Śpiworki do wózków, fotelików i sanek

Na sanki, do wózka, do fotelika

Śpiworek do wózka, sanek czy fotelików to niezbędne akcesorium w czasie zimowych spacerów. Dzięki niemu dziecko chronione jest przed zimnem i mrozem, a także nie jest narażone na przegrzanie. Śpiworek do wózka jest niezbędny, ponieważ w czasie spaceru maluch pozostaje bezruchu i narażony jest na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, przez co szybciej marznie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kiedy warto kupić śpiworek do wózka?

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju śpiworki dla dziecka. Niektóre z nich są przeznaczone na typowe zimowe miesiące i pozwolą opatulić ci dziecko nie tylko w spacerówce, ale i w foteliku czy na sankach. Inne modele są cieńsze i doskonale sprawdza się jako dodatkowa ochrona w czasie wiosennych i jesiennych spacerów. Warto pamiętać, że śpiworek jest o wiele wygodniejsza forma przykrycia dziecka niż kocyk. Wystarczy go zapiąć i ma się gwarancję, że dziecko go nie skopie i będzie dobrze zapieczone przed zimnem. Po śpiworki dla dzieci sięgają nie tylko rodzice maluchów urodzonych zimą, ale i tych letnich. Oni wybierają przede wszystkim śpiworki do sanek. Nieco starsze maluchy uwielbiają przejażdżki nimi, a w czasie takich spacerów również muszą być odpowiednio zabezpieczone.

Jaki śpiworek dla dziecka wybrać?

Mnogość śpiworków dla dziecka sprawia, że czasem trudno podjąć decyzję co do tego najlepszego. Planując zakup tego akcesoriom, przede wszystkim należy ustalić, w jakich miesiącach będzie on wykorzystywany. Zimowe śpiworki dla dzieci wykonane są z grubszych materiałów np. owczej wełny, lennie są cieńsze i bardziej przewiewne. Dobrze jest też ustalić, gdzie śpiworek będzie wykorzystywany. W naszym sklepie znajdziesz modele dopasowane do wózka, fotelika lub sanek. Pamiętaj, że śpiworek do wózka i fotelika powinien być dopasowany do sprzętu. Śpiworek nie powinien zabierać zbyt dużo miejsca w wózku i sprawiać, że maluchów w czasie spaceru będzie za ciasno.

Śpiworek do sanek na zimę

Najpopularniejszym produktem w tej kategorii są śpiworki do sanek. Można je podzielić na kilka rodzajów, które obejmują materiał uszycia. Śpiworki do sanek dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego też sprawdzają się nie tylko u niemowlę – prosto dopasujesz je do wzrostu malucha. Śpiworek na sanki pozwala szczelnie otulić malucha w czasie zimowego spaceru i zapewnić mu komfort oraz wygodę.

W naszym sklepie znajdziesz śpiworki do sanek wełniane, z ortalionu i poliestru, ze ściągaczami, śpiworki-otulacze oraz te wielofunkcyjne. Proponujemy też modele o regulowanej długości, które będą dostosowywać się do wzrostu dziecka, a przez to służyć więcej niż przez jeden sezon.

Na co zwrócić uwagę wybierać śpiworek dla dziecka?

Przy wyborze śpiworka dla dziecka bardzo ważne jest dopasowanie rozmiaru. Niektóre modele będą rosnąć wraz z dzieckiem, ale nie wszystkie. Takie funkcje mają tylko śpiworki regulowane. Inne elementy warte uwagi to paski i tasiemki, które pozwolą przymocować akcesorium do wózka, oparcia sanek lub fotelika, ściągacze umożliwiające otulenie całego dziecka, łącznie z główką, odblaskowe elementy, rozcięcia na pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa (takie znajdziemy w dobrej jakości spacerówka). Zwróć też uwagę na to, czy śpiworek będzie można prać w pralce oraz, czy ego dolna część jest odmiana (pozwali to na łatwiejsze utrzymanie akcesorium w czystości). Jako dodatkowe pożądane elementy śpiworków dla dzieci wymienia się zabezpieczenia antypoślizgowe, które sprawia, że nie będzie się on zsuwała z sanek lub wózka oraz błyskawiczne zamki, które ułatwiają wyciąganie malucha ze śpiworka.

Najpopularniejsze modele w naszym sklepie to te wiatro- i wodoszczelne, wykonane z tkanin zapewniających dobrą wentylację. Dzięki temu dziecko się nie poci i ma zapewniony komfort termiczny.

Jaki śpiworek wybrać na zimę?

Większość rodziców po śpiworek sięga zimową porą. W ich przypadku sprawdzają się te ocieplane i z kapturem. Za najcieplejsze śpiworki do wózka czy do sanek uznawane są te wykonane z wełny owczej i takie też polecane są małym zmarzluchom. Są one na tyle ciepłe, że nie trzeba ich dodatkowo przykrywać kocykami czy innymi zabezpieczeniami. Z racji tego, że są one dobrze wentylowane, maluch nie przegrzewa się, a tym samym zmniejsza się ryzyko infekcji.

Polecane śpiworki dla dzieci

W naszym sklepie rodzice odnajdą polecane modele śpiworków dla dzieci dobrych marek. Oferujemy produktami takich firm jak Babys Only, CuddleCo, Red Castle, Elodie Details, Kimet czy Thule. Porzuceni ci oferują śpiworki do wózka, sanek i fotelików. Dostępne są one w różnych kolorach i oferują ciekawy design. Nasz sklep dużą wagę przykłada do atrakcyjnej ceny sprzedawanych produktów. Dlatego też dostępne w ofercie śpiworki są w dobrych cenach. Dodatkowo zapewniamy ciekawe promocje i wyprzedaże, które pozwolą zaoszczędzić ci na zakupach. Najtańsze śpiworki do sanek kupisz i nas już za kilka złotych.

W naszym sklepie możesz liczyć nie tylko na atrakcyjne ceny, ale i szybką dostawę. Zamówione produkty dostarczane są pod podany przy zamówieniu adres w ciągu kilku dni. Nie musisz więc długo czekać na zakupione akcesoria do wózka, fotelika samochodowego czy sanek.