Dyplomy

Podziękowania, nagrody, wyróżnienia

Zawody szkolne, konkurs, quiz, zakończenie szkoły czy przedszkola wszystko to wymaga uroczystej oprawy, a często tez wyłonienia zwycięzcy. Ten ostatni powinien otrzymać nagrodę oraz dyplomy. Dla dziecka to miłe wyróżnienie i pamiątka na całe życie. W tej kategorii artykułów szkolnych znajdziesz szeroki wybór dyplomów szkolnych i przedszkolnych dla dzieci. Oferujemy produkty takich marek jak Victoria Sport, Argo, Starpak, Galeria Papieru.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Dlaczego warto nagradzać dzieci?

Dyplom dla dziecka to niespotykane wyróżnienie i nagroda. Bez względu na to, czy otrzyma go na zakończenie przedszkola, czy po wygranym konkursie lub zawodach sportowych będzie on go napełniał dumą. Dyplom jest dla dziecka potwierdzeniem, że jego wysiłek się opłacił, nawet jeśli z biegiem lat dyplom szkolny czy przedszkolny nie będzie potwierdzał żadnych znaczących kwalifikacji, czy wiedzy specjalistycznej.

Wychowanie przez nagradzania

Dziś dyplomy wręcza się dzieciom niemal na każdym kroku. Maluch może go otrzymać za wygrania konkursu, ale też za to, że był dzielny u dentysty, fryzjera czy w czasie zakupów. Wręczając go, nie tylko instytucje takie jak przedszkole czy szkoła, ale też sami rodzice. Model wychowania przez nagrodzenie stał się bardzo modny. Nic więc dziwnego, że dyplomy dla dzieci stały się ogólno dostępnym produktem. Można kupić je w stacjonarnych sklepach papierniczych, a także w naszym sklepie robiąc zakupy przez Internet.

Dyplomy dla dzieci

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór dyplomów dla dzieci. Oferujemy certyfikaty w różnych wzorach i kolorach. W swojej ofercie posiadamy dyplomy dla dziewczynek inspirowane np. My Little Pony, jak i dla dyplomy dla chłopców nawiązujące do stylistyki sportowej. Nasz asortyment to także dyplomy uniwersalne, które mogą być wręczane przedstawicielom obydwóch płci i nawiązujące np. do wysokich osiągnięć w nauce. Po sprzedawane przez nas certyfikaty sięgać mogą też dorośli. Dyplomy dla nich utrzymane są w stonowanej kolorystyce i wyróżniają tradycyjnymi wzorami. Mogą one imitować papier czerpany, mieć delikatne motywy florystyczne lub ornamenty. Wyjątkowa szata graficzna naszych dyplomów sprawia, że certyfikaty można wręczyć każdemu.

Większość dyplomów i certyfikatów posiada wolne miejsce na wpisanie treści, dzięki temu może on być w 100% spersonalizowana. Na dyplomach można również samodzielnie nadrukować logotyp instytucji wydającej zaświadczenie.

Jakość dyplomów dla dzieci

Dyplomy dla dzieci sprzedawane w naszym sklepie są wysokiej jakości. Zazwyczaj drukowane są na papierze satynowym o gramaturze powyżej 170g/m2. Przystosowane są one do ponownego zadruku na urządzenia laserowych i atramentowych.

Pojedyncze i w zestawach

W naszym sklepie kupisz dyplomy szkolne i certyfikaty dla dorosłych w zestawach lub jako pojedyncze sztuki. Pojedyncze dyplomy zazwyczaj wybierają rodzice, którzy chcą nagradzać pociechę za dobre zachowanie. Zakup dyplomów w zestawach po kilka – kilkanaście sztuk to dobre rozwiązanie dla instytucji takich jak przedszkola, szkoły, domy kultury, ośrodki szkoleniowe.

Ceny dyplomów i certyfikatów w naszym sklepie nie są wygórowane. Pojedyncze sztuki to wydatek poniżej 5 złotych, zestaw dyplomów to koszt powyżej 20 złotych w zależności do wybranego kompletu.