Stroje karnawałowe

Zostać na chwilę kimś innym

Zabawa karnawałowa nie może odbyć się bez przebrania. Po ciekawe, fantazyjne i wymyślne kostiumy sięgają zarówno dzieci, jak i rodzice. Stroje karnawałowe sprawdzają się podczas przyjęć, balów czy potańcówek. Sięgać można w nie tylko w okresie karnawału, ale poza nim. Wybór strojów karnawałowych jest bardzo duży, coś dla siebie znajdą i chłopcy, i dziewczynki. Można postawić na tradycyjne kostiumy, jak i te nawiązujące do najnowszych filmów czy bajek. W naszym sklepie znajdziesz i jedne, i drugie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Rodzaje strojów karnawałowych

Stroje karnawałowe to kategoria niezwykle zróżnicowana. Znaleźć tu można różnego typu przebrania, które sprawdzą się nie tylko na balu przebierańców, ale i na Halloween czy z przyjęcia z innej okazji. W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim stroje karnawałowe dla najmłodszych. Poszczególne kostiumy mają różny charakter. Niektóre wyróżniają się tylko jednym karnawałowym elementem np. brokatowymi okularami, inne są pełnym przebraniem, które pozwolą dziecku przemienić się w postać z ulubionej kreskówki, filmu czy historii. Stroje karnawałowe przeobrazić najmłodszych imprezowiczów nie tylko w postaci ludzkie, ale także w zwierzęta, owady czy rośliny – możliwości jest co niemiara. Jako najpopularniejsze kostiumy karnawałowe skazuje się:

  • Eleganckie stroje z jednym elementem karnawałowym – to proste stroje i szybki sposób na przyszykowanie kostiumu na bal przebierańców; wystarczy dziecko ubrać w eleganckie ubranie np. sukienkę lub garnitur i zastosować pojedyncze dodatki, które wprowadzą w karnawałowy klimat; w naszym sklepie znajdziesz takie akcesoria jak maski na twarz, kapelusze, peruki, wachlarze itp.; po takie rozwiązanie chętnie sięgają nie tylko dzieci, ale i dorośli, którzy wybierają się na bal przebierańców; akcesoria do strojów karnawałowych nie są drogie, a dodatkowo pozwalają szybko odmienić oblicze każdego ubioru;
  • Przebrania karnawałowe –pozwalają przemienić się w zwierzęta, owady czy rośliny; ten rodzaj strojów karnawałowych szczególnie lubiany jest przez najmłodsze dzieci; chętnie wybierają one stroje karnawałowe motylka, pszczółki, tygrysa czy kwiatka;
  • Bajkowe kostiumystroje księżniczek czy rycerzy to ten najpopularniejsze w kategorii kostiumów karnawałowych; dzieci chętnie przeobrażają się w postaci z ulubionych bajek lub filmów;
  • Przebrania karnawałowe za dorosłych – wśród najmłodszych imprezowiczów dużym zainteresowaniem cieszą się też kostiumy policjantów, strażaków, wojskowych, pielęgniarek czy marynarzy; dzięki takim strojem karnawałowym dzieci mają możliwość na chwilę wejścia rolę dorosłych i sprawowania swoich wymarzonych zawodów.

Gotowe stroje karnawałowe dla dzieci

Jeszcze do niedawna stroje karnawałowe wykonywało się samodzielnie. Wiele mam przed przedszkolnym lub szkolnym balem przebierańców spędzało wiele godzin na strojenie wymarzonego stroju Indianki lub kostiumu pirata. Dziś bez problemu takie kostiumy można kupić w sklepach. Są one gotowe do użycia i nie wymagają żadnych przeróbek. Jest to wygodne i szybkie rozwiązanie, po które sięgamy coraz częściej. Wynika to z wielu zalet zakupu gotowego przebrania karnawałowego. Przede wszystkim taki zakup oszczędza czas i jest wygodą dla zabieganych rodziców. Szeroki wybór kostiumów karnawałowych pozwala na wybór takiego, o jakim marzy dziecko. Dzięki temu, że stroje karnawałowe sprzedawane są jako te kompletne, nie trzeba martwić, jak zapewnić kompletności i spójność przebrania. Gotowe przebrania, które znajdziesz w naszym sklepie to również te wykonane niezwykle starannie, dopracowane w detalach i profesjonalnie wykonane. Są one dostępne w wielu rozmiarach, dzięki temu możesz dopasować je do wzrostu i wagi dziecka. Kostium po balu możesz sprzedać lub odstąpić znajomym, odzyskując zainwestowane środki. Warto też pamiętać, że w wielu przypadkach zakup kostiumu na bal przebierańców jest łatwiejszy niż jego wypożyczenie.

Jaki strój karnawałowy wybrać dla dziecka?

Oferta naszego sklepu w zakresie strojów karnawałowych jest bardzo szeroka. Oferujemy przebrania dla najmłodszych, które pozwalają przemienić się w księżniczki, rycerzy, przedstawicieli różnych profesji, zwierzątka czy rośliny. Dzieci, które jeszcze nie wiedzą, kim chcą być na balu przebierańców, mogą obejrzeć kategorię bestsellerów i wybrać najpopularniejsze stroje karnawałowe. Kostium dobrze jest też dostosować do wieku i zainteresowań pociechy, a także jego płci. Chłopcy zazwyczaj sięgają za przebrania super bohaterów np. Batmana, Supermana czy Zielonej Latarni. Chętnie też na balu przeistaczają się w strażaków, policjantów, budowlańców, piratów czy Indian lub wcielają w zwierzęta takie jak lwy i dinozaury.

Pomysły na stroje karnawałowe dla dziewczynek opierają się głównie o kostiumy królewny, księżniczki czy czarodziejki. Wśród płci pięknej nie brakuje jednak i zwolenniczek kostiumów superbohaterek. Dziewczynki wybierają kostiumy Wonder Woman czy Mulan. Chętnie też wcielają się w rolę Indianek, policjantek, piratek czy kowbojek. Zwolenniczki natury natomiast lubują się w kostiumach uroczych zwierzątek np. kotków, motylków, wiewiórek czy pszczółek.