Samochody i ciężarówki

Zabawki dla każdego chłopca

Samochody różnego rodzaju to zabawki uwielbiane przez chłopców. Producenci tego typu zabawek wiedza o tym doskonale i stale poszerzają ofertę samochodów i ciężarówek dla najmłodszych. W naszym sklepie znajdziesz samochodziki dla dziecka zarówno te do odpychania, na pedały, jak i na akumulator. Oferujemy również szeroki wybór tzw. resoraków metalowych czy gumowych. Oprócz samochodów w tej kategorii znajdziesz koparki, traktory, ciężarówki, wozy strażacki i policyjne, karetki pogotowia czy pojazdy budowlane do piasku. Wybór jest naprawdę duży i każdy mały fan motoryzacji znajdzie tu swoje wymarzone autko do zabawy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Samochodziki dla dzieci – zabawki na każdy wiek

Samochodziki to przede wszystkim zabawki wybierane przez chłopców, ale coraz chętniej sięgają po nie i dziewczynki. Kolorowe, często grające czy świecące budzą zainteresowanie nawet małych dzieci. Na szczęście samochodziki to zabawki, które są bezpieczne od najmłodszych lat. Bawić mogą się nimi nawet roczne szkraby. Dedykowane im samochody czy inne pojazdy to te wykonane z gumy lub z tworzyw sztucznych. Posiadają one duże części, które trudno połknąć oraz nie mają ostrych, niebezpiecznych elementów. W naszym sklepie znajdziesz samochodziki dla dzieci od 1 roku życia.

Popularnym wyborem rodziców małych dzieci są samochody akumulatorowe, tzw. pchacze oraz samochody drewniane do odpychania. Zabawki tego typu nie tylko dają mnóstwo frajdy, ale także wspomagają rozwój koordynacji ruchowej oraz wyobraźni. Należy zaznaczyć, że wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie zostały dopuszczone do obrotu na rynku europejskim i posiadają wymagane certyfikaty/atesty. Dzięki temu masz pewność, że zakupiony samochodzik jest bezpiecznych dla dziecka. W wybór samochodzików dla 2-latka czy młodszego dziecka pomaga też oznaczenie wiekowe umieszczone na opakowaniu produktu.

Rodzaje samochodzików dla dzieci

W naszym sklepie znajdziesz cały przekrój samochodzików dla dzieci i innych pojazdów. Część z nich dedykowane jest najmłodszym, z innych ucieszą się starszaki. Proponujemy zarówno tradycyjne samochody – zabawki, jak i te inspirowane popularnymi kreskówkami. Najczęściej wybierane samochodzik dla dzieci to:

  • Samochody akumulatorowe – zasilane są na baterie lub akumulator; są bezpieczne dla dziecka i pozwalają na świetną zabawę; tego typu maszyny imitują modele prawdziwych samochodów np. Audi, BMW czy Mercedesa; samochody na pilota mogą również przybierać formę ozór strażacki, policyjnych czy karetki pogotowia;
  • Samochody elektryczne – są dedykowane starszym dzieciom; wyróżniają się szybkością, zwrotności i wykonaniem na wysokim poziomie; pozwalają one na jeżdżenie w różnych warunkach, nawet na zewnątrz;
  • Resoraki – to najpopularniejsze samochody dla dzieci; bawią się nimi zarówno chłopcy, jak i dziewczynki; metalowy samochód może mieć różną wielkość i imitować rozmaite pojazdy; dostępne są one wersji do zabawy oraz kolekcjonerskiej; resoraki świetnie nadają się na drobny prezent – nie zajmują dużo miejsca, a gwarantują dobrą zabawę, szczególnie jeśli połączy się je z torami samochodowymi.

Poszczególne rodzaje samochodów dla dzieci w naszym sklepie możesz kupić w zestawie lub jako pojedynczy pojazd. Zestawy oferują kilka samochodów, dzięki czemu może się nimi bawić większa liczba dzieci np. rodzeństwo.

Samochody z drewna czy z metalu?

Najpopularniejszymi samochodami dla dzieci są te z metalu. Metalowe samochodziki są niemal kultową zabawkę, którą bawią się mali chłopcy od pokoleń. Nie zapomnijmy jednak, że producenci zabawek oferują i te wykonane z innych materiałów. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się samochody drewniane. Są one ekologicznym wyborem, który pozwala ograniczyć ilość tworzywa sztucznego w pokoju dziecięcym. Warto także nadmienić, że samochodziki drewniane należą do tych niezwykle trwałych i solidnych.

Producenci samochodów dla dzieci

Nasz sklep internetowy prowadzi sprzedaż zabawek dla dzieci renomowanych marek. Proponujemy państwu samochodzik od Little Tikes, samochody dla dzieci 2 letnich od firmy Wader, a także produkty od innych czołowych firm, takich jak: MEGA CREATIVE, Dickie, Dromader, Polesie, MADEJ, Tomy, Mattel, Hippo, Teama, Lena, Hot Wheels, Gazelo, Simba, Siku, Brimarex,Fancy Toys, Merk-Pol, Majorette, AvTech, Viking, Little Tikes, CHOIŃSKI i wielu innych. Szeroki asortyment to cena przyjazna każdej kieszeni, a markowe produkty to gwarancja najlepszej jakości.

Ceny samochodów dla dzieci

Ceny samochodów dla dzieci są niezwykle zróżnicowane. Zwykłe resoraki można kupić już za kilka złotych, większe i wyposażone w większą ilość funkcji samochody do koszt od ok. 80 złotych. Wysokie ceny posiadają natomiast samochody akumulatorowe, które pozwala dziecko na siedzenie w nich i sprawne przemieszczenie się. Wybór samochodów pod względem cenowym jest bardzo duży – w naszym sklepie każdy znajdzie taki, który będzie odpowiadał zasobności portfela. Dodatkowo oferujemy liczne promocje i wyprzedaży, które pozwalają znaleźć wybrane modele w niezwykle atrakcyjnych cenach.