Organizery samochodowe

Jak spakować samochód na podróż z dzieckiem?

Podróż samochodem z dzieckiem może być prawdziwą przygodą lub prawdziwą udręką. To, czy przemieni się ona w koszmar, czy będzie niezapomnianym przeżycie, nie ma wiele wspólnego z długością trasy. Największe znaczenie ma to, jak przygotujemy się do wycieczki. Przed rodzicami staje bowiem niełatwe zadanie – sprawić, aby dziecko nie nudziło się w samochodzie. Pomoc w tym mogą organizery samochodowe.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Po co są potrzebne organizery samochodowe?

Każdy kto, choć raz podróżował z dzieckiem, wie, że na wycieczkę (nawet tą bardzo krótką) trzeba zabrać milion rzeczy. Potrzebne są nie tylko zapasowe ubrania, pieluch, kosmetyki czy jedzenie, ale też zabawki umiejące czas podróży. Większość rzeczy potrzebna jest w mnie mniej spodziewanym momencie, czasie, kiedy, gdy dostanie się do torby z bagażami, jest niemożliwe. Tu z pomocą przychodzą organizery samochodowe. W nich przechowywać można wszystko, co niezbędne w czasie podróży. Maluch może trzymać w nich zabawki, gry i inne skarby – rodzić: chusteczki nawilżające, dodatkowe pieluchy, bidon z piciem itd. Dzięki organizerom do samochodu wszystko, co niezbędne w czasie podróży ma się przez cały czas pod ręką.

Jak działają organizery samochodowe?

Działanie organizerów samochodowych jest bardzo proste. Wiesza się je w zasięgu rąk dziecka na plecach poprzedniego siedzenia. Maluch ma więc swobodny dostęp do kieszonek i skrytek organizera. Można w nim schować wszystko to, co dziecko potrzebuje w czasie podróży od zabawek, po butelkę z piciem. Dzięki temu rodzić nie musi co chwile podawać dziecku zabawki, batonika czy picia. Dużą zaletą organizerów samochodowych jest to, że pozwalają one utrzymać porządek w aucie. Szukając praktycznego i wygodnego rozwiązania, warto poszukać organizerów, które będą jednocześnie ochraniaczami foteli samochodowych. Takie modele wykonane są z wysokiej jakości materiałów i rozmiarem dopasowują się do fotela auta.

Jaki organizer do auta kupić?

Na rynku znaleźć można mnóstwo organizerów do samochodu. Poszczególne modele różnią się wielkością, ilością przegródek i kieszeni, wyglądem, ceną, marką. Swój wybór najlepiej dopasować do indywidualnych potrzeb. Po inny organizer sięgniemy w przypadku większego szkraba, inny przyda się, kiedy podróżuje się z niemowlakiem. Zasad jest jedna: im więcej kieszonek, tym lepiej. Wybierając organizer, warto zwrócić uwagę na wielkość kieszonek i przegródek. Powinny one bez problemu pomieścić to, co chce się w nich przewozić. Niektóre modele mają z góry ustalone zastosowanie np. dedykowane kieszonki na kredki, karty do gry, pampersy czy bidon z picie. Dobrze jest też postawić na organizery samochodowe z zamykanym kieszonkami np. na rzepy czy zamek, dzięki temu przewożone produkty nie będą się wysypywać.

Design dla chłopca, design dla dziewczynki

Nie bez znaczenia pozostaje również wygląd samochodowego organizera. Oprócz modeli uniwersalnych utrzymanych w kolorach czarnym czy granatowym, w naszym sklepie znaleźć można organizery do auta dla dzieci. Poroducenci dbają, aby produkty, z których będą korzystać najmłodsi były dla nich atrakcyjne wizualnie. Chłopca proponują więc organizery samochodowe z wizerunkiem Zic-Zaca McQueen, Spidermana czy bohaterów Stars Wars. W naszym asortymencie coś dla siebie znajdzie także płeć piękna. Dziewczynki swoje lalki czy kolorowanki chętnie trzymają w organizerach do samochodu inspirowanych bajkami Kraina lodu, My Little Pony czy ozdobionych wizerunkami księżniczek Disneya.

Szukając praktycznego organizera do auta, warto dokładniej przyjrzeć się jego designowi. Najlepiej wybierać modele w kolorach ciemnych, na których mniej widoczne będą zabrudzenia i plamy. Dobrze jest też kupować modele wodoodporne i wykonane z materiałów, które łatwo się czyści.

Organizer to nie wszystko!

Organizer podróżny to nie wszystko, w co warto wyposażyć samochód, podróżując z dzieckiem. Przydatnym gadżetem może być też stolik samochodowy. Pozwoli on dziecko na rysowanie, malowanie i kolorowanie w czasie jazdy, a także na prowadzenie rozgrywek np. karciany. Stoliki samochodowe to także idealne miejsce, na zjedzenie drugiego śniadania w podróży czy podwieczorku w samochodzie.

Organizery samochodowe nie tylko dla dzieci

Z funkcjonalnych organizerów samochodowych korzystać mogą nie tylko dzieci, ale i dorośli. W ich przypadku sprawdzą się zarówno organizery na fotel, jak i torby, kuferki czy organizery bagażnikowe. Pozwolą one uporządkować rzeczy, które są niezbędne w aucie. Dzięki takim gadżetem bałagan i chaos nie będą straszne.

Ile kosztują organizery samochodowe?

Kuferki, pojemniki czy skrzynki do samochodu to nie drogie gadżety. Nasz sklep najprostszej modele proponuje już od 11 złotych. W tej cenie można kupić niewielkie organizery lub samochodowe uchwyty na napoje. W wyższych cenach są modele zaawansowane. Dzięki współpracy z wieloma markami możemy zaproponować produkty z różnych półek cenowych. Nasi klienci mogą wybierać pomiędzy organizerami firm AZET, Baby Dan, 4BABY, Beaba, Bo Camp, Haba. Top Dal, Disney, ZUMA KIDS, Koo-di. Oferujemy też spory wybór organizerów dla dzieci noname.