Piłeczki

Pierwsze zabawki dzieci

Piłki to jedna z ulubionych zabawek dzieci. Dostępne są one w wielu odmianach i wariantach. Te najbardziej znane to piłki pozwalające na uprawianie takich sportów jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna. W ofercie naszego sklepie znajduje się jednak o wiele więcej piłek. Przeznaczone są one do zabawy dla najmłodszych dzieci i tych nieco starszych. Mają one różne rozmiary, a także wykonane są z różnych materiałów. Oferujemy dzieciom piłki gumowe, kauczukowe, pluszowe, szklane, świecące czy na gumce. Pozwalają one na kreatywną zabawę i w domu, i na świeżym powietrzu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Piłka dla dziecka

Piłka to zabawka prosta w użytku, a dające mnóstwo frajdy. Bawić mogą się nimi już kilkumiesięczne brzdące. Radości dostarczy ona również starszym dzieciom. Na rynku znajduje się wiele rodzajów piłek dla dzieci. Małe, duże, gumowe, kauczukowe, świecące czy śpiewające, kolorowe, w kropki, paski czy postacie bajkowe – jest w czym wybierać. To po, jaką piłkę dla dziecka się sięgnie, uzależnione jest od wielu czynników. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na wiek dziecka i zapewnić mu bezpieczeństwo. Dla najmłodszych przeznaczone są piłki pluszowe, które nie urządza żadnej krzywdy. Często mają one wbudowane mechanizmy grające czy dzwoneczki, które dodatkowo uatrakcyjniają zabawę. W pierwszych miesiącach życia dziecko jeszcze nie gra piła, a jedynie bada ją sensorycznie, czyli klepie, gryzie, miętosi, ogląda, wodzi za nią wzrokiem. Zabawa piłką pobudza więc zmysły i działają na rozwój malucha. Roczne dzieci, które potrafią już chodzić, mogą sięgać po piłki kauczukowe czy gumowe, które będą pchać lub toczyć. Rodzice powinni pamiętać, że małych dzieci nie są odpowiednie piłki ciężkie, twarde czy wykonane z niesprawdzonych materiałów.

Piłeczki dla dzieci – zalety zabawy

Bez względu na to, czy dla dziecka wybierze się piłeczkę kauczukową, czy gumową, to zabawa nią przyniesie wiele pożytku. Przede wszystkim małe piłeczki np. te z kauczuku pozwalają wspierać rozwój małej motoryki u dziecka. Piłeczki pozwolą na wykonywanie różnorodnych ćwiczeń rączek i to zupełnie niewymuszonych, wynikających z przyjemnej zabawy. Ćwiczenie małej motoryki zapunktuje w przyszłości, kiedy to dziecku będzie łatwiej chwytać i trzymać długopis czy wykonywać czynności manualne takie jak wycinanie, czy wyklejanie.

Piłeczki dla dzieci w naszym sklepie

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kolorowych piłeczek dla najmłodszych i nieco starszych dzieci. Oferujemy produkty z atestami i certyfikatami takich marek jak D.Rect. Goki, Simba, Mega Creative, 3Z czy Brimarex. Nasze produkty dostępne są w atrakcyjnych, często promocyjnych cenach, dzięki temu dostępne są dla każdego. Pojedyncze piłeczki kauczukowe można kupić już od 3 złotych. Nasz asortymenty to również całe zestawy piłek kolorowych, gdzie znajduje się ich nawet 300. Takie zestawy wykorzystać można do stworzenia kulkowej piaskownicy czy czynnych gier i zabaw.

Nasz sklep daje możliwość robienia zakupów przez 7 dni w tygodniu o każdej godzinie. Proponujemy wygodne, szybkie i bezpieczne zakupy on-line dla każdego.