Samochody na akumulator

Pojazdy na akumulator dla dziecka

Pojazdy na akumulator to te wymarzone przez dzieci. Chce taki dostać każdy mały kierowca. Dzieci marzą o replice BMW X6 czy Audi R8, którymi będą jeździć po parkowych alejkach czy przydomowy ogrodzie. Samochód elektryczny to doskonały prezent dla dziecka niemal w każdym wieku. Producenci oferuje różne modele i zapewniają, że jeżdżenie nimi jest całkowicie bezpieczne. W naszym sklepie znajdziesz pojazdy na akumulator przeznaczone dla różnych grup wiekowych, różniące się wyglądem i funkcjonalnością. Dostępne są też modele, które nawiązują do bajkowych motywów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Rodzaje samochodów na akumulator

Samochody na akumulator dostępne są w wielu modelach. W sklepie znajdziemy konstrukcje jednoosobowe, dwuosobowe, sterowane pilotem oraz te z akumulatorem 12 lub 24V. Pojazdy mają różne gabaryty, różne funkcjonalności i przeznaczenie.

Najpopularniejsze modele to te jednoosobowe. Samochody elektroniczne dla jednego dziecka mogą osiągać duże prędkości, dlatego że nie są zbyt obciążone. Rodzice dla dzieci wybierając zaznaczaj modele mercedesów, czy audi w pomniejszonych rozmiarach. Zasilane są one akumulatorami o mocy 12V, co sprawia, że mogą jechać z prędkością 5km/h. W ofercie są też jednoosobowe samochody elektroniczne, które rozpędzają się do 10 km/h.

Alternatywą dla nich są samochody na akumulator dla dwóch osób. Są to większe konstrukcje, których jeździć moje dwoje maluchów. Tego typu samochodzie to świetne rozwiązanie dla rodzeństwa. Posiadają one miejsce dla kierowcy oraz pasażera. Przykładem dwuosobowego samochodu na akumulator jest SUV LAND. Może on udźwignąć 40 kilogramów i zasilany jest dwoma akumulatorami 12 V. Dzięki temu samochód może rozpędzić się do 6 km/h.

Marki samochodów na akumulator

Samochody elektroniczne dla dzieci imitują te prawdziwe. Dostępnych jest wiele modeli, które można zauważyć na ulicy. W naszym sklepie znajdują się modele elektroniczne samochodów takich marek jak Ferrari, BMW, Audi, Porsche, Mercedes, Lamborghini, Jeep, Ford, Jaguar. Oferujemy też szeroki wybór pojazdów innych marek luksusowych, terenowych oraz sportowych.

Rodzicom i dzieciom podobają się także eleganckie i luksusowe modele limuzyn na akumulatory np. Mercedesa SLR, SLS, czy BMW X6. Każdy z samochodów na akumulatory dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Warto wspomnieć, że w rankingu popularności samochodów elektronicznych królują takie pojazdy jak Audi TTS, Audi R8, TT, czy Q7. Terenowe propozycje to np. SUV LAND, Hummer lub model Mercedes Benz G55 AMG. Rodzice mniejszych dzieci wolą wybierać samochody z motywami bajkowymi. Producenci w tym zakresie oferują samochody elektroniczne dla dzieci z motywem Hello Kitty, Supermana, My Little Pony, Auta czy bajek Disneya. Tak duży wybór pojazdów sprawia, że samochód akumulatory spodoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

Jaki rodzaj akumulatora wybrać?

Samochody elektroniczne mogą być wyposażone w jeden lub dwa akumulatory. Najpopularniejsze rozwiązanie to akumulatory 12 V o pojemności 7 Ah, dwa akumulatory 6 V o pojemności 7 Ah, dwa akumulatory 12 V o pojemności 7 Ah, 12 V o pojemności 4,5 Ah oraz 12 V o pojemności 10 Ah. Zasada w przypadku akumulatorów jest prosta: im większa jest pojemność, tym pojazd będzie mógł dużej jeździć na jednym cyklu ładowania. Jeśli do tego doda się wysokie napięcie, to pojazd będzie mógł uzyskać duże prędkości. Producenci samochodów dla dzieci zapewniają, że każdy rodzaj zasilania jest bezpieczny dla maluchów.

Samochody na akumulator dla dzieci dodatkowo mogą być wyposażone w pilot do zdalnego sterowania. Pozwala on na sterowanie samochodem rodzicowi, nawet jeśli maluch znajduje się w pojeździe.

Jakie samochód na akumulator wybrać dla dziecka?

To, jaki samochód elektryczny będzie dobry dla dziecka, przede wszystkim zależy od wieku malucha. Zabawkami mogą bawić się już 2-letnie brzdące. Dla takich maluchów przeznaczone są samochody z odpowiednio wyprofilowanymi siedzeniami i osiągające niewielkie prędkości. 2-latki ucieszą się też z bajkowych pojazdów. Bardziej zaawansowane pojazdy, które rozwijają nieco szybsze prędkości, można sprezentować 4-latkowi. Dla tej kategorii wiekowej przeznaczone są pojazdy z jednym silnikiem, który będzie napędzał jedną tylną oś. Najbardziej zaawansowane modele samochodów na akumulatory to te dedykowane 10-latków. Są to największe pojazdy na rynku, które mogą udźwignąć do 50 kg. Rozwijają one duże prędkości i wyróżniają się designem, są niemal repliką tych w rzeczywistych rozmiarach.

Na co zwrócić uwagę kupując samochód elektryczny?

Przed zakupem auta na akumulator dobrze jest wziąć pod uwagę wagę, wiek oraz wzrost malucha. Odpowiednie dobranie auta zagwarantuje, że dziecko będzie się dobrze bawić i z radością będzie jeździł nową maszyną. Właściwie dobrany samochód gwarantuje również bezpieczeństwo maluchów. Na opakowaniu samochodów elektronicznych znajdziemy informacje, dla jakiej kategorii wiekowej są przeznaczone oraz jaką wagę mogą udźwignąć. Najlepiej jest wybierać pojazd, który będzie dawał kilka kilogramów nadwyżki w maksymalnej ładowności samochodu. W ten sposób dziecko dłużej z niego będzie mogło korzystać.