Figurki kolekcjonerskie

Figurki do zbierania dla dzieci

Kolekcjonerstwo to jedno z podstawowych dziecięcych hobby. Dzieci mogą kolekcjonować przedmioty już od najmłodszych lat. Jeszcze do niedawna zbierało się znaczki pocztowe czy monety, dziś dzieci chętnie kolekcjonują figurki. Te mogą przybierać różne kształty. Zbieranie przez dzieci figurek kolekcjonerskich może się przekształcić w pasję na całe życie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Czym są figurki kolekcjonerskie?

Figurki kolekcjonerskie to miniatury rzeczywistych postaci, pojazdów czy zwierzątek. Pomniejszone są one w odporniej skali i niemal wiernie odwzorowują postacie z bajek, filmów, idoli muzycznych, pojazdy, zwierzątka itp. W naszym sklepie w kategorii figurek kolekcjonerskich znajdziesz szeroki wybór zwierząt, roślin, postaci, mabelek, dinozaurów. Oferujemy figurki kolekcjonerskie dla dzieci od 12 miesiąca życia w górę. Polecamy produkty takich marek jak Animal Planet, Bullyland, Cd Projekt, Kiti, Epoch, Collecta czy Scheich. Poza tym w naszym sklepie nie brakuje figurek kolekcjonerskich LEGO, Yamato, Breyer czy Hasbro. Szeroki wybór sprawia, że coś dla siebie znajdą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Wiele z modeli naszych figurek kolekcjonerskich jest uniwersalna i może stanowić kolekcję obydwóch płci. W naszym sklepie zakupy zrobią również fani takich serii jak Marval, Władca Pierścieni, Alien versus Predator, Hobbit czy World of Warcraft.

Figurki kolekcjonerskie dla dzieci

Kolekcjonowanie figurek to hobby, któremu można oddać się już od najmłodszych lat. Dzieci zazwyczaj zbierają figurki kolekcjonerskie, które można skojarzyć ze znanymi bajkami. Dziewczynki pokochały przede wszystkim kucyki z serii My Little Pony, a także figurki kolekcjonerskie Sylvanian Families. Chłopcy w swoich zbiorach mają głównie figurki dinozaurów i postaci z różnorodnych gier czy filmów typu Star Wars, Hobbit, Władcza Pierścienie. Za uniwersalne figurki kolekcjonerskie dla dzieci uważa się te przybierające postacie zwierzątek. Takie figurki służą nie tylko zabawie, ale i edukacji, szczególnie w przypadku najmłodszych dzieci.

Figurki kolekcjonerskie Schleich

Na szczególną uwagę w kategorii figurek kolekcjonerskich zasługują te pochodzące z serii Schleich. Od lat cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem, a ich popularność stale wzrasta. Te figurki kolekcjonerskie przedstawiają zwierzęta. Wyróżniają się one tym, że idealnie odwzorowują rzeczywistość, wyglądają niezwykle realistycznie, są ręcznie malowane. Figurki kolekcjonerskie Schleich występują w wielu rodzajach i typach – wybór jest naprawdę przeogromny! Wśród propozycji można znaleźć różne rasy koni, psów czy innych udomowionych zwierząt. Bez problemu też wśród figurek kolekcjonerskich Schleich odnajdziemy dzikie zwierzęta np. białego tygrysa, wilka czy lwa. Po figurki kolekcjonerskie tej marki chętnie sięgają zarówno dzieci, jak i dorośli. Największą popularnością cieszą się figurki koni, które często dostępne są w zestawach np. razem ze stajnią, jeźdźcami lub różnego typu akcesoriami.

Figurki kolekcjonerskie Action

Oprócz zwykłych statycznych (nieruchomych) figurek kolekcjonerskich w naszym sklepie znajdziesz również te typu Action. Są to zazwyczaj figurki militarne przeznaczone do toczenia ciężkich bojów i rozgrywek wojennych. Figurki kolekcjonerskie Action występują z dodatkowymi akcesoriami takimi jak miecz czy karabin. Z racji tego, że posiadają one niektóre elementy ruchome można nimi łatwiej i ciekawiej się bawić.