Naczynia jednorazowe

Jaka zastawa na imprezę?

Sprawdzają się na kinderbalach, nieformalnych przyjęciach czy imprezach plenerowych – naczynia jednorazowe są wygodnym zamiennikiem tradycyjnych sztućce. Wykorzystujemy je podczas pikniku, grilla czy ogniska. Nie rzadko stosujemy także na co dzień. Naczynia jednorazowe to dokonały pomysł na wygodne jedzenie i szybkie sprzątanie. Wiemy o tym bardzo dobrze, dlatego oferujemy szeroki wybór naczyń jednorazowych. W naszym sklepie znajdziesz zarówno naczynia jednorazowe z papieru, jak i te wykonane z tworzyw sztucznych. Oferujemy takie produkty jak talerzyki, kubki jednorazowe, sztućce, kieliszki, mieszadełka czy słomki. U nas bez problemu zakupisz też zestawy naczyń na raz w różnych rozmiarach.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Naczynia jednorazowe z tworzyw sztucznych

Naczynia jednorazowe z tworzyw sztucznych to te najbardziej popularne. Choć ekologia ma do nich stosunek negatywny, to mają one i swoje zalety. Są wygodne, pozwalają ograniczyć straty w rodzinnej porcelanie, nie tłuką się, nie są ciężkie. Bez problemu można się z nimi przemieszczać w czasie przyjęcia w ogrodzie czy grula. Plastikowe talerzyki czy kubeczki są też odporne na wysokie temperatury, dlatego da się w nich podawać zupy, dania mięsne czy gorące napoje.

Wybierając naczynia jednorazowe w naszym sklepie, nie musisz martwić się o to, że będą one brzydkie i kiczowate. Dzięki współpracy z takimi firmami jak Party Deco, Aster, AMSCAN, Gabi Plast, Spiegelburg czy Arpex możemy zaproponować ci naczynia jednorazowego użytku w różnych wzorach, kształtach, formach i kolorach. Coś dla siebie znajdą zarówno zwolennicy minimalizmu, jak i najmłodsi, który pokochają talerzyki z Kubusiem Puchatkiem czy bohaterami bajek Disney.

Papierowe naczynia jednorazowe

Naczynia jednorazowe z papieru to te ekologiczne i przyjazne środowisku naturalnemu. Rozglądają się w przeciągu 5 lat. Mają też inne zalety – są lekkie, wygodne w użyciu, kolorowe. W naszym sklepie znajdziesz papierowe naczynia jednorazowe w stonowanej kolorystyce oraz te opatrzone motywami z bajek i kreskówek. Tego typu naczynia sprawdzają się na przyjęciach dla dzieci. Po ich zakończeniu talerzyki, kubki czy słomki można od razu wyrzucić i nie martwić się o bałagan oraz zmywanie sterty naczyń. Papierowe naczynia są nie tylko wygodne i ekologiczne, ale również tanie. Ponadto dzieci mogą ich bezpiecznie używać, plastikowymi niekiedy mogą się skaleczyć.

Naczynia jednorazowe dla chłopca i dziewczynki

Po naczynia jednorazowe najchętniej sięgamy, urządzając przyjęcie dla dziecka. Warto wtedy rozejrzeć się za kubkami i talerzykami, które będą spójne z tematem przewodnim imprezy lub tez zgodne z zainteresowaniami dziecka. Możliwości jest wiele, ponieważ producenci naczyń jednorazowych i tych papierowych i tych z plastiku oferują różnego rodzaju motywy i kolory swoich produktów. Możesz więc wybrać naczynia jednorazowe z motywem piratów czy też w dziewczęce wzory np. księżniczki.

Tanie naczynia jednorazowe

W naszym sklepie kupisz tanie naczynia jednorazowe. Całe zestawy oferujemy już od kilku złotych. Dzięki nim ugoszczenie nawet kilkunastu gości nie będzie dużym problemem.