Lampki wtykowe do gniazdka

Oświetlenie pokoju dziecięcego

Urządzając pokój dziecka, koniecznie trzeba zadbać o odpowiednie oświetlenie. Światło w pomieszczeniu można zapewnić na wiele sposobów. Oprócz tego naturalnego ważne jest światło sztuczne pochodzące z lamp. W naszym sklepie znajdziesz wiele propozycji lamp i lampek do pokoju dziecięcego. W tej kategorii oferujemy lampki wtykowe do gniazdka. Są one nowatorskim rozwiązaniem, które doskonale spisuje się w pokoju dzieci.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Lampa bez kabla – czym dokładnie jest?

Lampy wtykowe do gniazdka to modele bez kabla. Jak wskazuje ich nazwa, urządzenie przeznaczone jest do wytwarzania światła. Lampy wtykowe wykorzystywane są jako dodatkowe oświetlenie, które towarzyszy temu głównemu. W przeciwieństwie do tradycyjnych lampek nocnych czy na biurko te wtykowe do gniazdka są pozbawione przewodu. Lampka wtykowa posiada tylko i wyłącznie wtyczkę z odpowiednimi bolcami, które pasują do danego kontaktu. Lampkę umieszcza się bezpośrednio w gniazdku i uruchamia za pomocą specjalnego przycisku.

Lampki wtykowe do gniazdka w pokoju dziecięcym

To, jaką rolę lampka wtykowa będzie pełnić w pokoju dziecięcym, zależy od umiejscowienia kontaktu, do którego się wepnie się urządzenie. Lampy wtykowe można wykorzystywać do czytania. Z powodzeniem zastąpią lampki biurkowe i nocne. Większość modeli lamp wtykowych posiada ruchome, regulowanej szyje i mogą przypominać reflektory oraz spoty. Aby lampka bez kabla pomagała w czytaniu należy wsadzić ją do kontaktu nad łóżkiem lub biurkiem.

Lampki wtykowe do gniazdka mogą także służyć do oświetlania pomieszczeń. Szczególnie dobrze realizują ten cel w części sypialnianej pokoju dziecięcego. Doskonale sprawdza się w nocy, kiedy dziecko będzie chciało przejść z pokoju do łazienki. Lampki bez kabla mogą też w pokoju dziecka świecić przez całą noc, dając delikatną poświatę i niwelując strach dziecka przed ciemnością. Mała lampka wtykowa nie będzie razić w oczy, a jednocześnie pozwala przewinąć lub nakarmić malucha.

Lampki wtykowe do gniazdka w pokoju dziecięcym mogą również pełnić rolę dekoracyjną. Większość modeli tego typu lampek jest skonstruowana tak, aby emitowane światło prezentowało się ozdobnie. Dodatkowo lampki wtykowe dla dzieci występuje w fantazyjnych i fantazyjnych wzorach. Mogą one przyjmować bajkowe kształty, dostępne są w różnych kolorach i formach.

Lampki wtykowe do gniazdka w podaży

Lampki wtykowe do gniazdka to sprzęty małe i niezwykle mobilne. Lekkie świetnie sprawdzają się nie tylko w pokoju dziecięcym, ale i w podróży. Lubią je przede wszystkim rodzice małych dzieci. Lampkami mogą oświetlić pomieszczenie pokoju hotelowego czy wynajęty domek. Dzięki światłu, któremu dają bez problemu, będzie można dojść do toalety czy znaleźć główny włącznik światła. Dzięki temu, że sprzęty są lekkie i niewielkie bez problemu można je spakować i przewieźć bez dodatkowych kosztów.

Ekonomiczność i ekologiczność lampek wtykowych

Najwięcej modeli lamp wtykowych świeci za pomocą rozwiązania LED. Oznacza to, że urządzenia pobierają nieznaczną ilość energii elektrycznej, a także nie wymagają zmiany żarówki przez bardzo długi czas. Wskazuje się, że dioda LED pobiera do 80% mniej energii niż klasyczna żarówka. Oznacza to, że lampki wtykowe do gniazdka mogą świecić przez całą noc bez obawy, że rachunki za prąd będą bardzo wysokie.