Bramki do piłki nożnej

Akcesoria do piłki nożnej

Piłka nożna uważana jest za narodowy sport Polaków. Chętnie śledzimy poczynania narodowej reprezentacji i krajowych drużyn, a także samodzielnie rozgrywamy mecze. Grać można niemal w każdym miejscu, w końcu bramkę mogą zastąpić dwa słupki czy nawet butelki z wodą. Jednak, jeśli w przydomowym ogródku chce się zorganizować profesjonalne boisko do gry w piłkę nożną, warto zaopatrzyć się w przydatne akcesoria. W tej kategorii znajdziesz różnorodne bramki do piłki nożnej. Z ich pomocą zbudujesz boisko, na którym wygodnie będzie grać. Korzystać z niego mogą zarówno dzieci, jak i dorośli. Mecze mogą rozgrywać grupy przyjaciół czy tata z synem.

Wyświetlanie wszystkich 10 wyników

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Bramka do piłki nożnej Enero biała r. 215x150x76cm
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Bramka składana mała 2 pak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Bramka z siatką 2sztuki plastikowy stelaż (ZBRS76)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Bramka z siatką plastikowy stelaż + akcesoria treningowe (BR122A)
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
MC BRAMKA PLAST 56X10X5 DQ 3 PUD 36/72 - DQ 3
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Siatka Do Piłki Nożnej Młodzieżowa 5x2m Kolorowa
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Siatka do piłki nożnej orlik sport net standard uniwersalny
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Siatka piłka nożna orlik sport net tournament Uniwersalny
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Zestaw 2 Bramek Do Piłki Nożnej Z Siatką 78X56X45Cm Dunlop uniwersalny
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Zestaw 2 bramek metalowych do piłki nożnej z siatką 60x45x24cm

Dlaczego warto budować przydomowe boisko do piłki nożnej?

Sport to zdrowie również dla najmłodszych. W dobie, gdzie ponad połowa dzieci zmaga się z nadwagą i otyłością, aktywność fizyczna jest niezwykle ważna. Jednak rozgrywanie meczów nie tylko pozytywny wpływ na ciało, ale i pozwala nawiązywać przyjaźnie, uczy interakcji społecznych, działania zgodnie z zasadami fair play, współpracy.

Jak wybrać bramkę do piłki nożnej?

W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli bramek do piłki nożnej. Wybierając tą idealną, warto zwrócić uwagę na sposób montażu bramki, wymiary oraz wagę. Oprócz tego bramkę treningową dobrze jest dobrać do wieku oraz wzrostu gracza. Uniwersalny i najczęściej wybierany w naszym sklepie modelem bramki do piłki nożnej o wysokości 152 centymetrów. Z tej bramki mogą korzystać dzieci do 10 roku życia. Dużym zainteresowaniem cieszą się też modele składane. Dzięki temu bramkę treningową będzie można bez problemu przenosić w dowolne miejsce, a po zakończeniu gry złożyć i nie zajmować nią cennej przestrzeni. Nie pomijajmy też ciężaru sprzętu. Jest on ważny z punktu widzenia stabilności. Lekkie bramki do piłki nożnej mogą się chybotać, a w przypadku silnych podmuchów wiatru nawet przewrócić. Aby bramka do piłki nożnej była bezpieczna, nie powinna mieć mniej niż 6 kilo, chyba że jest wyposażone w specjalne igły do mocowania przy ziemi utrzymujące ją w jednej pozycji.

Rodzaje bramek do piłki nożnej

Jednym z najczęściej kupowanych produktów są bramki do piłki nożnej dla dzieci. Dostępne są one w różnych rozmiarach – od tych małych, których rozmiary wynoszą 45 x 90 cm po te większe o szerokości 120 cm.

Innym rodzajem bramek do piłki nożnej są te typu pop-up. Aby je wykorzystać w czasie gry, wystarczy kawałek wolnej przestrzeni. Bramki do piłki nożnej pop-up można szybko rozłożyć, a następnie złożyć. Dzięki temu sprawdzają się nie tylko na przydomowym boisku, ale też pozwalają je zaaranżować w parku czy na plaży. Lekka konstrukcja umożliwia proste transportowanie sprzętu oraz to, że nie zajmuje on wiele miejsca. Przenośne bramki piłkarskie dostępne są także w postaci pompowanej. Wyróżniają się one tym, że bardzo łatwo je przygotować do gry. Dmuchane bramki do piłki nożnej można wykorzystywać zarówno na gry na dworze, jak i w pomieszczeniach zamkniętych.

Oferta naszego sklepu to również pełnowymiarowe bramki do piłki nożnej. Najczęściej są to aluminiowe konstrukcje, które można zamocować na tradycyjnym boisku do piłki nożnej. Dzięki zastosowanej konstrukcji są one stabilne i trwałe. Niektóre modele wyposażone są w specjalny panel z otworami na piłkę. Jest od przyczepiany do słupków i poprzeczki bramki. To rozwiązanie pozwala doskonalić precyzję strzałów oraz pracować nad celnością rzutów wolnych, kiedy gra się w pojedynkę.

Bramki do piłki nożnej znajdujące się w naszym sklepie wyposażone są w mocne siatki, które zazwyczaj wykonane są z polipropylenu. Dzięki temu nie przebije ich nawet mocne uderzenie.

Ile kosztują bramki do piłki nożnej?

Cena bramek do piłki nożnej waha się od 40 złotych do 500 złotych. A cenę sprzętu wpływa przede wszystkim wysokość bramki, solidność wykonania oraz funkcjonalności, w jakie jest ona wyposażona. Jako ponadstandardowe funkcjonalności bramek do piłki nożnej wymienia się możliwość regulowania wysokości, matę odbijającą czy siatkę treningową. Cena bramki do piłki nożnej uzależniona jest też o producenta sprzętu. W naszym sklepie znajdziesz bramki takich marek jak EXIT, Mega Creative, Victoria Sport, Hudora NILS, Interplastic i innych. Oferujemy atrakcyjne ceny topowych produktów, a także częste wyprzedaże i promocje.

Szybkie i proste zakupy internetowe

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór bramek do piłki nożnej. Oferujemy bramki o różnej wielkości – bardzo małe i pełnowymiarowe. U nas kupisz też różnego rodzaju bramki do piłki nożnej – przenośne, stacjonarne lub same siatki. Zakupu dowolnego produktu dokonasz szybko sprawnie i komfortowo. Zamówienie możesz złożyć każdego dnia tygodnia o dowolnej godzinie. Wybrane produkty zostaną wysłane do ciebie w ciągu kilku dni. Jeśli potrzebujesz bramki do piłki nożnej o konkretnych parametrach, możesz użyć naszych prostych filtrów, które automatycznie wyselekcjonują produkty dla ciebie. Pamiętaj również, że możesz dokonać segregacji produktów pod względem ich ceny. Wszystko to zapewni ci szybkie, wygodne i proste zakupy, do których chętnie będziesz chciał wracać.