Tory samochodowe i parkingi

Nowy wymiar zabawy smochodzikami

Tory samochodowe, czyli hot wheels to zabawki gwarantujące świetną zabawę. Przeznaczone są dla dzieci powyżej 3. roku życia. Oferowane w naszym sklepie zestawy składają się z torów i samochodzików. Na hot wheels można wykonywać przeróżne akrobacje, pokonywać przeszkody, ściągać się. To, jakie możliwości daje tor, zależy do jego zaawansowania, długości, ilości elementów w zestawie. W naszym sklepie znajdziesz tory samochodowe dla 3-4-6 latków, a także te bardziej skomplikowane przeznaczone dla starszaków, a nawet dorosłych fanów motoryzacji. Jesteśmy dystrybutorem torów samochodowych takich marek jak Fisher Price, Hot Wheels, Carrera, Matter, Dromader, Tomy oraz LEANToys, które zapewniają klientom najwyższej jakości produkty na każdą kieszeń i dla każdego rodzaju fana motoryzacji.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
RC Akumulator 7.4V 1200mAH (800004)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
RC Akumulator 7.4V 700mAH (800001)

Czym są tory samochodowe?

Tor samochodowy to zazwyczaj plastikowa konstrukcja, po której poruszają się samochody. Tory dzieci się na te hot wheels oraz wader. Inny podział dzieli zabawki na trasy, które nie wymagają dodatkowych akcesoriów oraz te przeznaczone do rozbudowy. Po torach samochodowych można jeździć różnego rodzaju autami, zaczynając od zwykłych resoraków po samochody eklektyczne. Rozbudowane tory samochodowe są zazwyczaj droższe, ale zapewniają dzieciom dodatkową zabawę. Niektóre zestawy pozwalają na jednoczesną zabawę dwójki dzieci, umożliwiając np. wyścigi. Zabawa na torach samochodowych daje możliwość trenowania refleksu, zręczności, precyzji.

Produkty można również podzielić na tory z samochodami dla dzieci, wśród których znajdą się takie zabawki, jak: Hot Wheels Track bądź Cars, a także na dużo bardziej skomplikowane tory dla starszych fanów szybkiej jazdy. Dużą popularnością, szczególnie wśród najmłodszych fanów motoryzacji są zjeżdżalnie samochodowe.

Jaki tor samochodowy dla dziecka wybrać?

Tory samochodowe to zabawki o rozbudowanych możliwościach i różnych typach. Za najpopularniejsze uznaje się tory wyścigowe dla dzieci. Są one stworzone z myślą o najmłodszych, przez co są solidnie wykonane i gwarantują bezpieczeństwo podczas zabawy. Tory samochodowe dla najmłodszych pozbawione są małych i ostrych elementów, a także posiadają mechanizmy zabezpieczające przed wkręceniem sobie palców.

Popularnym torem samochodowym dla starszaków są tory wyrzutnie. Zabawa na nich polega na wystrzeliwaniu wytrzymałych samochodów i patrzeniu, jak radzą sobie w ekstremalnych warunkach. W powietrzu samochód może wykonywać obroty lub pokonywać określone przeszkody.

Wśród dzieci najpopularniejszymi torami samochodowymi są te inspirowane bohaterami filmów i bajek. W naszym sklepie można znaleźć te nawiązujące do bajki Psi Patrol czy kreskówek Disneya.

Rodzaje torów samochodowych

Kupując tor samochodowy, warto zwrócić uwagę na jego konstrukcję. To ona warunkuje scenariusz zabawy. Dzieci mogą bawić się na różnych torach samochodowych. Jako podstawowe rodzaje torów samochodowych wymienia się:

  • Atak nitrobota – zabawa polega na wystrzeleniu auta za pomocą specjalnej wyrzutni; tą można ustawić w różnych miejscach toru; celem jest trafienie nitrorobtwa, taka by ten stracił głowę, a schwytane przez niego samochody odzyskały wolność;
  • Tory demolka – scenariusz zabawy obejmuje trafienie samodzikiem w przeszkodę, która po uderzeniu rozpada się na kilka kawałków;
  • Tory na Automagnesiaki – zadaniem dziecka jest wystrzelenie autka tak, aby zamontowana na torze piła „rozcięła” je na pół; po rozcięciu autko może wrócić do swojego pierwotnego stanu;
  • Tory z serii Monster – do tego typu torów dołączone są samochodziki Truk; zabawa polega na połączeniu elementów wystrzały samochodu ze scenariuszem demolki; ta ostatnia przy torach samochodowych typu monster demolka polega np. na rozbiciu ceglanego muru.

Tory samochodowe do rozbudowy

W naszym sklepie znaleźć można tory samochodowe dla dzieci kompletne, jak i te przeznaczone do rozbudowy. Te pierwsze nie dają możliwości łączenia ich w większe i dłuższe konstrukcje. Tory samochodowe do rozbudowy pozwalają natomiast na dokupowanie i łączenie dodatkowych elementów konstrukcji. Najpopularniejsze tory samochodowe do rozbudowy to te marki Hot Wheels. Produkują one tory, do których rozbudowy można wykorzystać nowe zestawy, pojedyncze elementy toru, samochodziki.

Akcesoria do torów samochodowych

Nasz sklepie oferuje nie tylko tory samochodowe i parkingi, ale i rozmaite akcesoria pozwalające ulepszyć tworzone konstrukcje. W ofercie znajdziesz odcinki prostych dróg, zakrętów i skrzyżowań. Dzięki nim w prosty sposób można zbudować prawdziwe miasto. Oprócz zwykłych odcinków dróg możesz u nas kupić bardziej skomplikowane akcesoria np. mosty zwodzone, liczniki okrążeń, podpory do budowy mostu, flagi, wysepki.

Ile kosztuje tor samochodowy dla dzieci?

Tor samochodowy w wersji podstawowej można kupić już od kilku złotych. Najtańsze tory są mało skomplikowanymi konstrukcjami dla najmłodszych. Jeśli szuka się rozbudowanych torów, to wydatek będzie o wiele większy. Zaawansowane, duże tory samochodowe potrafią kosztować po kilkaset złotych. Nasz sklep oferuje liczne promocje i rabaty, które pozwalają kupić kultowe modele w niższej cenie.