Szkoła podstawowa 0-3

Podręczniki do nauczania początkowego

Kategoria szkoła podstawowa 0-3 to zbiór podręczników szkolnych niezbędnych na początku edukacji. W tym dziale zgromadziliśmy ćwiczenia, podręczniki, zbiory zadań i zestawy książek dla najmłodszych uczniów. Oferujemy książki typu elementarz, katechizmy, książki do matematyki i inne podręczniki uwzględnione w nowej podstawie programowej.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Szkoła podstawowa 0-3: jakie książki kupisz w naszym sklepie?

W naszym sklepie można zakupić wszystkie podręczniki typu szkoła podstawowa 0-3 zatwierdzone przez Ministerstwo. Współpracujemy z takimi wydawnictwami jak: WSiP Nowa Era, MAC, GWO, OPERON. Adam, Jedność, WAM, WDS Sandomierz, Święty Wojciech, Fosze, Wydawnictwo Edukacyjne, Zielona Sowa, Wydawnictwo św. Stanisław BM, Gaudium, Harmonia, Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża, Wila, Wydawnictwo Katechetyczne. WIR, ŻAK, Impuls, Migra, Tadam, Siedmiogród, Oficyna Wydawnicza Promocja. Olesiejuk, Nowik. Aksjomat Piotr Nodzyński, Centrum Metody Krakowskiej, Wydawnictwo Szkolne PWN, MAC Edukacja, Juka, Zamkor, Interdruk, Videograf. Oznacza to, że w swoim asortymencie zebraliśmy najlepsze i najciekawsze podręczniki do podstawówki. Wszystkie one spełniają wymogi programów nauczania początkowego i są zgodnie z podstawą programową dla szkoły podstawowej 0-3.

Szkoła podstawowa 0-3: czy są potrzebne podręczniki?

Początek edukacji to czas, kiedy dziecko ma się zaznajomić z podstawowymi różnych dziedzin nauki i poczynić pierwsze kroki, aby stać się inteligentnym człowiekiem. Nie jest to możliwe jednak bez pomocy naukowych, jakimi są przede wszystkim podręczniki do klasy 0-3. Książki dla najmłodszych uczniów to kolorowe i barwnie ilustrowanie podręczniki i ćwiczenia, które budzą zainteresowania. W skład zestawu podręczników szkoła podstawowa 0-3 wchodzą książki do religii, matematyki, języka polskiego, a obecnie również do nauki języków obcych. Zostały one opracowane w ten sposób, aby umożliwić naukę poprzez zabawę. O ich dostosowanie do wieku, umiejętności i rozwoju zadbali specjaliści, a książki zostały dopuszczone do użytku przez ministerstwo.

Szkoła podstawowa 0-3: pomoce naukowe dydaktyczne

Aby rozbudzić w dziecku miłość do nauki i uatrakcyjnić edukację, warto zainwestować nie tylko w obowiązkowe podręczniki, ale także i w pomoce naukowe. Ich rolą jest motywować najmłodszych do pogłębiania wiedzy. Bardzo często poszerzają one też wiadomości i umiejętności zdobyte w szkolnej ławie.

300+ na wyprawkę szkolną

W ostatnich latach rodzice kompletujący wyprawkę szkoła podstawowa 0-3 mogli skorzystać z dodatkowych pieniędzy przydzielanych w ramach akcji Dobry Start. Dodatkowe fundusze na zakup podręczników i innych niezbędnych akcesoriów do szkoły otrzymują rodzice i opiekunowie uczniów, którzy nie ukończyli 20 roku życia. Aby otrzymać 300+ na podręczniki, należy złożyć wniosek. Można go wypełnić drogą elektroniczną za pośrednictwem strony Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej lub złożyć drogą tradycyjną, papierową. Jeśli wniosek złoży się w lipcu lub sierpniu i będzie on poprawny, to pieniądze otrzyma się do 30 wrzenia. W przypadku późniejszego złożenia wniosku do 2 miesięcy od przekazania dokumentu.

Jak tanio, szybko i bez stresu kupować podręczniki szkolne?

Zakup podręczników do szkoły podstawowej 0-3 to zmora wielu rodziców. Początki edukacji więc i dla nich nie są łatwe. Jeśli chce się uniknąć stania w długich kolejkach, braków w asortymencie oraz tysięcy złotych wydanych na książki do szkoły, warto zastosować się do kilku prostych zasad.

Pierwsza z nich mówi, aby uzyskać dokładny spis potrzebnych i wymaganych przez szkołę książek. Pozwoli to sprawdzić, czy podręczniki będzie można odkupić od uczniów starszych klas. Należy pamiętać, że nie zawsze jest to możliwe, ponieważ czasem nauczyciele wymagają nowszych wydań kaszek, poszerzonych o dodatkowe treści lub dodatki, które nie obowiązywało do tej pory. Zakup nowych podręczników jest też konieczny, kiedy dziecko objęte jest reformą podręcznikową. Należy jednak pamiętać, że w tym wypadku to szkoła ma obowiązek zakupić książki dla ucznia – rodzic kupuje tylko te do przedmiotów nieobowiązkowych.

Kolejna zasada to kupowanie podręczników szkolnych wcześniej. Zakupy na ostatnią chwilę to ryzyko, że w księgarniach stacjonarnych nie będzie wybranych tytułów, a w sklepach internetowych paczki będą szły dłużej niż zazwyczaj. Wtedy pomimo starań dziecko w pierwszych dnia szkoły podstawowej 0-3 będzie pozbawione książek. Warto maluchowi dopiero rozpoczynającym edukacje oszczędzić takich niespodzianek.

Jeśli książki do szkoły podstawowej 0-3 chce się kupić w atrakcyjnych cenach, to warto skorzystać z ofert w Internecie. Nasz sklep proponuje tanie podręczniki do podstawówki. Możemy pochwalić się cenami niższymi niż w stacjonarnych księgarniach. Dodatkowo proponuje też liczne rabaty, promocje i akcje okazjonalne, które jeszcze bardziej obniżają wyprawkę: szkoła podstawowa 0-3. Niższe koszty będą także, jeśli od razu kupi się wszystkie podręczniki naraz. Zestawy książek z ćwiczeniami wychodzą korzystniej cenowo niż kupowanie każdego elementu osobno. Kupując od razu cały zestaw, można też zaoszczędzić na kosztach przesyłki w sklepach internetowych.