Wyposażenie pokoju

Przytulny i komfortowy pokój dziecka

Pokój dziecka powinien być pełne akcesoriów, które sprawią, że wnętrze będzie przytulne, przyjazne i komfortowe. Warto postawić na gadżety, które jednocześnie bawią i uczą. Obok kolorowych i bezpiecznych mebli dobrze jest więc zapoznać się z wyposażeniem pokoju dziecka. W naszym sklepie w tej kategorii znajdziesz dekoracje ścienne dla dzieci, lampki biurkowe, podesty, pościele, dywany, poduszki dekoracyjne, prześcieradła, huśtawki, poduszki do spania, zegary i budziki dla dzieci, miarki wzrostu, pojemniki na zabawki czy kołdry.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Klimat w pokoju dziecięcym

Za klimat w pokoju dziecka odpowiadają nie tylko meble, ale i pozostałe wyposażenie pokoju. Przy pomocy takich akcesoriów jak tekstylia, dekoracje czy praktyczne gadżety stworzysz we wnętrzu niezwykły klimat oraz oddasz mu charakteru. W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór wyposażenia pokoju dla dziecka. Oferujemy akcesoria do pokoju dziewczynki oraz do pokoju chłopca. Nasze produkty to te wyprodukowane przez cenionych i renomowanych producentów. Sprzedajemy je w atrakcyjnych cenach, które dodatkowo obniżamy w czasie akcji rabatowych i promocyjnych. W naszym sklepie wyposażenie pokoju dziecka możesz kupić, korzystając z zakupów internetowych. Dajemy ci możliwość robienia zakupów przez 7 dni w tygodniu o każdej godzinie. Wybrane produkty po opłaceniu zostaną dostarczone pod wskazany adres.

Jakie dodatki do pokoju dziecka wybrać?

Wyposażenie pokoju dziecka, dodatki i gadżety warto dobierać, patrząc na ich wygląd i estetykę wykonania oraz praktyczne zastosowanie. Urządzając pokój dziecięcy, dobrze jest także postawić na wyposażenie, które podkreślą zainteresowania malucha. Można więc postawić na dekoracje ścienne dla dzieci prezentujące ulubione postacie bajkowe lub wybrać pościel w lubiane wzory np. motylki, samochody czy zwierzątka.

Nie można zapomnieć, że w pokoju malucha koniecznie powinny znaleźć się praktyczne gadżety. Do takich zaliczamy lampki biurkowe oraz te w wtykowe do gniazda, podesty dla dziecka, zegarki i budziki dla dzieci, pojemniki na zabawki. Pozwolą one m.in. utrzymać w pokoju dziecka porządek, a także sprawią, że wnętrze będzie dobrze oświetlone.

Jeśli chce się poprawić wygląd pokoju dla dziecka, to dobrze jest sięgnąć po naklejki na ścianę, kolorowe poduszki dekoracyjne dziecięce, dywany dla dzieci. Nie można zapomnieć o tym, że niektóre elementy wyposażenia pokoju łączą w sobie i funkcję praktyczną i estetyczną. I tak np. pojemniki na zabawki czy pościel dla dzieci może ozdobić pomieszczenie i wprowadzać do niego niecodzienny klimat. Wszystko przez to, że tego typu akcesoria dostępne są w różnych wzorach, kolorach, odmianach. Każdy bez problemu wybierze idealny dodatek i pod względem wielkości, jak i zastanawia czy koloru.

Wyposażenie pokoju dla dziecka, dla niemowlaka

Nasz sklep oferuje wyposażenie pokoju dla niemowlaków oraz dzieci starszych. Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty i atesty świadczące o tym, że są one bezpieczne dla najmłodszych. Często mają one również oznaczenie wiekowe, dzięki czemu można prosto ustalić, do jakiej kategorii można je przypisać. Wybierając wyposażenie pokoju, dobrze jest postawić gadżety, które są uniwersalne i będą przydatne bez względu na wiek dziecka. Jako takie uważa się:

  • Półki – są one uzupełnieniem mebli dziecięcych; mogą mieć formę zygzakowaty łamańców lub regałów ściennych; półki występują też w innych formach np. drzewek; są one idealną dekoracją do pokoju dziecięcego; praktyczne pozwolą na przetrzymywanie zabawek, książek i innych; półki do pokoju dziecięcego są też niezwykle dekoracyjne, gustowne i ciekawe w designie;
  • Lampy dla dzieci – w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór lamp; oferujemy te na biurko, wtykowe do gniazda, dla dzieci; dostępne są one w różnych kształtach np. samochodu, księżyca, uroczej sówki czy serduszka; takie dekoracje pozwalają doświetlić wnętrze, a także je ozdobić;
  • Tekstylia – w pokoju dziecka nie może zabraknąć stylowych, a zarazem przytulnych tekstyliów; podstawą jest pościel dla dziecka, poduszki dekoracyjne dziecięce, koce, pledy czy dywany; ciekawym pomysłem jest wprowadzenie do pokoju dziecka tekstyliów z ulubionymi bajkowymi bohaterami.

Produkty dla dzieci

Wyposażenie pokoju to ważne elementy wystroju. Pozwalają uzupełnić wnętrze i sprawiają, że jest ono ciekawe. To, na jakie dodatki się postawi, zależy tylko do nas i naszego gustu. Z dodatków, gadżetów i dekoracji ucieszą się zarówno dzieci, jak i rodzice. Dorośli docenią przede wszystkim wyposażenie pokoju o funkcjach praktycznych, które pozwoli utrzymać w pokoju dziecka porządek, odpowiednio zaaranżować strefę nauki, zapewnić wygodny i zdrowy sen.

W pokoju malucha warto stawiać na produkty dedykowane najmłodszym. Są one dostosowane do ich potrzeb. Często wykonuje się je z materiałów o podwyższonej jakości, bezpiecznych dla dzieci. Produkty dla dzieci pozbawione są również ostrych kantów, chropowatych powierzchni i innych niebezpiecznych elementów, które przez przypadek mógłby wyrządzić krzywdę.