Zabawa w dorosłych

Dzieci w świecie dorosłych

Zabawa w dorosłych to jedna z ulubionych dzieci. Maluchy lubią odgrywać rolę i naśladować rodziców, dziadków czy starsze rodzeństwo. Zabawa w dorosłych może przybierać różne formy. Dzieci lubią wcielać się rolę pielęgniarek, lekarzy, nauczycielek, ogrodnika, policjanta, strażaka, weterynarza. Popularne zabawy w dorosłych to również te w sklep, zakład fryzjerski, warsztat samochodowy, krawcową, prasowanie, sprzątanie. Aby zabawy w dorosłych były ciekawe i jak najlepiej odzwierciedlały rzeczywistość, warto postawić na zestawy uatrakcyjniające zabawę. Zestawów do zabawy w dorosłych jest co niemiara i pozwalają one odrywać i naśladować wiele zawodów i czynności zazwyczaj wykonywanych przez osoby dorosłe.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Zestawy do zabawy w dom

Jednymi z najpopularniejszych zabawek do odgrywania ról są te pozwalające bawić się w dom. Zabawki tego typu wybierają najczęściej dziewczynki, ale i wśród chłopców znajdują się fani sprzątania, prasowania czy gotowania. Znajdujące się w naszym sklepie zestawy to te, które pozwolą dzieciom wczuć się w rolę gospodynie domowej i pomóc mamie w codziennych obowiązkach. Zestawy małej gosposi zawierają takie akcesoria jak mini pralka, deska do prasowania, miotełki, żelazka, odkurzacze, akcesoria i sprzęty kuchenne.

Zabawki do odgrywania ról dla chłopców

O ile dziewczynki zazwyczaj wybierają zabawy w dorosłych opierające się na pracach domowych, to chłopcy wolą te bardziej ekstremalne. Mali chłopcy ucieszą się z zabawek pozwalających wcielić się w rolę policjanta, żołnierza, mechanika, strażaka. W tego typu zestawach można znaleźć nie tylko broń i odznaki, ale także i różne narzędzia.

Zabawy w dorosłych uniwersalne

Pewne zawody i czynności budzą zainteresowanie i dziewczynkę i chłopców. Uniwersalne zabawki do odgrywania ról to te pozwalające wcielić się w rolę ogrodnika, lekarza, weterynarza, sklepikarza, fryzjera. Takie zabawki pozwalają rozwijać zainteresowania i umiejętności dziecka, a nawet mogą stać się początkiem kariery w dorosłym życiu. Zestawy do zabawy w dorosłych dziecko może wykorzystywać do samodzielnej zabawy lub do tej wspólnej z rodzeństwem, rówieśnikami czy rodzicami.

Zabawki do odgrywania ról – czy warto je kupować?

Odgrywanie ról i zabawy w dorosłych to ważny element rozwój każdego dziecka. Aby ułatwić maluchom zabawę, warto podarować dziecku odpowiedni zestaw do zabawy w dorosłych. Wybór jest naprawdę duży, a w naszym sklepie na pewno znajdziesz zabawki, które będą dostosowane do wieku i zainteresowań dziecka. Po pierwsze zestawy mogą sięgnąć już rodzice małych brzdąców. Nasz asortyment obejmuje zestawy do zabawy w dorosłych dla dzieci od 1,5 roku. Zabawki przeznaczone dla najmłodszych są pozbawione małych i ostrych elementów, które mógłby wyrządzić krzywdę. Wszystkie nasze produkty opatrzone są atestami i certyfikatami dopuszczającymi zabawki do użytku przez najmłodszych. Bezpieczeństwo i wysoką jakość naszych produktów gwarantuje współpraca z cenionymi producentami zabawek dziecięcy m.in. marka Trefl, Fisher Price, Playme, Rolly Toys, Euro Trade, Hasbro, Little Tikes, Goki, Smoby itp. Produkty tych marek oferujemy w atrakcyjnych, często promocyjnych cenach.