Gadżety samochodowe

Gadżety samochodowe dla dzieci

Gadżety samochodowe dla dzieci mają za zadanie zapewnić im w trakcie podróży bezpieczeństwo, wygodę i rozrywkę. W czasie długiej jazdy docenią je zarówno mali podróżnicy, jak i rodzice. Mają one różne zastosowanie i funkcje. Niektóre gadżety do samochodu mogą organizować przestrzeń wokół fotelika, inne zapewniać rozrywkę najmłodszym, jeszcze inne dbać o bezpieczeństwo. W naszym sklepie znajdziesz takie akcesoria jak lusterko do obserwacji dziecka, zawieszka dziecko w aucie, naklejki dziecko w samochodzie, rozmaite podkładki, tabliczki samochodowe kobieta w ciąży, podgrzewacz samochodowy do butelek.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Nakładka na lusterko do holowania co ciagniecia przyczepy uniwersalny
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Sygnał dźwiękowy 12V Nautilus chromowany z kompresorem uniwersalny

Lusterko do obserwacji dziecka

Jednym z popularniejszych gadżetów samochodowych dla dziecka jest lusterko do obserwacji pociechy. Dzięki niemu w czasie jazdy nie będzie trzeba się co chwile zatrzymywać, zwalniać, zaglądać, poprawić i sprawdzać, czy wszystko jest z dziećmi w porządku. Lusterka do obserwacji dzieci w samochodzie sprawdzają się, jeśli fotelik montuje się tyłem do kierunku jazdy. Taka instalacja fotelików sprawa, że są one obrócone tyłem do kierowcy i pasażera, przez co nie widzą oni malucha, a on nie widzi ich. Mama czy tata nie mogą więc sprawdzić, czy dziecko śpi, czy się obudziło, potrzebuje picia itd. – wiele dzieci brak kontaktu wzrokowego z rodzicem denerwuje i stresuje. W takiej sytuacji znakomitym rozwiązaniem jest lusterko. Montuje się je na zagłówku znajdującym się mniej więcej na wprost twarzy dziecka, na które chcemy popatrzeć. Krótki rzut oka kierowcy lub pasażera pozwoli zorientować się w sytuacji panującej z tyłu.

Jakie lusterko do obserwacji dziecka wybrać?

Szukając dobrej jakości lusterka do obserwacji dziecka w samochodzie, warto zwrócić uwagę na modele, które dają możliwość regulowania pod różnym kątem. Dobrze jest także sprawdzić wielkość lusterka oraz łatwość jego instalacji. Rodzice małych dzieci chętnie wybierają lusterka do obserwacji ze specjalnymi zaczepami na zabawki. Pozwala to zamontować zawieszki i inne gadżety, które zapewniają dziecku rozrywkę w czasie jazdy.

Naklejka na szybę: jedzie z nami dziecko

Naklejki na szybę: jedzie z nami dziecko – informują nie tylko o tym, ze kierowca jest rodzicem, ale i ostrzegają innych użytkowników drogi, aby zachowali większą czujność i dystans, a także byli wyrozumiali dla kierowcy, który ze względu na dzieci może jechać wolniej. Rodzice, którzy chcieliby skorzystać z mocy naklejek na samochód, powinni pamiętać, że nie stanowią one standardowego wyposażenia auta. Takie gadżety samochodowe dokupuje się samodzielnie. Daje to duże możliwości wyboru. W naszym sklepie dostępne są zawieszki dziecko w aucie uniwersalne czy z konkretnym imieniem pociechy np. Franek w aucie, Zuzia w samochodzie czy Jedzie z nami Antoś. Można też wybrać zawieszki o treści córeczka w aucie.

Oprócz naklejek informujących, że podróżuje się z dzieckiem, nasz sklep proponuje także tabliczki samochodowe: kobieta w ciąży w aucie. Tego typu naklejki działają podobnie jak popularny zielony listek.

Podgrzewacz samochodowy do butelek

Wybierając się w dłuższą trasę, warto wyposażyć się w samochodowy podgrzewacz do butelek. Ten gadżet samochodowy pozwala na podgrzanie posiłku dla dziecka w czasie jazdy. Z jego pomocą można nadać ciepłej temperatury pożywieniu zamkniętemu w butelce lub słoiczku. Ten gadżet samochodowy jest kompatybilny z gniazdkiem zapalniczki w pojeździe. Wybierając ten gadżet samochodowy, warto postawić na ten najbardziej funkcjonalny. Dobrym rozwiązaniem są torby elastyczne, wykonane z dobrej jakości nylonu, zapinane na zamek błyskawiczny z kieszonką na kabel i wtyczkę. Warto także zwrócić uwagę na czas potrzeby na podgrzanie pokarmu.

Podkładki samochodowe

W trakcie podróży z dzieckiem samochodem przydatnym gadżetem są również różnego typu podkładki. Dzięki nim najważniejsze przedmioty pozostają zawsze na swoim miejscu bez względu na to, jakie prędkości się rozwija. W naszym sklepie zakupić można podkładki samochodowe wykonane przy zastosowaniu specjalnej technologii. Dzięki temu te gadżety samochodowe można przyczepiać bez użycia kleju, magnesu czy innego środka chemicznego. Oryginalny design i kształt sprawia, że akcesorium nie szpeci wnętrza samochodu.

Wygodna podróż z dzieckiem

Wybierając się z dzieckiem na wakacje samochodem, planując dłuższą wycieczkę czy odwiedzenie rodziny na drugim końcu Polski, warto zadbać o wygodę, komfort i bezpieczeństwo swoje i pociechy. Nasz sklepem oferuje produkty, które są niemal niezbędne w podróży. W kategorii foteliki i akcesoria rodzice i opiekunowie małych podróżników mogą zakupić: foteliki samochodowe i akcesoria do nich, nakładki na pasy, siedziska samochodowe, bazy do fotelików, organizery samochodowe, śpiworki do wózków, fotelików i sanek, osłonki na fotele, zagłówki podróżne czy rolety samochodowe. Współpraca z różnymi producentami akcesoriów i gadżetów samochodowych sprawia, że produkty możemy oferować w atrakcyjnych cenach. Nasz sklep proponuje zakupy na każdą kieszeń – i dla osób szukających niskobudżetowych rozwiązań, i dla poszukiwaczy sprzętu z wyższej półki.