Kuferki

Dziecięca walizka

Kuferki to nic innego jak mini walizki. Sprawdzają się one jako dodatek do pokoju dziecięcego, gdzie stanowią dodatkowe miejsce do przechowywania, a także jako zmiennik plecaka. W kuferku dziecko może zabierać ze sobą do szkoły lub przedszkola drugie śniadania lub niezbędne mu akcesoria. Nasz sklep oferuje szeroki wybór kuferków dziecięcych, a także mini walizek i teczek z rączką.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Idealne do przechowywania

Kuferki dziecięce to idealny gadżet do przechowywania zabawek czy innych skarbów. Często kupuje się je jako uzupełnienie pokoju dziecięcego. Pozwalają one uporządkować drobiazgi i akcesoria np. dziewczęce garnki czy biżuterię. Chłopcy w kuferkach mogą trzymać małe samochody lub elementy konstrukcyjne modeli samolotów czy kolejek. Zastosowań kuferków we wnętrzu jest bardzo dużo. Większość z nich posiada kompaktowe wymiary, dzięki temu nie zajmują dużo miejsca w pokoju malucha.

W naszej ofercie znajdują się również specjalne kosmetyczki kuferki. Kupowane są one najczęściej przez dziewczynki, które chętnie przechowują w nich zabawkowe kosmetyki i biżuterię. Kuferki kosmetyczki sprawdzają się także podczas wakacji, wycieczkę, wyjazdów. Można do nich zapakować dziecku najpotrzebniejsze kosmetyki np. szampon, krem czy pastę do zębów. Hitem są kuferki kosmetyczne z serii Kraina Lodu czy My Little Pony.

Teczki z rączką

W dziale kuferków dziecięcych oferujemy też niezwykle popularne twarde teczki z rączką. Są one doskonałe na przechowywanie dziecięcych rysunków. Często twarda teczka z rączką wymagana jest na zajęcia plastyczne w szkole lub te dodatkowe. Chowając w niej pracę plastyczną, ma się pewność, że nie ulegnie ona zniszczeniu, zamoczeniu czy zgnieceniu. Teczki z rączką dla dzieci dostępne są w różnych rozmiarach. Największym zainteresowaniem cieszą się te o wymiarach kartki A4, ale w naszej ofercie posiadamy też teczki na rysunki A3. Ich wygląd, design i styl dopasowany jest do zainteresowań najmłodszych. Pokryte są więc one kolorowymi nadrukami przedstawiającymi bajkowe postacie, superbohaterów, celebrytów, zwierzątka czy loga drużyn piłkarskich. Dla osób, które szukają bardziej stosowanych modeli, oferujemy teczki z rączką jednokolorowe lub w delikatne wzory geometryczne.

Kuferek do szkoły i do przedszkola

Kuferki dziecięce służą nie tylko do przechowywania skarbów zgromadzonych przez pociechę. Mogą one mieć jeszcze jedno praktyczne zastosowanie. Kuferki z rączką doskonale zastąpią plecak czy torbę. Dziecko do szkoły lub przedszkola może w nich nosić drugie śniadanie, bidon z wodą czy inne dodatkowe akcesoria. Kuferki można także zabierać na zajęcia dodatkowe np. plastyczne czy taneczne. Dziecko będzie mogło do nich spakować przybory plastyczne, strój na zmianę czy butelkę z wodą i pożywną przekąskę.

Materiał wykonania kuferków

Kuferki i teczki z rączką dla dzieci wykonywane są z różnych materiałów. Najpopularniejsze modele to te tekturowe. Dostępne są one w atrakcyjnych cenach. Prosty i mały kuferek można kupić już od kilku złotych.  W naszym sklepie dokonasz zakupu pojedynczego kuferka lub walizki tekturowej lub też ich całego zestawu, który zazwyczaj obejmuje kilka sztuk w różnych rozmiarach.