom. Maluch może na chwilę oderwać się i zrelaksować. Gumowe kaczuszki do kąpieli to klasyka. Warto taką posiadać. Zobaczysz, ile radości może przynieść taki mały, żółty gumowy kawałek.

Zabawki kąpielowe na przyssawki

Zabawa z takimi zabawkami do wody z przyssawkami jest super. Możemy przyczepić takie gadżety do kafelek przy wannie. Jeżeli chcemy, możemy nawet przyczepić je do wanny. Takie zabawki dają wiele radości dziecku. Różne wzory i kolory zabawek z przyssawkami i wiele możliwości zabawy. Takie gadżety sprawdzą się również dla maluszków. Przyczepianie i odczepianie przyssawki to wielka frajda. Jeżeli chcesz sprawić swojemu dziecku wiele radości podczas codziennej pielęgnacji, zainwestuj w zabawki do wody. Takie zabawki są sprawdzone i nie popsują się pod wpływem wilgoci. Nie używaj innych zabawek, które nie są przystosowane do kąpieli.

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Zwierzątko do wody ze światłem Wieloryb - 257631
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Zwierzątko do wody ze światłem krokodyl blister - 1577238
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Zwierzątka foremki do kąpieli

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź