Wkłady do długopisów i ołówków

Ulubiony długopis zawsze w pogotowiu

Niemal każdy ma swój ulubiony długopis lub ołówek, zdarza się jednak, że przybory do pisania odmawiają posłuszeństwa. Najczęściej przyczyną jest to, że skończył się wkład zawierający atrament, czy inną substancję piszącą. W tej kategorii produktów znajdziesz wkłady do długopisów i ołówków. Dzięki nim temu ulubiony przyrząd do pisania odzyska dawną świetność.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Rodzaje wkładów do długopisów

W naszym sklepie znajdziesz rozmaite wkłady do długopisów. Oferta rozpoczyna się od wkładów do tradycyjnych długopisów i piór kulkowych, które nie plamią i nie przerywają linii. W tej kategorii znajdziesz wkłady różnych marek i piszących różnymi kolorami. Najpopularniejsze są niebieskie wkłady do długopisów, ale duże zainteresowanie budzą też wkłady czarne lub czerwone. Te ostatnie bardzo chętnie wybierane są przez nauczycieli, którzy długopisami sprawdzają zeszyty i sprawdziany uczniów. Oferowane przez nas wkłady do długopisów mają również różne grubości końcówki piszących. W tym zakresie wyróżniamy wkłady żelowe do długopisów, które wyróżniają się lekkością poruszania się po kartce papieru. Pisząc długopisem ze wkładem żelowym, ma się wrażenie, że pisze się piórem – efekt jest niezwykle zbliżony do siebie.

W naszej ofercie znajdują się też wkłady do długopisów olejowe. Są one trwałe i odporne na wodę, a jednocześnie błyskawicznie zasychają. Dzięki temu napisany tekst nie rozmazuje się.

W naszym sklepie możesz też nabyć klasyczne wkłady pasujące do wielu modeli długopisów. Ich ceny są niezwykle atrakcyjne, przez co są to najchętniej wybierane produkty.

Wkład dopasowany do długopisu

Wkład warto powiązać z długopisem, jaki się posiada. Powinien on do niego pasować. Najlepiej wybrać wkład tej samej marki co artkuł do pisania. Dzięki temu zyskuje się pewność, że całość będzie kompatybilna. W naszym sklepie znajdziesz również zamienniki oryginalnych wkładów, których jakość nie będzie odbiegać od tych oryginalnych, a cena będzie o wiele niższa.

Jak wkład do ołówka wybrać?

Wkłady do ołówków są akcesoriami przeznaczonymi do ołówków automatycznych. Wkłady są wymienne i zmienia się je, kiedy jedne się skończy. W naszym sklepie znajdziesz wkłady do ołówków o różnej grubości i twardości. Rysiki do ołówków automatycznych mogą mieć 1,4 mm lub 0,3 mmm grubości. Dostępne są też inne opcje. Rysiki sprzedawane są w zestawach po kilka-kilkanaście sztuk, dzięki czemu ma się pewność, że nigdy ich nie zabraknie. Ilość milimetrów zamieszczona w opisie wkładów do ołówków automatycznych oznacza grubość linii pisania. Natomiast oznaczenie składające się liczby i litery twardość grafitu. W tej kwestii można zakupić wkłady do ołówków 2B, B, HB, f, H, 2H, 3H, 4H. Podobnie jak przy wkładach do długopisów rysiki do ołówków ma w swojej ofercie wielu producentów artykułów do pisania. Najłatwiej i najbezpieczniej jest kupić wkład tej samej firmy co ołówek, ale nie zawsze jest to konieczne. Ołówki automatyczne można wykorzystywać do pisma technicznego, rysunku lub codziennego pisania. Wkłady sprawdzą się przy nanoszeniu treści na papier, karton czy kalkę.