Domki i akcesoria dla lalek

Marzenie każdej małej dziewczynki

Jedyny ulubionych zabawek dziewczynek są lalki. Bawi się nimi większość dziewczynek i to przez wiele lat. Na początku wybierają one szmacianki, później interaktywne lalki, aby w końcu odkryć lalki barbie. Wybór lalek jest bardzo duży, chcąc jednak uatrakcyjnić, zabawę warto postawić na akcesoria i gadżety dla lalek. W tym zakresie dominują domki dla lalek. O takim marzy niemal każda dziewczynka. Wyposażone w małe mebelki i akcesoria pozwolą na kreatywne zabawy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Idealny prezent dla dziewczynki

Domek dla lalek postrzegany jest jako magiczne i wyjątkowa budowla. Marzy o nim większość dziewczynek. To, dlatego domek dla lalek znajduje jedną z czołowych pozycji wśród najlepszych prezentów dla dziewczynek. Sprawdzi się on jako upominek na urodziny, dzień dziecka, Mikołaja, pod choinkę. Pozwoli on uatrakcyjnić zabawę lalkami, angażuje do zabawy, umożliwia odgrywanie rozmaitych scenek sytuacyjnych. To jakie możliwości zabawy da domek dla lalek, zależy od tego, na jaki model się postawi. A tu możliwości jest naprawdę dużo. W naszym sklepie znajdziesz różne typu domków dla lalek– do tych prostych płaskich, po duże konstrukcje. Domki dla lalek to idealny prezent dla dziewczynek od 3 roku życia.

Materiał wykonania domku dla lalek

Tanie domki dla lalek o niewielkich rozmiarach zazwyczaj wykonywane są z plastiku. Materiał ten jest nie tylko wykorzystywany do stworzenia konstrukcji, a także z niego stworzone są elementy wyposażenia. Plastikowe domki dla lalek mogą zachwycać formą i designem, ale trzeba pamiętać, że są one podatne na zniszczenie. Solidniejszą alternatywą są drewniane domki dla lalek, które jednak są też bardziej kosztowniejsze.

Wielkość domków

Domki dla lalek mają różne wielkości. To on niej zależy to, jakimi lalkami będzie się w nim bawić, na ile akcesoriów znajdzie się w nim miejsce. Najmniejsze domki dla lalek to te o wysokości 10 centymetrów. Nie zajmują one wiele miejsce i świetnie sprawdzą się w niewielkich pokojach dziecięcych. Małe domki dla lalek nie dają jednak takich możliwości jak duże konstrukcje. Te wyposażone są w wiele elementów i gadżetów, które sprawiają, że domek dla lalek wyglądają jak prawdziwe nieruchomości. Dziecko może się nimi swobodnie bawić. Duże domki dla lalek to często wielopiętrowe konstrukcje, które zajmują wiele miejsca. Z racji tego, że wyposażone są w wiele drobnych i niewielkich elementów, nie są polecane małym dziewczynkom.

Wyposażenie domku dla lalek

Wybierając domki dla lalek, warto zwrócić uwagę na ich wyposażenie. Podstawowe modele nie zawierają wielu akcesoriów. W dużych domkach dla lalek możemy spotkać pełne zestaw mebli i dekoracji. Na wyposażeniu znajdziemy więc miniaturowe krzesła, łóżka, stoły, regały, sprzęt AGD, schody, skrzynki na listy i co jeszcze dusza zapragnie. Warto pamiętać, że niektórzy producenci domków dla lalek pozwalają na późniejsze uzupełnienie wnętrz i dokupienie osobno akcesoriów. Im więcej ich jest, tym zabawa jest lepsza i ciekawsza/ w przypadku domków dla lalek dla małych dziewczynek należy zwrócić uwagę, aby elementy wyposażenia nie były zbyt drobne.

Rodzaje domków dla lalek

W domkach znajdujących się w naszym sklepie zamieszkać mogą różne typy lalek. Niektóre z domków czy farm dla lalek dedykowane są barbi, w innych zamieszkać mogą szmacianki. Producenci drewnianych domków dla lalek często wyposażają swoje produkty w drewniane figurki, które mogą stanowić mieszkańców budowli. Trzeba pamiętać, że nie w każdym domku może zamieszkać każda lalka – niektóre są zwyczajnie za duże i nie mieszczą się w budowli. Do najpopularniejszych typów domków zalicza się domki dla lalek barbie, domki dla lalek Monster High oraz domki dla lalkopsów. Oprócz tego w naszym sklepie znajdziesz też domki dla lalek i akcesoria pasujące to popularnych serii takich jak Barbie, baby Born, Annabell, Baby Nurse, Newborn Baby czy Steffi Love.

Jaki domek dla lalek wybrać?

Poza wyborem materiału, z którego wykonany jest domek, jego wielkości, wyposażenia i dostosowania do lalek warto także sprawdzić, czy konstrukcja jest składana, można ją przenosić, posiada dodatkowe funkcje np. sygnały dźwiękowe czy świetlne, ma dodatkowe elementy takie jak balkony, schody, zjeżdżalnie oraz rowki ułatwiające zamontowanie mebli.

Akcesoria dla lalek

Domek i lalka to nie wszystko, co potrzebne do kreatywnej zabawy. Małe dziewczynki ucieszą się także z akcesoriów, które pomogą dbać o lalki. W tym zakresie oferujemy takie produkty jak ubranka dla lalek, mebelki do domków dla lalek, akcesoria do karmienia, karety i samochody dla lalek, koniki, znaki, przewijaki, nosidełka, foteliki, nocniki itd. Wybór jest duży i każda dziewczynka znajdzie to, co jej będzie potrzebne do wspaniałej zabawy.

Producenci domków dla lalek i akcesoriów

Nasz sklepem współpracuje z czołowymi producentami domków dla lalek i akcesoriów dla lalek. Znajdziesz u nas produkty takich marek jak Mattel, Mega Creative, Zapf, Goki, Simba, Haba, Smoby Small Foot i inni. Dzięki temu oferujemy produkty wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach. W naszym sklepie znajdziesz zarówno tradycyjne domki dla lalek, jak i nowości, które każde dziecko na pewno zna z reklam.