Roboty

Zabawki na baterie

Zabawkowe roboty to jedne z ulubionych zabawek chłopców. Jednak w naszym sklepie znajdziesz nie tylko roboty dla chłopców, ale i dla dziewczynek czy też te uniwersalne. Te inteligentne gadżety, zapewniają wyśmienitą zabawę, a także pomagają w edukacji najmłodszych. Roboty przyniosą mnóstwo frajdy nie tylko dzieciom, ale i rodzicom, którzy dołączą do wspólnej zabawy.

Wyświetlanie jednego wyniku

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
RoboChicco RC - 78230

Zabawka science fiction dla dzieci

Jeszcze do niedawna roboty były tylko wytworem science fiction. Dzieci obserwując je na szklanym ekranie, marzyły, aby się nimi pobawić. Dziś roboty można kupić w większości sklepów z zabawkami i to w korzystnej cenie. Roboty przybierają rozmaite postacie od pojazdów przez dinozaury, królik, aż postaci znanych z bajek, kreskówek i filmów. Większość robotów dla dzieci działa na baterię, ale dostępne są też modele wyposażone w moduł Bluetooth. Współczesne roboty dla dzieci dają wiele możliwości. Te podstawowe to zaplanowanie trasy ich przemieszczania się na kilka ruchów naprzód. Robot może też przewiesić przedmiot z jednego miejsca w drugie, omijać przeszkody itd. Zabawa robotami ćwiczy sprawność, rozwija wyobraźnie, zmysł przestrzenny, a przede wszystkim daje duże możliwości.

Jaki robot dla dziecka jest najlepszy?

Dobry robot dla dziecka to nie tylko dziecięca zabawka dostarczająca rozrywki. Te najciekawsze urządzenia poza jazdą i zmianą kierunku mogą reagować na gesty i proste komendy, odczytywać temperaturę otoczenia, a także umożliwiają przeprowadzenie „tajnych misji”. Wybierając robot dla dziecka, warto zorientować się, jakie posiada on dodatkowe funkcje. Ciekawsze modele mogą uczyć dziecka słówek w języku obcym, tańczą, śpiewają, liczą, uczą alfabetu. Możliwości jest naprawdę dużo.

Roboty dla dziecka – od jakiego wieku?

Roboty interaktywne mogą być wspaniałą zabawą i dobrym narzędziem rozwoju, jednak, aby tak było trzeba go dopasować do wieku malucha. W naszym sklepie znajdziesz interaktywne roboty dla dzieci od lat 3. Dla mniejszych dzieci dedykowane są proste urządzenia, które nie posiadają skomplikowanych funkcji, są wytrzymałe i solidne. Trzeba pamiętać, że maluch robota niedopasowanego do jego wieku może szybko zniszczyć, a także nie będzie korzystał on ze wbudowanych w zabawkę opcji i możliwości. O tym, do jakiego wieku dedykowany jest robot, można sprawdzić, zapoznając się z oznaczeniami na opakowaniach – producenci zawsze umieszczają informację o rekomendowanie licznie lat, od której dziecko może bawić się zabawką. Dostosowanie zabawki do wieku dziecka wpływa również na bezpieczeństwo. Roboty z małymi częściami i elementami nie powinny stanowić zabawki dla małych dzieci, które mogą je połknąć lub nimi się skaleczyć.

Zaawansowane roboty to te przeznaczone dla dzieci powyżej 8 lat. Zabawa nimi wymaga odpowiedniej koordynacji ruchowej i wydawanie skomplikowanych poleceń. Takie roboty również można znaleźć w ofercie naszego sklepu.

Popularne roboty dla dzieci

Hitowe modele robotów to te z serii Star Wars. Chętnie sięgają po nie chłopcy w różnym wieku. Dużą popularnością cieszą się też roboty Tm Toys, okrzyknięte zabawkami roku. Przybierają one postacie zwierzątek, przez co lubią je szczególnie dziewczynki. Dla płci pięknej szczególnie atrakcyjne jest robot w postaci różowego królika, liska czy biedronki. Oprócz tego nasz sklep współpracuje z takimi producentami zabawek dla dzieci jak HEXBUG, Dumel, Mega Creative, Madej czy Norimpex. Daje to szeroki wybór robotów dla dzieci w atrakcyjnych cenach.