Zaproszenia

Jak zapraszać gości na ważne wydarzenia?

Wydarzenia takie jak urodziny, chrzest czy pierwsza komunia wymagają wielu przygotowań. Jednym z etapów tych przygotowań jest zaproszenie gości, którzy mają uczestniczyć i towarzyszyć nam w tym podniosłym dniu. Przyjęło się, że do wspólnego celebrowania urodzin, chrztu czy pierwszej komunii zaprasza się, wręczając papierowe zaproszenia. Pięknie wykonane już same w sobie mogą być pamiątką dla gości, a także potwierdzeniem, że zależy nam na ich obecności w tym szczególnym dniu. Wybór zaproszeń jest bardzo szeroki. Można wybierać pomiędzy różnymi rozmiarami, wzorami czy stylami zaproszeń na chrzest, pierwszą komunię czy urodziny. W naszym sklepie proponujemy ci zaproszenia takich marek jak Avanti, Henry, Stamp, czy Godan pięknie wykonane i estetyczne wpisz się w gusta każdego.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zaproszenia na chrzest święty

Tradycyjne pisemne zaproszenie to doceniany przez gości gest. Na nim znajduje się bowiem informacja o dacie i miejscu uroczystości. Dla wielu osób zaproszenie na chrzest po latach stanowi ni małą pamiątkę. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór klasycznych zaproszeń na chrzciny. Oferujemy zaproszenia, które spodobają się rodzicom i chłopców i dziewczynek, część modeli jest uniwersalna. Zaproszenia unisex utrzymane są w naturalnej kolorystyce oraz ozdobione ponadczasowymi wzorami nienawiązującymi do żadnej płci. Najpopularniejsze wzory to te z wiankami z delikatnych kwiatów lub zielonych liści, a także nawiązujące do religijnego charakteru całego wydarzenia. Oprócz klasycznych zaproszeń na chrzciny proponujemy też te o bardziej oryginalnym designie np. z ozdobnymi tłoczeniami czy wykonane z perłowego papieru.

Zaproszenia na chrzest w naszym sklepie pozwalają na wpisanie własnego tekstu. Jednak rodzice, którzy nie czują się na siłach, by odręcznie wpisać treść, mogą wybrać modele z gotowym już tekstem, gdzie wystarczy tylko wypełnić datę, miejsce oraz imię dziecka.

Zaproszenia na komunię święta

Zaproszenia komunijne pozwalają zaprosić najbliższą rodzinę na ważną dla dziecka uroczystość religijną. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów i wzorów zaproszeń na komunię. Znajdują się wśród nich i te dla dziewczynek i te dla chłopców. Bez problemu znajdziemy także uniwersalne zaproszenia, które przypadną do gustu i jednym, i drugim. Dopasowane do okazji i staranne wykonanie sprawiają, że zaproszeni goście czują się wyjątkowo. Wybierając zaproszenie, warto zwrócić uwagę a to, czy pasuje ono do okazji. Klasyczne zawierają w sobie motywy komunijne i utrzymane są w jasnych barwach. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zaproszeń komunijnych z tekstem lub do jego samodzielnego wpisania. U nas możesz też zakupić zaproszenie dwustronne, kwadratowe, na papierze czerpanym lub plisowanym. W tym roku najmodniejsze zaproszenia komunijne to te w stylu klasycznym, odznaczają się minimalizmem oraz elegancją. Modne wzory unikają przeładowania ozdobami oraz nietypowymi kształtami. Najpopularniejsze zaproszenia na komunie to te w kolorze bieli, srebra, złota, które dodatkowo są przełamywane różem czy granatem. Wzory pojawiające się na modnych zaproszeniach to grafikami z dziewczynką lub chłopczykiem, zielone wianuszki, ornament hostii, wzory kwiatowe.

Zaproszenia na urodziny

Drukowane, papierowe zaproszenia na urodziny wielu wydają się już przeżytkiem. Jednak ich wręczenie to miły gest i podkreślenie, że goście są dla nas wyjątkowi. W naszym sklepie proponujesz duży wybór zaproszeń na urodziny. Skupiamy się przede wszystkim na wzorach dziecięcych. U nas idealne zaproszenie znajdą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Oferujemy zaproszenia na roczek oraz zaproszenia na osiemnastkę, a także na każde inne urodzinowe przyjęcie. Szeroka dostępność wzorów sprawia, że zaproszenia można dopasować do klimatu, stylu i tematyki przyjęcia urodzinowego.

Coś dla siebie w kategorii zaproszeń urodzinowych znajdą też osoby dorosłe. Dla nich przygotowaliśmy klasyczne wzory z kwiatami lub deseniami geometrycznymi. Utrzymane w stonowanej kolorystyce, będą stanowić idealne zaproszenie na 50 czy 60.

Zaproszenia w naszym sklepie

Zaproszenia w naszym sklepie kupisz w zestawach po kilka sztuk. Większość zestawów oprócz zaproszeń wyposażona jest w dedykowane i zgodne z ich designem koperty. Część zaproszeń posiada już gotowy tekst, inne pozwalają na wpisanie go samodzielnie. Możesz wybrać model idealny dla siebie. Nasze zaproszenia są dostępne w atrakcyjnych cenach. Możesz je prosto zamówić. Paczka z wybranym wzorem zaproszenia dotrze do ciebie w przeciągu kilku dni. Jeśli liczba zaproszeń w zestawie będzie dla ciebie niewystarczająca, możesz zapomnieć podwójny zestaw.

Zakupy w naszym sklepie należą do łatwych, prostych i przyjemnych. Zastosowanie filtry i możliwość sortowania produktu pozwoli wybrać ci rodzaj poszukiwanego zaproszenia, a także posortować je po cenie, opiniach czy zainteresowaniu. Możesz poznać też opinie innych kupujących o wybranym towarze. W czasie zakupów oferujemy ci możliwość skorzystania z bezpiecznych płatności, wysiłek pod wskazany adres, a także pomoc naszego personelu w wyborze.