Czołgi RC

Pojazdy zdalnie sterowane dla fanów militariów

Fanów militariów nie brakuje. Ich zainteresowanie budzą m.in. czołgi. Szczególnie popularne są czołgi RC, czyli te zdalnie sterowane. Pozwalają one na dobrą zabawę pojazdami i pokonywanie przeszkód, również tych w terenie. Czołgi RC to sprzęty, które mogą być nie tylko zabawkami dla najmłodszych, ale i pojazdami dla dorosłych fanów militariów. Na rynku dostępnych jest kilka modelu czołgów produkowanych przez renomowane marki. W naszym sklepie znaleźć można czołgi RC takich firm jak Heng Long oraz Tamiya. Nasza oferta obejmuje także pojazdy militarne znanych marek zabawkarskich, jaki Cobi. Te sobie modele dedykowane są głównie najmłodszym fanom modeli RC. Czołgi marki Tamiya to te dla zawodowców i profesjonalistów, natomiast firma Heng Long oferują pośrednie, półprofesjonalne modele.

Wyświetlanie 1–24 z 47 wyników

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Bitwa 2 czołgów na podczerwień
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Brimarex Czolg R/C walczacy T-34
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Czołg M1A2 z pakietem (00752)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Czołg na radio
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Czołg na radio
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Czołg na radio FF
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Czołg R/C
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Czołg R/C Battle 1:32
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Czołg RC - 4 kanały
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Czołg z bunkrem RC z ładowarką
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
CZOŁG ZALANIE STEROWANY MEGA CREATIVE 440910
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Czołg zdalnie sterowany
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Czołg zdalnie sterowany Heng Long Panther 1:16

Jaki czołg RC wybrać?

Czołgi RC podobnie jak inne model RC produkowane są w określonej skali. W przypadku czołgów najczęściej występujące skale to 1:30, 1:24, 1:16. W przypadku czołgów – zabawek zazwyczaj spotkamy skalę 1:70. Należy pamiętać, że skala jest bardzo ważna. Wpływa ona na możliwości zdalnie sterowanego czołgu. Tę wykonana w skali 1:30 uznawane są dla zabawki dla amatorów. Poruszać można się nimi jedynie w pomieszczeniach zamkniętych, w domu. Zazwyczaj producenci wyposażają je w moduły dźwiękowe, ale już nie w działka strzelające. Sterowanie takim czołgiem RC odbywa się za pomocą radia.

Większe modele czołgów te w skali 1:24. One również przeznaczone są głównie do zabawy w domu, ale można nimi jeździć na zewnątrz, na mało wymagającym podłożu. Poznać można je po wbudowanych modułach dźwiękowych oraz działka. Sterowanie czołgami RC wykonanymi w skali 1:24 obywa się za pomocą radia pracującego na trzech częstotliwościach.

Największymi i najbardziej odzwierciedlającymi pierwowzory czołgami są modele RC. Większość producentów wyposaża je w aparaturę drążkową. Wykonane są one z mocnego i dobrej jakości tworzyw, posiadają działka o sporym zasięgu. Czołgi te tak samo, jak te prawdziwe poruszają się na gąsienicach, a ich koła posiadają niezależną amortyzację. Większość dostępnych w naszym sklepie maszyn pracuje w paśmie 27 MHZ, ale można spotkać i modele zaawansowane wyposażone w radio 2,4 Ghz. Czołgi RC w tym rozmiarze umożliwiają poruszanie się nawet po trudnym terenie.

Modele czołgów zdalnie sterowanych

Fani pojazdów militarnych w naszym sklepie mogą wybierać pomiędzy rozmaitymi modelami czołgów. Wzorowane są one na rzeczywistych pojazdach wojskowych. Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno czołgi niemieckie, jak i amerykańskie. Oferujemy modele takie jak German Tiger, M1 Abrams czy Leopard, czyli samą klasykę. Oczywiście, dostępne są w kilku różnych wersjach kamuflażu do wyboru. Fani pojazdów militarnych będą również zadowoleni z wyglądu oferowanych przez nas czołgów RC. Dostępne modele wyróżniają się nie tylko solidną konstrukcją, ale i wiernością odwzorowania. Zauważyć na nich można np. dziury po kulach czy efekty rdzy i błota. Wiele dostępnych w naszym sklepie czołgów zdalnie sterowanych pozwala na wprowadzenie samodzielnych przeróbek i poprawek.

Czołgi RC dla dzieci

Czołg zdalnie sterowany to ciekawa i pomysłowa zabawka dla dziecka. Bawią się nimi głównie starszaki, które wiedza jak kontrolować pojazdy jeżdżące. Dla dzieci najlepiej wybierać proste czołgi średnim zakresie cenowym. W przypadku dzieci najlepiej sprawdzają się czołgi RC w przedziale cenowym do 80 do 200 złotych. Najmłodsi fani militariów szczególnie upodobali sobie modele plastikowe, zasilane bateriami ewentualnie akumulatorkami. Dostępne w naszym sklepie czołgi RC dla dzieci to bezpieczne modele, które posiadają wymagane przez Unię Europejską certyfikaty i atesty. Kupują je, nie ma więc niebezpieczeństwa, że maluch zrobi sobie krzywdę.

Jak bawić się czołgiem RC?

Zabawa czołgiem RC to przede wszystkim jeżdżeniem pojazdem po wybranej powierzchni. W czasie jazdy czołg RC może pokonywać rozmaite przeszkody. Zabawa zdalnie sterowanym czołgiem nie wymaga towarzysza. Wyjątkiem są tu pojedynki czołgów RC, które można urządzać.

Czołg RC to znakomity pomysł na prezent dla mniejszego i większego fana pojazdów i militarystyki. Pozwala on na długo godzinną zabawę niemal w każdych warunkach. Dla początkującego adepta jazdy czołgiem warto wybierać podstawowe, mało skomplikowane modele. Nie zapominajmy jednak, że nasz sklepie oferuje też sprzęty dla profesjonalistów, którzy startują w zawodach i konkursach.

Ile kosztują czołgi RC?

Ceny czołgów RC są niezwykle zróżnicowane. Zaczynają się one od ok. 50 złotych i kończą na kilkuset złotych. Najtańsze czołgi to te małe, którymi jeździ się jedynie w domu. Można sprezentować je dziecku lub osobie początkującej. Dają one ograniczone możliwości manewrowe. Największą popularnością w naszym sklepie cieszą się modele ze średniej półki cenowej. Można je prosto odszukać, korzystając z naszych filtrów, które pozwalają posegregować produkty od najwyższej/najniższej ceny. Podczas zakupów można również wybrać inne filtry określające producenta, rodzaj zasilania czy kategorię wiekowej.