Paski i szelki do spodni

Paski i szelki do spodni dla sportowca

Paski i szelki do spodni to akcesoria, które choć niepozorne w modzie odegrały dużą rolę. Najczęściej po te produkty sięgają panowie, ale w przypadku wersji sportowych doceniane są też przez płeć piękną. Paski i szelki stanowią uzupełnienie materiałowych spodni trekkingowych czy myśliwskich. Te akcesoria do odzieży sportowej sprawdzają się nie tylko w warunkach survivalowych, ale coraz częściej wykorzystywane są do tworzenia codziennych stylizacji. Jest to o tyle łatwe, że paski i szelki do spodni występują w różnych kolorach, wzorach, fasonach. Pozwala to wybrać ten odpowiedni na każdą okazję. W naszym sklepie dostępne są paski sportowe plecione, skórzane, krótkie oraz długie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Dlaczego warto kupić pasek sportowy do spodni?

Można zaryzykować stwierdzenie, że pasek do spodni znajduje się w garderobie każdego mężczyzny. Wielu panów stawia na paski uniwersalne, które można założyć do każdego typu spodni. Okazuje się jednak, że nie są one dobrym rozwiązaniem przy uprawianiu sportów. Paski do spodni trekkingowych czy turystycznych muszą być bowiem lekkie, trwałe i niezbyt obszerne. Ich zadaniem jest podtrzymywanie spodni, a jednoczenie nieprzeszkadzanie pod pasem biodrowym plecaka. Aby używało się ich komfortowo. Nie mogą zahaczać o termoaktywne tkaniny koszulek sportowych czy systemy nośne plecaka.

Sportowy pasek do spodni – jakie ma zadania?

Bez paska do spodni nie może się obejść praktycznie zadane mężczyzna. Jedni traktują go jako gadżet, inni potrzebują do utrzymania spodni na właściwym miejscu. Popularność tego akcesorium sprawiała, że producenci odzieży turystycznej i sportowej proponują różnego typu paski. W naszym sklepie dostępne są m.in. paski i szelki do spodni górskich, lżejsze modele do użytkowania na co dzień, a także prawdziwy absolutny must have każdego podróżnika – podróżniczy pasek ze skrytką na banknoty.

Turystyczne paski ze skrytką

Turystyczne paski ze skrytką to gadżet obowiązkowy dla każdego podróżnika i turysty idealnie sprawdzi się on jako pomysł na prezent, dla każdego, kto lubi przemierzać świat. Jego podstawową rolą jest nie tylko podtrzymywanie spodni, ale i ochrona gotówki przed kieszonkowcami i zabezpieczenie innych cennych drobiazgów. Pieniądze i drobiazgu przechowuje się w kieszonce ukrytej od wewnętrznej stronie paska. Ukryta jest ona przed wzrokiem postronnych i trudno się do niej dostać. Turystyczne paski ze skrytką na banknoty występują w wersji męskiej, kobiecej oraz unisex. Wiele modeli dopasowuje się do każdego obwodu i dobrze trzyma na miejscu. Tego typu pasku wykonywane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów.

Warto zaznaczyć, że turystyczne paski do spodni to nie tylko te z małymi kieszonkami na pieniądze. Producenci odzieży podróżniczej proponują też paski z tzw. kieszeniami bezpieczeństwa, które w razie potrzeby pomieszczą o wiele więcej np. telefon, paszport, inne dokumenty. Dużym plusem pasków turystycznych z kieszonką jest to, że wykonywane są one w całości z materiałów. Dzięki temu, że nie posiadają metalu, można z nimi przez lotniskowe bramki bez problemu.

Pasek sportowy dla miłośnika gór

Oferta naszego sklepu to także paski sportowe, które wpasują do odzieży górskiej. Wzorowane są one na uprzężach wspinaczkowych, dzięki czemu stanowią świetny dodatek do każdego rodzaju spodni, nie tylko tych wspinaczkowych. Miłośnicy gór często wybierają paski parciane z ciekawymi kalmarami, który wpisują się we wspinaczkowy outfit.