Akcesoria do hamaków

Gadżety do ogrodowego kącika wypoczynku

W relaksie na świeżym powietrzu pomóc mogą hamaki i fotele wiszące. Hamaki, czyli wiszące łóżka z materiału lub sznurków sprawdzają się zarówno w ogrodzie, jak i balkonie. Ciekawe modele można kupić w naszym sklepie w dziele hamaki i fotele wiszące. Aby jednak zapewni sobie maksymalny komfort, warto też zadbać o akcesoria do hamaków. Dostępne są one w naszym sklepie. Asortyment obejmuje m.in. moskitiery, mocowania do hamaków, uchwyty, czasze, stojaki, liny, zadaszenia, pokrowce i tory.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Akcesoria do mocowania hamaków

Podstawowe akcesoria do hamaków to te służące do montażu wiszącego łóżka. Sprzęty do mocowania należy dopasować do typu hamaka, który się posiada. Inne akcesoria przydatne będą w przypadku hamaka tradycyjnego, inne przy fotelach hamakowych. W naszym sklepie dostępne są rozmaite akcesoria do mocowania hamaków. Oferujemy stojaki, które posłużą jako podpora dla hamaków. Stojaki dostępne są w wersji z i bez poprzeczek.  W naszym sklepie internetowym można również zamówić taśmy montażowe. Dzięki nim hamak można przymocować do drzew czy słup. Oferujemy taśmy do hamaków wytrzymałe i z zaszytymi uszkami na końcach, które służą do wpinania karabińczyków. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim taśmy z poliestru o wysokim obciążeniu. Oprócz tego oponujemy szeroki wybór linek, uchwytów i mocowań. Stawiamy na akcesoria do hamaków wysokiej jakości, które zapewniają 100% bezpieczeństwo przy używaniu wiszącego łóżka.

Akcesoria do hamaków do bujania

Ważnym gadżetem go tradycyjnych hamaków, a także foteli hamakowych są sprężyny. Dobrze dobrane pozywają na łagodne bujanie się i minimalizację wstrząsów. W naszym sklepie dostępne są sprężyny do hamaków wytrzymujące bardzo duże obciążenia. Polecamy przede wszystkim akcesoria do hamaków wykonane z ocynkowanej stali, która nie będzie rdzewieć.

Dekoracyjne akcesoria do hamaków

Akcesoria hamakowe to nie tylko te praktyczne, ale i estetyczne. Chcąc stworzyć własną oazę do relaksu. Warto zainwestować poduszki hamakowe. Dzięki temu bujane łóżko stanie się jeszcze wygodniejsze, a komfort jego użytkowania będzie wyższy. Poduszki nadadzą też przytulności kącikowi wypoczynkowemu. Obok poduszki warto połączyć miękki koc, który będzie można się okryć w przypadku pogorszenia pogody.

Aby zapewnić wygodę wypoczynku na świeżym powietrzu, dobrze jest też kupić moskitierę. Jest to niewielka siatka, którą nakłada się od strony głowy. Moskitiera do hamaka pozwala na relaks, nawet w miejscu, gdzie jest duże nagromadzenie komarów np. nad jeziorem. Najlepsze moskitiery to te z siatki z rzepami, którą można łatwo odczepiać i przyczepiać. Warto dodać, że w naszym sklepie można kupić hamaki z moskitierami w zestawie. Wbudowane moskitiery przypinane są np. zamkami błyskawicznymi.

Kiedy słońce mocno świeci, przydatnym gadżetem jest zadaszenie. Ochroni ono również przed letnim kapuśniakiem. Zadaszenie mocuje się do podłoża za pomocą śledzi. Zaleca się, aby zadaszenie do hamaków wykonywane było z materiałów wodoodpornych. Wysokość tego parametrów powinna wynosić minimum 3000 mm słupa wody.