Zabawki ogrodowe

Zabawy na świeżym powietrzu

Dom z ogrodem to marzenie niejednej rodziny. Osoby, które posiadają taką nieruchomość, mogą czuć się szczęściarzami. Przydomowy ogród można bowiem wykorzystać na wiele sposobów. Jest on nie tylko miejscem relaksu dla dorosłych, ale i zabawy i aktywnego spędzania czasu dla dzieci. Aby jednak najmłodsi mogli kreatywnie i ciekawie bawić się na świeżym powietrzu, potrzebują zabawek ogrodowych. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór zabawek do ogrodu dla najmłodszych. Proponujemy modele, które będzie można wstawić do dużych ogrodów, jak i tych, które sprawdzą się na małych przestrzeniach.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Jak wybrać zabawki ogrodowe dla dzieci?

Gama zabawek dla dzieci do ogrodu jest bardzo szeroka. Bez problemu wybierze się więc gadżety dopasowane do upodobań, gustu oraz wieku dzieci, które będą z nich korzystać. To, jakie zabawki będą najlepsze, zależy od wielu czynników. Inne sprawdzą się w ogrodzie 2-latka, z innych ucieszy się 8-latek.  W naszym sklepie znajdziesz zabawki do ogrodu dla dzieci od 6 miesięcy. Szeroki wybór zadowoli rodziców i dzieci. Oferujemy modele dmuchane, plastikowe oraz drewniane w atrakcyjnych cenach.

Bezpieczne zabawki do ogrodu

Dostosowanie zabawki do wieku dziecka i jego zainteresowań to nie jedyne czynniki, które powinni uwzględnić rodzice przy zakupie zabawek ogrodowych. Należy pamiętać, że zabawki muszą być przede wszystkim bezpieczne. Kupowane przedmioty powinny być najwyższej jakości, co oznacza, też ich wyższą cenę. Droższe zabawki z certyfikatami i atestami będą bezpieczne dla dzieci. Odznaczać będą się stabilnością, wytrzymałością, solidnością, a także wykonane będą z nieszkodliwych materiałów. Dla wielu osób ważne będzie też to, że będą one ekologiczne, czyli wykonane z drewna. Warto zaznaczyć, że zabawki ogrodowe wysokiej jakości będą odporne na działanie promieni słonecznych, mrozu, wiatru i innych czynników zewnętrznych, dzięki temu będą trwalsze i dłużej posłużą najmłodszym.

W naszym sklepie znajdziesz bezpieczne i solidne zabawki ogrodowe dla dzieci. Naszym klientom proponujemy produkty sprawdzonych i uznanych marek, które mogą pochwalić się certyfikatami i atestami bezpieczeństwa.

Najpopularniejsze zabawki na świeże powietrze

Chociaż wybór zabawek do ogrodu jest bardzo duży, to niektóre od lat cieszą się niezmienną popularnością. Najpopularniejsze zabawki są lubiane przez dzieci w każdym wieku. W rankingu tych najczęściej wybieranych królują:

  • Piaskownice do ogrodu – są wręcz obowiązkowym elementem domowego placu zabaw; lubią ją dzieci w każdym wieku; w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór domowych piaskownic; oferujemy te mini, jak i większe piaskownice; najpopularniejsze modele to te plastikowe; ich montaż jest prosty i łatwy nawet dla laika; solidniejszymi sprzętami są piaskownice drewniane, ale wymagają one większej powierzchni; uzupełnieniem domowej piaskownicy są natomiast plastikowe zabawki takie jak formaki, wiaderka, grabki czy łopatki;
  • Zjeżdżalnie dla dzieci – to kolejna popularna zabawka ogrodowa; najczęściej stawia się ją zaraz obok piaskownicy; nasz sklep oferuje różne typu zjeżdżalni ogrodowych; najprostsze modele plastikowe to te, które utrzymają ciężar 35 kg; w ofercie posiadamy także zjeżdżanie drewniane, metalowe, dla mniejszych i większych dzieci, a nawet te, na których swobodnie mogą bawić się dorośli;
  • Huśtawka do ogrodu – na domowym placu zabaw nie może zabraknąć również huśtawki dla dzieci; ta zabawka ma wiele odmian i typów; może być kolorowa i plastikowa, zamontowana na specjalnym słupie lub drewniane zawieszona na gałęzi drzewa; popularne są też huśtawki z opony samochodowej; huśtawka to dla dzieci dużą frajdą; chętnie bawić się będą na niej maluchy i starszaki, a na chwile przysiąść mogą również osoby dorosłe;
  • Trampolina – wartą uwagi zabawką ogrodową jest trampolina; w domowych ogródkach zagościła ona stosunkowo niedawno, ale dzieci pokochały ją bezgranicznie; nasz sklep oferuje mniejsze dmuchane trampoliny dla maluchów, a także większe i tradycyjne, ani których może bawić się młodzież i dorośli;
  • Baseny ogrodowe – kiedy lato w pełni, a z nieba leje się żar, każdy ma ochotę na odrobinę ochłody; w tym może pomóc domowy basen do ogrodu; mniejszy lub większy pozwoli na wodne szaleństwa i pierwsze kroki w nauce pływania.

Co jeszcze do zabawy w ogrodzie?

Zabawek ogrodowych jest znacznie więcej, niż wskazaliśmy powyżej. Nasza oferta jest również o wiele szersza. Dla fanów zabaw na świeżym powietrzu oferujemy domki do ogrodu, ślizgi wodne, zraszacze ogrodowe, drabinki do wspinania, tunele, sznury do podciągania, a także mniejsze zabawki takie jak formaki, wiaderka, taczki, zestawy łopatek, konewki, kosiarki. W naszym sklepie znajdziesz także zestawy, które pozwolą ci zaaranżować domowe boisko do piłki nożnej lub koszykówki.

Zabawkami do ogrodu mogą bawić się zarówno chłopcy, jak i dziewczynki w każdym wieku. Zabawy w ogrodzie doskonale wpływają na kondycję fizyczną, koordynację ruchową, rozwijają refleks. Dziecko z zabawek może korzystać samodzielnie, z pomocą rodziców czy też bawić się w większej grupie rówieśniczej.