Skoczki i piłki do skakania

Hop – hop: jak skakać na piłce?

Po piłki do skakania sięgają zarówno dzieci, jak i dorośli. Dla tych pierwszych są źródłem zabawy i frajdy, dorośli piłki do skakania wykorzystują jako podstawowy przyrząd do ćwiczeń. Z zalet piłki do skakania korzystać można zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Podstawa jest jednak dobranie jej odpowiedniego rozmiaru. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór piłek do skakania, skoczków i drążków do skakania. Mają one nie tylko różne rozmiary, ale i kształty oraz kolory, dzięki czemu wzbudzają zainteresowanie i ciekawość dzieci. Po skoczki chętnie sięgają i dziewczynki, i chłopcy.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Gumowy skoczek krówka - różowo- biała
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
PROMO Piłka skacząca 500mm PAW PATROL 042141
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Skoczek Konik niebieski
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Skoczek Samochód - Czerwony
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Skoczek Samochód - Różowy

Czym są piłki do skakania?

Piłki do skakania to specjalne przystosowanie produkty, które można wykorzystywać do ciekawej zabawy. Najmłodszym dostarczają one dużej ilości frajdy i sporej porcji ruchy. Są duże, miękki, kolorowe i umożliwiają zabawę zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Bezpiecznie piłkami do skakania bawić mogą się dzieci od wieku 4 lat. Potrafią one już panować nad swoim ciałem, a także umieją zachować równowagę i koordynację ruchu. Zabawa na piłce do skakania jest dla nich bardzo wartościowa. Pozwala na wzmocnienie mięśni, rozwoju koordynację i umiejętności ruchowe, pozwala na sprawdzenie własnej siły.

Jaką piłkę do skakania wybrać?

Najpopularniejsze piłki do skakania dla dzieci to te z uchwytem. Pozwala on na możliwość trzymania się podczas podskoków, co zwiększa stabilność skoczka i jego bezpieczeństwo. Piłki do skakania z uchwytem są też wygodniejsze. Alternatywną dla nich są skoczki z rogami, które pełnią tę samą funkcję co uchwyt, ale wyglądają atrakcyjniej.

Piłki do skakania dla dzieci dostępne są w wielu kolorach. Często mają one nadrukowane ilustracje i postacie z ulubionych bajek. W naszym sklepie znajdziesz piłki do skakanie z bohaterem takich bajek jak Elza, Anna, Spiderman czy księżniczka Zosia. Z takich skoczków zadowolone będą zarówno dziewczynki, jak i chłopcy.

Piłka do skakania – nie tylko do zabawy

Piłka do skakania to przyrząd nie tylko do zabawy. W pokoju dziecka może ona zastąpić tradycyjne krzesło np. przy biurku. Siedząc na niej, dzieci odciążają mięśnie przykręgosłupowa, ogólnie wzmacniają mięśnie oraz ćwiczą równowagę. Trzeba jednak pamiętać, że piłka do skakania zazwyczaj zabiera dużo miejsca, dlatego nie sprawdzi się w małych pokojach.

Czym są skoczki dla dziecka?

Dzieci uwielbiają nie tylko piłki do skakania, ale skoczki. W naszym sklepie znajdziesz ich szeroki wybór. Oferujemy skoczki montowane do ściany, podłogi lub opierane na stojących konstrukcjach. Skoczki można przytwierdzać również do framugi drzwi i tworzyć huśtawki. Zabawki tego typu umożliwiają maluchowi skakanie i odbijanie się. W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim szeroki wybór skoczków podłogowych, które przyjmują postać bujanych zwierzątek. Na kółkach, konikach czy świnkach dziecko może do woli skakać, obijać się i bawić. Tego typu zabawki doskonale ćwiczą mięśnie i poczucie równowagi już u najmniejszych dzieci. Należy pamiętać, że skoczki dla dzieci są całkowicie bezpieczne. Te dostępne w naszym sklepie posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i atesty. Wysoką jakość gwarantuje również współpraca z renomowanymi producentami zabawek takimi jak Spokey, Mondo, Tootiny, Sun Baby, John, Simba i inni.

Skoczki i piłki do skakania dla dzieci

Po skoczki i piłki do skakania mogą sięgać dzieci w różnym wieku. Dla najmłodszych przeznaczone są skoczki. Bawić mogą się nimi dzieci, które umieją siedzieć i w miarę stabilnie się utrzymać. Aby bawić się skoczkami, maluch nie musi umieć chodzić. Odpowiednim czasem na rozpoczęcie przygody ze skoczkami jest wiek 8-12 miesięcy. W przypadku piłek do skakania są one produktami przeznaczonymi dla starszaków. Producenci oznaczają je jako zabawki dla dzieci od lat 3.

Piłka do skakania dla dorosłych

Piłki do skakania to nie tylko zabawka dla dzieci, ale i dla dorosłych. Skanie przynosi im dużo frajdy i zabawy. Piłka do skakania dla dorosłych może być wykorzystywana jako narzędzie do odstresowania się lub ćwiczeń rehabilitacyjnych, rozluźniających, wzmacniających, reklamujących. Piłka do skakania wykorzystywana jest również w czasie zajęć fitness. Na piłce można wykonywać ćwiczenie rozciągające mięśnie pleców, brzucha i dna miednicy, trenować równowagę, siłę i prawidłowe oddychanie, aktywnie wypoczywać. Z zalet piłek do ćwiczeń korzystać mogą niemal wszyscy, również kobiety w ciąży.

Ile kosztują piłki do skakania i skoczki?

Piłki do skakania i skoczki nie są drogimi zabawkami. W naszym sklepie kupisz je za kilka złotych. Obserwując na bieżąco naszą ofertę, możesz też zakupić wybrane produkty na licznych promocjach i wyprzedażach. Niskie ceny pozwolą zapewnić dziecko zabawę i rozrywkę za grosze. Produkty z naszego sklepu możesz zamówić przez wszystkie dni tygodnia, o każdej godzinie. Wystarczy, że wrzucić te wybrane koszyka, wskażesz adres dostawy i opłacisz zamówienie. Zakupione produkty przyjdą do ciebie w ciągu kilku dni. Zakupy w naszym sklepie są bezpieczne, łatwo i komfortowe, a co najważniejsze pozwalają nabyć produkty, które spodobają się najmłodszym.