Gniotki i slime

Czym są gniotki?

Gniotki i smile to prawdziwy hit wśród starszaków. Stanowią one świetną zabawą i pozwalają na nie w każdym miejscu. Gniotki można zabrać w podróż, do szkoły czy przedszkola. W naszym sklepie znajdziesz gotowe gniotki, a także akcesoria pozwalające stworzyć je samodzielnie. Proponujemy szeroki wybór magicznej plasteliny, mas prukających, mas zmieniających kolor i mas odbijających się. Z tych wyjątkowych plastelin i mas można stworzyć skaczącą piłeczkę, które dodatkowo będzie się rozciągać jak guma do zżucia, rozrywać jak papier i rozbijać jak porcelana.

Wyświetlanie jednego wyniku

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Gra Zwierzęta - (98325)

Gniotki nie tylko dla dzieci

Gniotki to zabawki nie tylko dla dzieci. Chętnie sięgają po nie dorośli, który traktują je jako antystresowe zabawki. Gniotkiem można bawić się w biurze czy w drodze do pracy. Jest niewielki i zmieści się w kieszeni. Oprócz tego, że pozwala uwolnić się do napięcia emocjonalnego, ćwiczy mięśnie ręki i nadgarstka. Oznacza to, że gniotek czy inne stwór ulepiony z magicznej plasteliny mogą służyć pomocą w procesie rehabilitacji.

Czym są slime?

Alternatywą dla popularnych gniotów są tzw. slime. Slime pokochały dzieci na całym świecie. Bawią się nimi maluch w USA, Kanadzie, Australii, Argentynie, RPA czy Polsce. Slime jest kolorowym glutem, który umożliwia kreatywną zabawę na wiele sposobów. Glutka robi się samodzielnie w domu z pomocą masy plastycznej. W naszym sklepie znajdziesz poszczególne akcesoria, a także całych zestawy pozwalają na zrobienie niesamowitych glutów slime. Asortyment naszego sklepu obejmuje zestawy umożliwiające tworzenie glutów różnych kolorów, nawet tych brokatowych. Stworzone z pomocą naszych akcesoriów slime są bezpieczne dla dzieci. Oferujemy produkty przebadane i bezpieczne, które mogą pochwalić się certyfikatami i atestami. Aktywatory do glutów w naszym sklepie nie zawierają boraksu ani płynu do soczewek, dlatego każde dziecko może z nich bezpiecznie korzystać.

Magiczna plastelina i masy plastyczne

W taj kategorii zabawek dla dzieci znajdziesz szeroki wybór magicznej plasteliny i mas plastycznych. Sprytne plasteliny pozwalają na tworzenie niecodziennych form. Mogą one przybierać różne formy. W naszym sklepie znajdziesz sprytną plastelinę magnetyczną, elektryczną czy niewidzialną. Zaskakuje ona dzieci, a także dorosłych swoimi właściwościami.

Sprytna plastelina jest niezwykłą maską, które pozwala na tworzenie wszystko, co tylko wyobraźnia wymyśl. Masę można rozciągnąć, rozrywać, łamać, odbijać, kruszyć, tworzyć z niej postacie, balony, strzelać z ją. Dodatkowo w zależności od rodzaju sprytnej plasteliny posiada ona ponadstandardowe właściwości. Może ona zmieniać kolor, być wrażliwa na ciepło, stawać się niewidzialna lub świecić w ciemności. Magiczna plastelina przypadnie do gustu i dzieciom i dorosłym. Te pierwsze będą traktować ją jako źródło wspaniałej zabawy, ci drudzy magiczną plastelinę będą wykorzystywać do rozładowywania stresu i napięcia emocjonalnego.

Producenci gniotków i slime

W naszym sklepie znajdziesz gluty, zabawki i gadżety, a także gniotki renomowanych producentów. Współpracujemy z takimi markami jak TUBAN, Sprytna Plastelina. Strigo, Pukka, Asta czy Keycraft. Produkty tych marek są wysoko oceniane i spełniają wyśrubowane normy prawa europejskich.

Ile kosztują gniotki i slime?

Gniotki czy materiały do samodzielnego stworzenia slime to takie gadżety na każdą kieszeń. Najtańsze zabawki w tej kategorii kupisz u nas za kilka złotych. Możesz skorzystać z licznych promocji i rabatów, które dodatkowo uatrakcyjnią cenę magicznych plastelin i innych mas.