Zabawki wodne ogrodowe

Dla ochłody

Kiedy na dworze panują wysokie temperatury, każdy ma odrobinę ochłody. Jeśli ma się ogród, to sprawa jest prosta – można sięgnąć po zabawki wodne ogrodowe. Jest ich całe mnóstwo i choć nie są tak popularne jak baseny dla dzieci, to przynoszą mnóstwo frajdy i zabawy. W naszym sklepie znaleźć można ciekawe zabawki wodne do ogrodu takie jak: pistolety na wodę, bomby wodne, zabawki tryskające, tory wodne, ślizgawki wodne, stoliki wodne, sikawki, pompy wodne, maty do pluskania czy zabawki śnieżynki.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Najpopularniejsze zabawki wodne ogrodowe

Najpopularniejsze zabawki wodne do ogrodu to wszelkiego rodzaju ślizgi, tory i ślizgawki wodne. Przynoszą one mnóstwo radości, zabawy i frajdy. Ślizgi wodne występują w wielu rodzajach. Prym wiodą zjeżdżalnie ze ślizgiem wodny. Jest to dmuchany zestaw, na którym można stworzyć ciekawy ślizg. Aby mógł on powstawać, to należy do zjeżdżalni podłączyć wąż ogrodowy. Ślizgiem wodnym dziecko może zjechać wprost do basenu, gdzie będzie kontynuować zabawę w wodzie. Ślizgi wodna są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Warto wspomnieć, że tory wodne i ślizgi wodne dostępne są w wielu opcjach kolorystycznym oraz szerokim designie.  W naszym sklepie znaleźć można te inspirowane Star Wars, bajkami Disney czy innymi popularnymi kreskówkami, bajkami i komiksami. Ciekawym rozwiązaniem są nie tylko ślizgi w ciekawym designie, ale i podwójne ślizgawki wodne, na którym może bawić się więcej niż jedno dziecko.

Warto pamiętać, że tego typu wodne zabawki ogrodowe można wykorzystywać nie tylko latem. Zima mogą zmienić się one w lodowe ślizgi, które będą nie mniej atrakcyjne.

Zabawki wodne ogrodowe dla najmłodszych

Z zabawek wodnych ogrodowych skorzystać mogą również najmłodsze dzieci. Dla nich producenci zabawek ogrodowych przygotowali wodne stoliki czy też maty wodne. Po wodnych matach można pisać czy rysować.  Podłączone do węża ogrodowego będą stanowić ochłodę w upalne dni. Większość mat wodnych dla dzieci posiada okrągły kształt i jest wyposażona w niewielkie dziurki, dzięki temu po podłączeniu węża ogrodowego wydobywa się z jej przyjemnie chłodząca mgiełka. W naszym sklepie znajdziesz maty wodne w różnych rozmiarach. Te największe mogą pomieścić nawet 4-5 dzieci. Dzieci mogą się na niej bawić, a także leżakować na świeżym powietrzu, jeśli odłączy się od wody.

W upalne dni maluchom do 3 roku życia rozrywkę zapewni również stolik wodny. Maja one różnorodne kształty, ciekawe design i ładne kolory. Dają one możliwość kreatywnej zabawy. To jakie będą funkcjonalności i możliwość stolika wodnego, zależy od konkretnego modelu. Mogą one być połączone z piaskownicą, basenem do łowienia rybek, fontannami wodnymi. Stolik wodny dla dzieci daje tę możliwość budowania konstrukcji, po których będzie płynęła wodna. Budowle tworzy się z dołączonych do zestawu rurek, młynków, lejków, wstawek, wodnych wież.

Sikawki i pistolety na wodę

Jednymi z najtańszych zabawek wodnych ogrodowych są pistolety i sikawki na wodę. Pozwalają one toczyć wodne wojny. Tego typu zabawki docenia przede wszystkim starsze dzieci.