Zabawki podwórkowe

W co dzieci bawią się na świeżym powietrzu?

Dziecięce zabawy na świeżym powietrzu mogą przyjmować różne formy. To, w co dzieci będą bawić się na podwórku, zależy od ich wieku, możliwości, tego, czy będą się bawić same, czy w większej grupie rówieśniczej. Ważne jest również to, jakie akcesoria i zabawki im się zapewni. Na szczęście wybór zabawek podwórkowych jest bardzo duży. W naszym sklepie coś dla siebie znajdą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki w różnym wieku.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Producenci zabawek podwórkowych

W naszym sklepie znajdziesz zabawki na podwórko takich producentów jak Akson, Goki, Mega Creative, Simba, Small Foot czy Alexander. Każdy ze sprzedawanych produktów jest opatrzony atestami i certyfikatami, które dopuszcza ich użycie na rynku europejskich. Certyfikaty i atesty potwierdzają również, że sprzedawane produkty są bezpieczne dla dzieci. Wybierając zabawki podwórkowe dla dzieci, warto zwrócić uwagę na oznaczenie wiekowe. Znajdują się ono zawsze na opakowaniu produktu i informacje, w jakim wieku dziecko może zacząć się bawić daną zabawką. Należy pamiętać, że nie warto kupować dzieciom za trudnych zabawek, ponieważ nie będą one mogły w pełni wykorzystać ich możliwości.

Jakie są zabawki podwórkowe?

Zabawki podwórkowe to te, którymi dzieci mogą bawić się na świeżym powietrzu. Wiele z nich ucieszy nie tylko dzieci, ale i rodziców. Podstawowe i wszystkim znane zabawki podwórkowe to skakanki, wstążki gimnastyczne, chusty animacyjne i dodatki do nich, wyrzutnie w górę, wiatraczki, dmuchawce, gumy do skakania, zośki, pojemniki na owady, szczudła, akcesoria do gry w klasy, siatki na motyle, praski do kwiatków czy równoważne. Wszystkie te gadżety znajdziecie w naszym sklepie w wielu modelach, typach i rodzajach. Oferujemy nie tylko różne modele zabawek podwórkowych, ale i szeroką gamę kolorystyczną.

Dlaczego warto inwestować w zabawki podwórkowe?

Większość zabawek na podwórko to te, które wymagają ruchu. Dzięki temu dzieci mają okazję zażyć tak ważnej dla nich aktywności fizycznej. Zabawki podwórkowe zabiegają więc otyłości i nadwadze wśród najmłodszych, wzmacniają mięsnie, cieczą zręczność i precyzje ruchów, pozytywnie wpływają na motorykę. To jednak niejedyne ich zalety. Zabawki podwórkowe mają też wymierne korzyści społeczne. Pozwalają nawiązać nowe przyjaźnie, uczą komunikacji interpersonalnej zasad fair play, współpracy, wygrywania i przegrywania.

Tani sposób na nudę

Zabawki podwórkowe to te należące do jednych z najtańszych. Gumy do skakania, kredę do rysowania po chodniku, skakankę czy wiatraczek można kupić już za kilka złotych. Wystarczy 3 złote i rozrywka dla dziecka jest zapewniona. W naszym sklepie znajdziesz też droższe sprzęty do zabawy na podwórku. Do takich zaliczają się profesjonalne chusty animacyjne, dziecięce szczudła, buty do skakania czy dywany do gry w klasy. Takie zabawki to wydatek rzędu ok. 1000 złotych. Ucieszą się z nich nie tylko najmłodsi, ale i profesjonalne animatorki zabaw. Pomogą one zaaranżować czas dzieciom w klubach malucha, przedszkolach czy na świetlicy.