Stoliki kempingowe

Podstawowe meble na biwak i piknik

Stoliki kempingowe to jedne z podstawowych mebli turystycznych. Sprawdzają się one nie tylko na biwaku, ale też na działacie, w czasach pod namiotem czy na przydomowym tarasie. Stoliki kempingowe okazują się niemałym wsparcie w różnych sytuacjach i pozwalają urozmaicić niejeden wyjazd. W naszym sklepie znaleźć można zarówno modele składane, jak i te cięższe wykonane z drewna. Wszystkie wyróżniają się dużą praktycznością i funkcjonalnością, a także niebanalnym designie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertę mebli turystycznych takich marek jak Outwell czy Coleman i wybrania idealnego stołu biwakowego dla siebie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Stolik na biwaku

Stoliki turystyczne sprawiają, że na kempingu czy biwaku nie trzeba rezygnować ze wspólnych posiłków z rodziną, porannej kawy czy wieczoru przy grach planszowych. Wszystkie te czynności można bez przeszkód wykonywać, jeśli na biwak, pikniki czy kemping zabierze się przenośny stolik. Aby wygodnie go transportować, powinien on być lekkiej wagi oraz niewielkich rozmiarów. Wskazań jest, aby był on odporny na czynniki zewnętrzne, a także po rozłożeniu nie zajmował wiele miejsca. Obowiązkowo powinien pomieścić wszystkich uczestników survivalowej wyprawy biwaku czy pikniku.

Przenośne stoliki kempingowe

Stoliki turystyczne wsypują w wielu modelach i typach. Pośród nich bez problemu można znaleźć ten idealny, dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. W naszym sklepie dostępne są zarówno modele lekkie i poręczne, jak i bardziej ekskluzywne stoliki kempingowe z drewna, które prezentują się niezwykle okazale. Dla osób szukających niskobudżetowego rozwiązania proponujemy turystyczne stoliki plastikowe.

Poszczególne stoły biwakowe różnią się również rozmiarem. Wersje minimalistyczne swoją powierzchnią przypominają rozłożoną gazetę i świetnie sprawdzają się, jako poręczne meble turystyczne. Do biesiadowania warto wybierać większe stoły kempingowe. Takie modele często sprzedawane są razem z krzesłami. Zestawy te, mimo że większe od małych stolików kempingowych, nadal są poręczne i umożliwiają łatwy transport.

Aluminiowe stoliki kempingowe

Okazałych konstrukcji, które jednocześnie są solidne, należy szukać wśród stolików aluminiowych. Mają one wiele zalet. Łączą ciekawy design z praktycznością, dzięki samonośnej ramie są też niezwykle solidne. W stolikach albuminowych z tego materiału wykonywany jest zarówno stelaż, jak i blaty. Aluminiowe stoliki kempingowe są trwałe, odporne na uszkodzenia i warunki pogodowe. Warto w nie zainwestować, kiedy a biwaku zamierza się dużo gotować i często biesiadować.

Stoliki ze składanymi krzesłami

Duże stoły kempingowe dostępne są zazwyczaj w wersji ze wbudowanymi i połączonymi na trwałe stolikami. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, gdyż ich składanie i przenoszenie jest znacznie prostszy. Modele te zajmują też mniej miejsca, a przymocowane krzesła nie wymagają oddzielnego przewiezienia. Takie połączenie wpływa również na stabilność mebla. Podparty jest on w kilkunastu miejscach, przez co bez obaw można kłaść na stoliku cięższe rzeczy lub wygodnie jeść nie obawiając się wywrotki.

Stoliki kempingowe: składane czy ze sztywnym blatem?

Najpopularniejszy rodzaj stolików biwakowych to ten składanych. Za nimi przemawia komfort transportu i mniejsza powierzchnia po złożeniu. Jednak stoliki składane to nie jedyna możliwość.  Naszym sklepie dostępne są też stoliki biwakowe ze sztywnym blatem. Ich podstawową zaletą jest stabilność konstrukcji.

Dodatki do stolików turystycznych

Stoliki turystyczne można kupić solo lub z dodatkami. Poste konstytucję producenci często uzupełniają ciekawymi dodatkami. W ofercie producentów sprzętu kempingowego i biwakowego można znaleźć m.in. stoliki kempingowe solarne z panelem fotowoltaicznym. Ciekawym pomysłem są też stoliki z narysowanymi na blacie polami do gry np. szachy. Dodatkowym akcesorium, które często dodawane jest do stolików kempingowych, jest siatka. Zawieszona jest ona pod blatem stołu, na jego czterech nogach. Taka siatka to doskonałe miejsce na przechowywanie różnych akcesoriów np. naczyń, książek, przekąsek, które zawsze chce się mieć pod ręką.

Meble turystyczne w naszym sklepie

Nasz internetowy sklep sportowy proponuje szeroki wybór mebli turystycznych. Oprócz stolików kempingowych w asortymencie posiadamy też krzesła i fotele biwakowe, namioty turystyczne lampy kempingowe i wiele innych. Dostępne meble turystyczne to te wysokiej jakości, wyprodukowane przez cenionych producentów. Stworzone są one z wysokiej klasy materiałów, którym niestraszne są niekorzystne warunki pogodowe czy uszkodzenia mechaniczne.

Ile kosztują stoliki kempingowe?

Najprostsze stoliki składane turystyczne w naszym sklepie można kupić już powyżej 50 złotych. Są to modele o małych rozmiarach, które praktyczne będą dla jednej, góra dwóch osób. Stoły piknikowe z siedziskami, duże i mogące pomieścić kilka osób to wydatek około 100 złotych. Sprawdzą się one nie tylko na pikniku, ale i w ogrodzie czy na tarasie. Wszystkie produkty znajdujące się w naszym asortymencie można zakupić online – zostaną one dostarczone pod wskazany w zamówieniu adres.