Bańki mydlane

Bańki mydlane dla dzieci

Puszczanie baniek mydlanych to taka zabawa, która przynosi mnóstwo frajdy w każdym wieku. Bańki z mydła lubią zarówno niemowlaki, jak i straszaki. Ich mag nie oprą się także dorośli. Popularność tej zabawy wynika z tego, że jest łatwa i prosta. Aby móc puszczać bańki mydlane wystarczy tylko płyn i obręcz. Zestaw do puszczania baniek można zrobić samodzielnie lub kupić w naszym sklepie. Oferujemy szeroki wybór zestawów do robienia baniek, a także pojedyncze obręcze czy płyny do baniek mydlanych.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zestawy do baniek mydlanych dla dzieci

Najpopularniejsze zestawy do puszczania baniek mydlanych to te mini. Składają się one z gotowego płynu w niewielkiej buteleczce i małego patyczka. Takie zestaw można nabyć w każdym sklepie z zabawkami za kilka złotych. Pozwalają one na puszczenie niedużych baniek. Dziecko może się nim bawić samodzielnie, delikatnie dmuchając w obręcz, która wcześniej zanurzyć w płynie. Minizestawy nie starczają na długo, ale przynoszą mnóstwo frajdy.

Zestawy do robienia dużych baniek mydlanych

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko mini zestawy do puszczania baniek, ale i te zaawansowane. Składają się one z dużych obręczy i pojemników na płyn. Pozwalają na puszczenie dużych baniek, nawet tych niepękających. Zestawy do dużych bankiem mydlanych to zabawki do użytku w ogrodzie czy na działce. Uatrakcyjni dziecięce urodziny czy inne przyjęcie, w którym udział biorą najmłodsi.

W tej kategorii produktów znajdziesz też akcesoria do puszczania baniek mydlanych ze sznurkami i pistoletami, a także innymi maszynkami w najróżniejszych kształtach. Oferujemy produkty takich marek jak TUBAN, Tm Toys, MY BUBBLE, Russell, Brimarex czy Mega Creative.

Wytwornica do baniek mydlanych

Prostym w użytku i ciekawym sprzętem jest wytwornica do baniek mydlanych dla dzieci. Produkuje ona bańki po tym, jak urządzenie uruchomi się kręcąc korbką. Wytwornice dla dzieci nie potrzebują do działania baterii czy prądu. Pozwala wyprodukować gigantyczną ilość baniek, które od razu pofruną w świat. Maszyny do tworzenia baniek dla dzieci mają przeróżne kształty np. domków, kosiarek czy zwierzątek.

Płyny do puszczania baniek mydlanych

W naszym sklepie znajduje się również szeroki wybór płynów do puszczania baniek mydlanych. Chociaż ten można zrobić samodzielnie, to o wiele wygodniej kupić ten gotowy. Gotowy płyn do baniek mydlanych ma odpowiednie promocje składników i pozwala na produkcję dużych baniek. U nas kupisz płyny do puszczania baniek mydlanych o różnych pojemnościach. Najmniejsze mają 60 m, największe 5 litrów.

Bańki mydlane to znakomita rozrywka. Małymi zestawami dzieci mogą bawić się w ogrodzie czy w domu, a także łatwo zabierać je ze sobą w podróż. Większe zestawy do tworzenia baniek to te przeznaczone do zabawy na świeżym powietrzu pozwalają one na produkowanie większych bakiem, ale i wymagają wiele miejsca. Warto pamiętać, że zestawy do tworzenia baniek to nie tylko zabawka dla dzieci, ale także świetny gadżet na ślub czy wieczór panieński. Uatrakcyjnią one wydarzenie i nadadzą poszczególnym momentom magii.