Elektroniczne Karty Podarunkowe

Pomysł na prezent dla sportowca – elektroniczne karty podarunkowe 

Kupowanie prezentów nie jest sprawą prostą, szczególnie jeśli chcemy trafić w gust obdarowywanego, a przecież o to w podarunkach chodzi. Dzisiaj przyjrzymy się z bliska pomysłom na prezent dla sportowca: co warto kupić osobie ceniącej aktywny tryb życia? Jaki prezent dla sportowca może okazać się strzałem w dziesiątkę? Czy inwestycja w elektroniczne karty podarunkowe spotka się z zadowoleniem?

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kupujemy prezent dla sportowca – na co zwrócić uwagę?

Kupując prezent dla sportowca związany z jego zainteresowaniami, należy zwrócić uwagę na kilka czynników. Przede wszystkim trzeba przemyśleć, co tak naprawdę przyda się sportowcowi w treningach lub wyjazdach na zawody. Jeśli nie znamy tej osoby na tyle dobrze, aby sama po prostu powiedziała nam, czego potrzebuje, na pomoc wychodzi Internet. Dobrym pomysłem jest na przykład przegląd sprzętu sportowego używanego do uprawiania danej dyscypliny, bądź forów internetowych, na których pasjonaci sportu wymieniają się swoimi spostrzeżeniami.

Prezent dla sportowca – na co uważać?

Czego należy unikać? Oczywiście przedmiotów niedopasowanych do dyscypliny uprawianej przez daną osobę, jeśli nie mamy informacji, że chce spróbować czegoś innego. Taki sprzęt może okazać się niestety nietrafionym prezentem rzuconym w kąt.

Kupowanie prezentu dla sportowca może wymagać od nas również bardziej zgłębionej lektury dotyczącej konkretnego sportu. Jeśli wiesz, że Twój znajomy ceni sobie nade wszystko ćwiczenia siłowe, więc teoretycznie hantle powinny go bardzo ucieszyć – niestety, możesz być w błędzie, ponieważ zapewne ma ich już całą kolekcję, bądź hantle kupione przez Ciebie leżą u niego na półce.

Co zrobić w przypadku, gdy wszystkie pomysły okazały się niedostatecznie dobre lub spaliły na panewce? Odpowiedź jest bardzo prosta: sportowiec powinien wybrać swój prezent sam, a na pomoc w takich sytuacjach wychodzą wszelkiego rodzaju elektroniczne karty podarunkowe, znane również pod nazwą bonów lub voucherów.

Kupujemy prezent dla sportowca – elektroniczne karty podarunkowe

Elektroniczne karty podarunkowe zyskały w ostatnich latach na bardzo dużej popularności. A to za sprawą wielu zalet, jakie na dzień dzisiejszy możemy im przypisać.

Droga do „idealnej” elektronicznej karty podarunkowej była dość długa. Na początku dość ekscentryczny wydawał się fakt, że obdarowany wiedział,  jaką kwotę na prezent przeznaczyliśmy. Wiele osób zastanawiało się, czy to aby na pewno elegancki sposób na obdarowanie drugiej osoby. Sytuacja ulegała powoli zmianie, kiedy coraz więcej prezentów kupowaliśmy przez Internet, ponieważ i tak bardzo łatwo sprawdzić, ile dana rzecz w rzeczywistości kosztuje.

Co więcej, większość sklepów oferuje bardzo gustowne opakowania na elektroniczne karty podarunkowe, dopasowane do danej uroczystości, np. urodzinowe, imieninowe czy po prostu te dawane w ramach podziękowań.

Elektroniczne karty podarunkowe – idealny prezent dla sportowca

Śledząc dalej ścieżkę rozwoju elektronicznych kart podarunkowych, szybko pomysł na włączenie ich do swojej oferty podchwyciły sklepy online. Dzisiaj kartą podarunkową nie płacimy tylko na miejscu – przy kasie, ale również bez problemu możemy wpisać kod vouchera podczas składania zamówień w sklepie internetowym.

Elektroniczne karty podarunkowe są ważne w określonym terminie, nawet do 2 lat od zakupu.

Warto zwrócić uwagę, iż sklepy internetowe często oferują dwie ścieżki zakupu i wysyłki elektronicznej karty podarunkowej: na podany podczas składania zamówienia adres – kurierem, albo po prostu przesyłają voucher plikiem w mailu, wówczas możemy go po prostu wydrukować i podarować lub… wysłać mailem. To opcja dla zapominalskich oraz dla wszystkich, którzy kupują prezenty na ostatnią chwilę.

Jaka elektroniczna karta podarunkowa będzie najlepsza dla sportowca?

Elektroniczna karta podarunkowa przeznaczona na prezent dla sportowca może być zakupiona jako voucher do wielu sklepów lub miejsc.

Pierwszy i najbardziej oczywisty pomysł to elektroniczna karta podarunkowa do sklepu z ubraniami, butami i sprzętem dla sportowców. Dobrze, jeśli wiesz, do jakiej marki sportowych ubrań jest przywiązana obdarowywana osoba, wtedy sprawa jest bardzo prosta. Jeśli niestety nie jesteś pewien, lepiej rozejrzyj się za elektroniczną kartą podarunkową do multi sklepu sportowego, w którym znajduje się oferta wielu producentów.

Drugim pomysłem na zakup elektronicznej karty podarunkowej dla sportowca jest voucher na wejścia do konkretnego miejsca: np. siłownia, basen, kort tenisowy. Pasjonat każdego z tych miejsc najczęściej co miesiąc lub co kwartał wykupuje sobie dostęp do korzystania z oferty, dlatego ekstra karnet w postaci elektronicznej karty podarunkowej na pewno okaże się strzałem w dziesiątkę.

Elektroniczne karty podarunkowe oferują również gabinety usługowe, a nawet medyczne. Sportowcy powinni dbać o siebie, nie tylko poprzez odpowiedni ubiór i trening, ale również poprzez usługi wspomagające, jak na przykład masaże lecznicze, zabiegi, porady. Zakup vouchera dla sportowca do takiego miejsca powinien ucieszyć każdego profesjonalistę.