Statki

Na morzach i oceanach – statki dla dzieci

Pływanie po morzach i oceanach to synonim przygody i dobrej zabawy. Jeśli chcesz ją zapewnić swojemu dziecku, uzupełnij zestaw jego zabawek o statki, motorówki i inne łódki. Zabawa nimi poszerzy horyzonty, rozbudzi ciekawość, nauczy kreatywności. Statkami dla dzieci bawić można się na dywanie lub na podłodze, ale o wiele więcej frajdy niesie pływanie nimi w wannie czy miednicze.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Statek, łódka czy żaglówka?

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zabawkowych pojazdów pływających. Oferujemy tradycyjne łódki, szybkie motorówki, żaglówki, statki pasażerskie czy wojskowe. W większości wykonane są z plastiku, dzięki temu w kontakcie z wodą nie ulegają zniszczeniu. Oferowane przez nas statki dla dzieci są kolorowymi zabawkami, które w dużej mierze posiadają dodatkowe opcje. Sprawia to, że świecące czy grające statki są niezwykle atrakcyjne dla dzieci, które mogą się nimi bawić przez bardzo długi czas.

Statki dla dzieci poniżej 3 roku życia

Statki to zabawki, po które sięgać mogą już najmłodsi. Wybrane modele przeznaczone są już dla dzieci poniżej 3. roku życia. Zabawki dla tej grupy wiekowej wykonywane są z wysokiej jakość plastiku, który jest bezpieczny dla dzieci. Statki dla dzieci poniżej 3 roku życia posiadają wymagane przez prawo atesty i certyfikaty, a także oznaczenie wiekowe na opakowaniu. Aby zapewnić bezpieczeństwo, najmłodszym podczas zabawy statkiem nie zawierają dużych i ostrych elementów mogących wyrządzić krzywdę. Statki dla dzieci mogą być zabawami, którymi dziecko będzie bawić się w pokoju lub które zabierze ze sobą do kąpieli.

Statki dla dzieci – modele kolekcjonerskie i nie tylko

Statki dla dzieci lubią również starszaki. One wybierają bardziej zaawansowane modele, które są szczegółowym odwzorowaniem rzeczywistych pojazdów pływających. Starsze dzieci zazwyczaj sięgają po atrapy statków pasażerskich lub wojskowych. Dużym zainteresowaniem oprócz statków cieszą się łodzie podwodne oraz statki pirackie. Te ostatnie często wykonywane są z drewna (a więc nieprzeznaczone do zabawy w wodzie) i uważane za modele kolekcjonerskie. Oznacza to, że zapewniają one nie tylko dobrą zabawę, ale i mogą dekorować pokój dziecięcy.

Oprócz zabawek – statków w naszym sklepie możesz kupić modele statków do samodzielnego składania. Wykonywane są one z różnych materiałów zazwyczaj z plastiku i metalu. Są one niesamowitą frajdą dla wszystkich – małych i dużych – fanów modelarstwa.

Statki dla chłopca, statki dla dziewczynki

Statki to zabawki, po które najczęściej sięgają chłopcy, ale nie zawsze tak jest. Zabawkami tego typu bawić mogą się również dziewczynki. Lubią one przede wszystkim statki inspirowane znanymi bajkami np. popularną Świnką Peppą. Nasz asortyment obejmuje również uniwersalne statki, które ucieszą dzieci obydwóch płci. Takie propozycje to np. ekologiczne statki z korka.

Zabawki wysokiej jakości

Wybierając statki dla dzieci, warto zwrócić uwagę na to, aby stanowiły one bezpieczną zabawkę. Aby tak było, zabawka musi być dostosowane do wieku i możliwości malucha. O tym, czy tak jest można się przekonać sprawdzając oznakowanie wiekowe zaznaczone na opakowaniu zabawki.

Wybierając statek dla dziecka, warto zwrócić uwagę na producenta zabawki. Nasz sklep oferuje te wykonane przez cenione i renomowane marki m.in. Polesie, Small Foot, Wader Polesie, Siku, Simba czy Dickie. Zabawki tych producentów są wysokiej jakości, odznaczają się solidnością i trwałością.