Smoczki dla dzieci - akcesoria

Cumelki i smoczki dla dziecka

Wielu rodziców nie wyobraża sobie wychowania dziecka bez smoczka. Uważa on za podstawy gadżet, który uspokaja i usypia malucha. Smoczki dla dzieci występują w wielu rodzajach i typach. Kupując cumelek, warto też odwiedzić kategorię smoczki dla dzieci – akcesoria. Oferujemy w niej gadżety do smoczków takie jak: pojemniki, klipsy, zawieszki, łańcuszki, smycze, ściereczki do dezynfekcji.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Smoczki dla dzieci – akcesoria, jakie warto kupić?

Wybór akcesoriów do smoczków dziecięcych jest bardzo duży. Gadżety te mają podwyższać komfort korzystania z cumelków zarówno dziecku, jak i rodzicom. Ich ważnym zadaniem jest również dać o to, aby zachować higienę smoczków. Akcesoria przydają się zarówno w domowych pieleszach, jak i w czasie spaceru czy dłuższej podróży. Oferowane w dziale smoczki dla dzieci – akcesoria produkty są w atrakcyjnych cenach, dlatego warto wyposażyć się nawet w kilka sztuk gadżetów. Nasz sklep w zakresie akcesoriów dziecięcych współpracuje z takimi markami jak Haba, Heimess, Goki, LullaLove, Mamajoo czy Twistshake.

Jak zabezpieczyć smoczek przed upadkiem?

Jednym z podstawowych akcesoriów do smoczków dla dzieciklipsy, zawieszki, łańcuszki. Gadżety te mają chronić cumelek przed zgubieniem, upadkiem, zabrudzeniem. Z ich pomocą można przypiąć smoczek do ubrania malucha. Zawieszki do smoczków czy łańcuszki idealnie sprawdzają się w czasie spacerów, czy podróży samochodem, ale też w domu, kiedy daje się dziecko możliwość posiadania smoka zawsze pod ręką. W naszym sklepie łańcuszki czy klipsy do smoczków dostępne są w różnych kolorach i wzorach. Dzieci najbardziej lubią te o jasne i wyrazistej kolorystyce, ozdobione zwierzątkami.

Jak utrzymać smoczek w czystości?

Smoczek, który dziecko wkłada do buzi, musi być czysty i sterylny. Cumelka należy regularnie myć i wymieniać na nowy. Warto też zadbać o jego higienę w okresie używania. W tym pomogą opakowania oraz pudełka na smoczki. Wykonywane są one z bezpiecznych tworzyw, które nie stanowią zagrożenia dla zdrowia malucha. Przechowywanie smoczków w odpowiednich pojemnikach pozwala na utrzymanie go w czystości i zachowanie odpowiedniej higieny. Opakowania na smoczki to idealny gadżet na czas podróży czy spaceru. W naszym sklepie można zakupić te zamykane na zatrzask lub zamek. Ciekawym rozwiązaniem są opakowania na smoczki ze specjalnym mocowaniem, które pozwala je przypiąć do wózka dziecięcego, torby czy paska spodni. Dzięki temu pojemnika nie trzeba szukać w torebce czy torbie i zawsze jest pod ręką.

Zawieszki na smoczki

Ciekawym akcesoriom do smoczków dla dzieci są zawieszki. Są to gadżety dekoracyjne, które dodatkowo zapewniają dziecku rozrywkę i zabawę. Zawieszki do smoczków mogą przybierać postać misia, królika, liska, owieczki. Niewielkie maskotki mogą stanowić dziecięcą przytulanką, z która będzie łatwiej zasnąć, a także ochronią cumelek przed zagubieniem. Wybierając zawieszkę do smoczków, należy zadbać o to, aby była ona bezpieczna. Nie wskazane jest wybieranie z luźno zamocowanymi elementami, które dziecko będzie mogło łatwo urwać.