Zestawy gier

Gry planszowe to idealna forma rozrywki dla całej rodziny. Stanowią one nie tylko dobrą zabawę, ale i wspierają rozwój najmłodszych graczy. Zestawy gier ucząc dzieci: logicznego myślenia, planowania, spostrzegawczości, zręczności, kreatywności. Dostarczają też wiedzy o świecie. W kategorii zestawy gier w naszym sklepie można znaleźć interesujące propozycje gier planszowych w atrakcyjnych cenach. Zapewniają one rozrywkę na długie godziny. Dzięki licznym opcjom, które dają, zabawa będzie wielowymiarowa i przez długi czas nie znudzi się nawet najbardziej niecierpliwym maluchom. Zestawy gier są wygodnym i bardzo dobrym rozwiązaniem zapewniające dzieciom rozwijające zajęcie dostosowane do aktualnego zapotrzebowania maluchów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Rodzaje zestawów gier

Pośród oferty zestawów gier znaleźć można wiele produktów tematycznych, w tym nawiązujących do popularnych serii uwielbianych przez dzieci, takich jak: Pingwiny z Madagaskaru, Myszka Miki, Cars, Księżniczki Disneya, Kubuś Puchatek czy Star Wars. Gry te zostały stworzone przez czołowych producentów gier i zabawek dla dzieci np. Clementoni, Alexander, Zielona Sowa, Gabi, Trefl czy Piatnik. Dzięki ich pomysłowości w pudełkach z zestawami gier zamkniętych jest nawet kilkadziesiąt znanych i lubianych klasycznych gier, które znane są od lat. Największym zainteresowaniem cieszą się zestawy gier obejmujące takie klasyki jak chińczyk, warcaby, bierki, grzybobranie. Gry te uwielbiane są nie tylko przez dzieci, ale i przez rodziców. Granie w nie przenosi ich do czasów ich dzieciństwa i pozwalają z pociechami spędzić popołudnia i wieczory pełne zabawy i śmiechu.

Najpopularniejsze zestawy gier

Hitem wśród zestawów gier jest tytuł Kalejdoskop, który został opracowany przez znaną markę Trefl. Jest to zestaw, który umożliwią graczom toczenie 50 różnych rozgrywek. Wśród nich znajdziemy takie jak: szachy, warcaby, tryktrak czy gry karciane. Dużym zainteresowaniem cieszą równie również zestawy gier firmy Alexander. Te największe oferują 100 gier w jednym pudełku. Gracze mogą bawić się więc, grając w kości, domino, bierki, karty czy warcaby.

Czym są zestawy gier?

Nasz sklep oferuje również liczne zestawy gier dla najmłodszych. Kolorowe i bajkowe przyciągają wzrok i uwagę dzieci. Często inspirowane są one bajkowymi i baśniowymi postaciami. Przykładem zestawu gier dla najmłodszych są te produkowany przez markę Clementoni, które oferuje 4 różne rozgrywki w jednym pudełku. Inspirowane są one przygodami jednego z ulubionych bohaterów dzieci, czyli Kubusia Puchatka. Zestawy gier dla dzieci są pięknie wydane, cieszą oko przyjaznymi kolorami i estetycznymi grafikami, które przypadną do gustu również dorosłych.

W popularnych zestawach gier znajdują się nie tylko te gwarantujące rozrywkę, ale także i te pobudzające i uczące konkretnych umiejętności. Hitem wśród rodziców przedszkolaków i uczniów są memory, łamigłówki i gry pamięciowe. Amatorów znajdują również gry zręcznościowe i te pozywające ćwiczyć cierpliwość. Ważną pozycję stanowią również zestawy gier, które ucząc najmłodszych graczy współpracy, kooperacji oraz przestrzegania zasad fair play.

Jak wybrać najlepszy zestaw gier dla dziecka?

W kategorii zestawy gier można znaleźć wiele ciekawych pozycji, nie zawsze więc łatwo jest wybrać tą najbardziej interesującą i dopasowaną do dziecka. Pomocą w tym służą opracowane przez nas filtry. Dzielą one zestawy gier pod względem tematyki, formy, ilości graczy, dopasowania wiekowego. Filtry pozwalają również określić, ilu graczy ma uczestniczyć w rozgrywce. W zestawach gier znajdują się zarówno te, które pozwalają grać w większym gronie, jak i samodzielnie. Korzystając z naszych filtrów wyszukiwania, zyskujesz pewność, że gry z pudełka nie będą dla dziecka za trudne, zbyt skomplikowane, lub wręcz przeciwnie – proste, a przez to nudne. Z ich pomocą możesz również wyszukać tematykę gier, która jest zbieżna z zainteresowaniami i upodobaniami dziecka.

Nie bez znaczenia jest również dla nas oferowanie zestawów gier w atrakcyjnych cenach. Gry w naszym sklepie można kupić na licznych promocjach i wyprzedażach. Czasowe oferty pozwalają cieszyć się dobrą rozrywką w niskiej cenie. Co więcej, zakupy możesz zrobić bez wychodzenia z domu – wybrany zestaw gier zostanie dostarczony w kilka dni pod wskazany adres.

Zestawy gier – idealny prezent

Zestawy gier to pomysł na prezent dla dziecka. Mnogość gier w jednym pudełku sprawi, że dziecko długo się nim nie znudzi i będzie długo korzystać z upominku. Zestawy gier sprawiają, że maluch dostaje nie jeden, ale kilka prezentów jednocześnie. Z racji tego, że w jednym pudełku znajduje się kilka gier, to zestaw może być prezentem dla rodzeństwa w różnym wieku. Zapewni on rozrywkę wielu dzieciom, będzie znakomitym uzupełnieniem atrakcji na przyjęciu urodzinowym czy formą spędzenia wolnego czasu w zimne, deszczowe popołudnie. Do rozgrywki mogą przyłączyć się rodzice, którzy chętnie wrócą do czasów swojego dzieciństwa i ponownie zmierzą się w chińczyku, bierkach czy okrętach. Ciekawe rozgrywki można toczyć przez wiele godzin i nigdy nie będzie się miało ich dość.