Paletki, dyski, łapacze

Ruch to zdrowie!

Zabawy na świeżym powietrzu to idealny pomysł na spędzenie wiosennego czy letniego popołudnia. Aby dzieci nie nudziły się w czasie chwil na zewnątrz, warto postawić na właściwe akcesoria. W tej kategorii znajdziesz rozmaite zabawki, które umilają czas spędzony na dworze, a także zadbają o aktywność ruchową i to nie tylko dzieci, ale i rodziców. Dyski, paletki, łapacze, bumerangi, diablo czy piłki do przeciągania to zabawki, które przyniosą wiele frajdy i zabawy w każdym wieku.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zabawki ogrodowe dla dzieci w każdym wieku

Dyski, paletki, bumerangi, diablo czy inne łapacze uznawane są za zabawki ogrodowe. Najbezpieczniej i najłatwiej bawić się nimi na świeżym powietrzu. Aby w pełni wykorzystać ich możliwości trzeba mieć wiele miejsca. Mnogość zabawek ogrodowych jest bardzo różna. Bawić się mogą nimi dzieci w każdym wieku. To, na jakie się postaci zależy od upodobań, gustu i wieku użytkowników. W naszym sklepie znajdziesz i te dla 2-latków, i te dla dzieci w wieku szkolnym.

Czym są dyski, paletki i łapacze?

Dyski, paletki i łapacze to zabawki ogrodowe, które wymagają aktywności fizycznie i pozwala na rozładowanie nadmiaru energii. Zabawa nimi polega na rzucaniu zabawkami do celu lub do współgracza – w zależności od wybranej zabawki lub ustalonych zasad gry. Tego typu zabawki pozwalają na wymyślanie coraz to nowszych i oryginalniejszych gier, a przez to też ćwiczenie wyobraźni i kreatywności.

Rodzaje zabawek ogrodowych dla dzieci

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zabawek ogrodowych. W tej kategorii oferujemy:

  • Dyski – te najpopularniejsze to dyski powietrze; zabawa nimi wymaga wiele ruchu; dyski dla dzieci można rzucać, łapać, kopać, traktować ją frisbee czy piłkę; możliwości jest bardzo dużo; dyski do zabawy mają kształt epileptycznych; zazwyczaj występują w formie nadmuchiwanej; są one wytrzymałe i solidne, a  jednocześnie bezpieczne; wykonane z miękkich materiałów sprawia, że podczas rzucania nie stanowią zagrożenia dla zdrowia dziecka; zabawa nimi pozwala ćwiczyć wyobraźnię, zręczność, refleks i koordynację ruchową; dziecko może się nimi bawić samemu lub w większej grupie; w naszym sklepie znajdziesz dyski dla dzieci w różnej kolorystyce oraz w wielu wariantach np. w postacie statku kosmicznego, spirali czy ufo;
  • Paletki – to prosta zabawka ogrodowa, która dedykowana jest przede wszystkim starszym dzieciom; zabawa paletkami polega na odbijaniu rakietami lotki lub piłeczki dołączonej do zestawy; rakietki mają krótką rączkę, są lekkie i zazwyczaj wykonywane z plastiku; paletkami można bawić się w ogrodzie, w parku czy na plaży; jest to tanie zabawka, która zajmuje maluchy na długie godziny;
  • Rzucanie do celu – zabawki tego typu przyjmuje wiele form; mogą one przyjmować postać obręczy, pierścieni, podków do rzucania; gry plenerowe oparte na rzucaniu do celu przeznaczone nawet dla małych dzieci; uczą spostrzegawczości, zręczności, a także zasad fair play; w naszym sklepie znajdziesz wiele odmian gier oparty na rzucaniu do celu;Łapacze – są to gry ogrodowe oparte na podobnych zasadach jak paletki; polegają na łapaniu piłek, kulek lub lotek, które zostają rzucone lub wystrzelone przez drugiego gracza; zabawa tego typu dostarcza mnóstwa ruchu i pozwala na rozładowanie energii; zestawy łapaczy są niezwykle tanie – te najprostsze można kupić już za 10 złotych;
  • Bumerang – to niezwykle popularne zabawka; zabawa bumerangiem polega na rzucaniu go z użyciem odpowiedniej techniki; rzucany sam do nas wraca, co pozwala na samodzielną zabawę.

Zabawki ogrodowe dla dzieci i dla dorosłych

Gry typu rzucanie do celu, łapacze, dyski czy paletki to zabawki nie tylko dla dzieci. Zabawa nimi sprawi radość również dorosłym. Pozwala im na aktywność fizyczną, a także wspólne spędzenie czasu z dzieckiem w ogrodzie czy w parku. Na sprzedawanych przez nas produktach znajdują się oznaczenia wiekowe, które pozwolą dobrać zabawkę do wieku i zaawansowania umiejętności malucha.

Warto pamiętać, że zabawki ogrodowe znajdujące się w tej kategorii wspomagają rozwój spostrzegawczości, zręczności, refleksu, koordynacji ruchowej. Pozwalają również najmłodszym poznać zasady gry fair play, uczą komunikacji z rówieśnikami i współpracy.

Zabawki ogrodowe w atrakcyjnych cenach

Zabawki ogrodowe to te tanie. W naszym sklepie dodatkowo możesz skorzystać z ich atrakcyjniejszych cen. Obowiązują one podczas wyprzedaży i promocji, a także sezonowych akcji specjalnych. Niskie ceny łączymy z dobrą jakością. Oferujemy dyski czy bumerangi znanych producentów zabawek dla dzieci. Nasz asortyment obejmuje produkty takich marek jak Mega Creative, Aerobie, Hip, Eppe, Goki czy Simba. Wszystkie dostępne w sklepie produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty, które potwierdzają, że najmłodsi mogą używać ich bez przeszkód.

Zakupy w naszym sklepie możesz robić przez 7 dni w tygodniu, o dowolnej godzinie. Zamówione produkty dostarczymy w ciągu kilku dni po wskazany w zamówieniu adres. Komfortowe zakupy ułatwiają zastosowane przez nas filtry zakupowe oraz możliwość sortowania produktów po cenie, opiniach czy popularności. Pozwoli ci to wybrać te najlepsze w bardzo krótkim czasie.