Piłki gumowe i dmuchane

Piłki dmuchane i nie tylko

Piłka to idealna zabawka dla dzieci w każdym wieku. Bawić mogą się nimi nawet najmłodsze dzieci. Kolorowe i skoczne dają mnóstwo zabawy i frajdy. W tej kategorii znajdziesz piłki gumowe i dmuchane. W naszym sklepie dostępne są piłki w różnych rozmiarach, którymi można grać w domu lub na świeżym powietrzu. Oferowane piłki spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynką.

Wyświetlanie jednego wyniku

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Gra Zwierzęta - (98325)

Rodzaje piłek

Nasz sklep to królestwo różnego rodzaju piłek. Na półkach znajdziesz solidne piłki do nogi, lekkie do siatkówki, mocne piłki do kosza, niewielkie piłki do ręcznej. Nasza oferta obejmuje także piłki dla małych dzieci. Dmuchane czy gumowe piłki o niewielkich rozmiarach to zabawki dla dzieci poniżej 3 roku życia. W nasz asortyment obejmuje również piłeczki, z których ucieszą się dorośli np. piankowe piłki antystresowe, piłki kauczukowe, piłki do suchego basenu, tenisa, duże piłki do siedzenia i ćwiczeń, dmuchane piłki plażowe i piłki do basenu. Oprócz tego w ofercie posiadamy też piłki interaktywne, lekarskie, do korekcji wad postawy i rehabilitacji.

Szeroki wybór piłek sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Oferowane piłki mają różne zastosowanie i można nimi grać w wiele gier.

Piłki dmuchane i gumowe najwyższej jakości

Nasz sklepie proponuje piłki dla dzieci najwyższej jakości. Dbamy oto, aby każdy produkt posiada wymagane certyfikaty i atesty, które pozwalają bawić się nimi bezpiecznie. Wysoką jakość gwarantuje współpraca z renomowanymi producentami takimi jak Nike czy Adidas. Nasz sklep oferuje również piłki dmuchane i gumowe producentów zabawek i akcesoriów dziecięcych np. Mondo, Spokey, Simba, MADEJ, Artyk, John, MEGA CREATIVE, Trefl Import, czy Gazelo.

Piłki dla chłopca. Piłki dla dziewczynki

Piłki dla dzieci czy to dmuchane, czy gumowe dostępne są w różnych rozmiarach.  Te najmniejsze mają średnicę 14 centymetrów, największe 107 centymetrów. Występują w różnych wzorach, kolorach i formach. Chłopcy chętnie sięgają po piłki z autami, z serii Star Wars, nawiązujące do Euro, Batmana, Spidermana czy Minionek. Dziewczynki lubią się bawić się piłkami z serii Disney, Hello Kitty, Frozen, Doktor Dosia, Świnka Peppa. W naszym sklepie znajdziesz też piłki uniwersalne, które wzbudza zachwyt bez względu na płeć. Takie to np. piłki z Kubusiem Puchatkiem.

Wielozadaniowe piłki gumowe

Piłki gumowe przeznaczone są nie tylko do zabawy dla dzieci, ale świetnie sprawdzają się jako zabawki dla domowych pupili. Niemal każdy pies uwielbia biegać za piłką.  Kupując piłkę dla psa, warto zwrócić uwagę na materiał wykonania zabawki. Musi być on trwały i solidny, aby pies od razu nie zniszczył piłki. Właścicielom czworonogów proponujemy więc małe piłki gumowe.

Ile kosztują piłki dla dzieci?

Piłki dla dzieci to nie drogie zabawki. Niektóre modele można kupić już za kilka złotych. Droższe są piłki do konkretnych dyscyplin sportowych np. nogi, siatkówki, koszykówki. Profesjonalne piłki to wydatek nawet powyżej 100 złotych, podobnie wyglądają ceny piłek o dużych średnicach przeznaczonych do ćwiczeń czy do siedzenia.