Namioty i tunele do zabawy

Akcesoria dla małych Indian

Namioty i tunele do zabawy to ciekawe zabawki ogrodowe, które lubiane są przez dzieci i rodziców. Zabawki te sprawdzają się nie tylko w ogrodzie, ale i w domu. Maluchy mogą nie tylko się w nich bawić, ale i przechowywać zabawki. Namiot do ogrodu dla dzieci to idealne miejsce na spotkania z przyjaciółmi, zabawy w Indian, zamek czy dom. Niektóre dziecięce namioty to zaawansowane konstrukcje, które przypominają małe place zabaw. Namioty ogrodowe i tunele do zabawy można też łączyć z innymi zabawkami ogrodowymi np. piaskownicami, zjeżdżalniami, huśtawkami.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Rodzaje namiotów dla dzieci

Namiot do zabawy mają różne kolory i kształty. W naszym sklepie znajdziesz te wyglądające jak tradycyjne, ale także jak domki, gąsienice, autka, zwierzątka czy indiańskie tipi. Namioty dla dzieci pełnią nie tylko funkcję rozrywkową i zabawową, ale także chronią dzieci przed słońcem lub wiatrem. Młodsze dzieci mogą w namiotach ogrodowych ucinać sobie popołudniowe drzemki.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór namiotów do zabawy. Oferujemy to do użytku domowego. W tym zakresie popularne są namioty basen z piłeczkami, namiot domek czy namiot tipi. Oprócz tego nasza oferta to szeroki wybór namiotów ogrodowych dla dzieci, namiotów na plaże, turystycznych i bezcieniowych.

Namiot do ogrodu dla dzieci

Namioty do zabawy w ogrodzie mogą przybierać takie same kształty jak te do użytku domowego. Ważne jest jednak to, aby były one wykonywane z materiałów wodoodpornych, które będą chronić zabawkę przed deszczem. Dzięki temu nie trzeba będzie namiotu składać po skończonej zabawie i schować do w domu. Ciekawym pomysłem jest zakup dla dziecka kilku namiotów, które połączy się tunelami do zabawy. Takie rozwiązanie pozwoli na kreatywne i aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Niektóre z modeli namiotów do ogrodu wykorzystywane mogą być na plaży. Ich zadaniem jest chronić dziecko przed słońcem i wiatrem. Na wakacje nad morze warto zabrać ze sobą namiot połączony z podłogą, na której można rozłożyć kocyk i zabawki dla malucha. Taki namiot składa się, szczególnie w przypadku małych podróżników. Namiot plażowy dla dziecka może mieć kształt budki, daszku lub klasycznego namiotu.

Jaki namiot do zabawy wybrać?

Namiot do ogrodu dla dziecka kupowany głównie w celach zabawowych. Warto więc, aby był on dla malucha atrakcyjny i ciekawy. Wygląd zabawki można dobrać od zainteresowań dziecka. W naszym sklepie można kupić namioty nawiązujące do bajkowych postaci np. Boba Budowniczego, Auta, bohaterów Disneya. Popularne są również bawełniane namioty do zabawy Tipi, namioty domki z piłeczkami czy namioty ogrodowe z tunelami. Bez względu na to, jaki się wybierze, każdy namiot będzie wspaniałą kryjówką dla dzieci, miejsce do tworzenia baz, ukrywania się, odnajdywania skarbów oraz zabawy w chowanego.

Jak rozkładać namiot ogrodowy dla dziecka?

Namioty dla dzieci do ogrodu są proste w użytku. Większość modelu wyposażona jest w samorozkładający się mechanizm. Dzięki temu bardzo łatwo je składać i rozkładać. Większe dzieci z rozkładaniem i składaniem namiotu poradzą sobie samodzielnie, bez fatygowania rodziców.

Tunele do zabawy

Alternatywą dla namiotów do zabawytunele ogrodowe dla dzieci. Większość modeli tworzonych jest z wodoodpornych materiałów. Dzięki temu maluch w tunelu może bawić się w i pomieszczeniu zamkniętym i na zewnątrz. Tunele do zabawy może występować samodzielnie lub też być połączony z namiotem. Zabawa w tunelu ogrodowym niesie za sobą wiele zalet. Tunele są idealną zabawką dla dzieci aktywnych. Czołganie się w nich rozwija motorykę i sprawność ruchową, jeśli dodatkowo wybierze się tunel z kuleczkami, to dziecko będzie mogło poznawać kolory i uczyć się liczenia. Tunele do zabawy po złożeniu zajmują niewiele miejsce. Łatwo je złożyć i schować w szafie lub włożyć do bagażnika i zabrać na urlop na działkę do dziadków lub nad morze.

Namiot tipi dla dzieci

Mówiąc o namiotach do zabawy dla dzieci, nie można nie wspomnieć o prawdziwym hicie, jakim są namioty tipi. Są to produkty stylizowane na namioty indiańskie. Doskonale sprawdzają się w pokoju dziecka, a także w ogrodzie. Wykonane są one z materiału i dostępne w różnorodnych wzorach i kolorach, dzięki temu można dopasować je do wystroju wnętrza. Dzieci w namiocie tipi potrafią bawić się godzinami. Zabawa w nim rozwija kreatywność i pobudza wyobraźnię. Do namiotu do zabawy można rozłożyć koc i poduszki, wstawić stolik z krzesłami, a wejście przyozdobić lampkami – wszystko to tworzy magiczny klimat. Z namiotu tipi korzystać mogą nawet półroczne maluchy. Tego typu namioty do zabawy dostępne są też z wodoodporną podłogą na rzepy, dzięki czemu wystawić można je na balkon lub do ogrodu.

Producenci namiotów do zabawy

Nasz sklep oferuje namioty i tunele do zabawy cenionych i znanych producentów produktów dla dzieci. Oferujemy produkty marek John, Haba, Kids Concept, Simba, Akson, Trefl, Disney, Bemag czy Dumel. Oferujemy zabawki ogrodowe dla dzieci w atrakcyjnych cenach. Częste promocje i akcje rabatowe pozwalają nabyć zabawki w dobrych cenach, które nie zrujnują domowego budżetu.