Gniotki i slime

Czym są gniotki?

Gniotki i smile to prawdziwy hit wśród starszaków. Stanowią one świetną zabawą i pozwalają na nie w każdym miejscu. Gniotki można zabrać w podróż, do szkoły czy przedszkola. W naszym sklepie znajdziesz gotowe gniotki, a także akcesoria pozwalające stworzyć je samodzielnie. Proponujemy szeroki wybór magicznej plasteliny, mas prukających, mas zmieniających kolor i mas odbijających się. Z tych wyjątkowych plastelin i mas można stworzyć skaczącą piłeczkę, które dodatkowo będzie się rozciągać jak guma do zżucia, rozrywać jak papier i rozbijać jak porcelana.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Gniotki nie tylko dla dzieci

Gniotki to zabawki nie tylko dla dzieci. Chętnie sięgają po nie dorośli, który traktują je jako antystresowe zabawki. Gniotkiem można bawić się w biurze czy w drodze do pracy. Jest niewielki i zmieści się w kieszeni. Oprócz tego, że pozwala uwolnić się do napięcia emocjonalnego, ćwiczy mięśnie ręki i nadgarstka. Oznacza to, że gniotek czy inne stwór ulepiony z magicznej plasteliny mogą służyć pomocą w procesie rehabilitacji.

Czym są slime?

Alternatywą dla popularnych gniotów są tzw. slime. Slime pokochały dzieci na całym świecie. Bawią się nimi maluch w USA, Kanadzie, Australii, Argentynie, RPA czy Polsce. Slime jest kolorowym glutem, który umożliwia kreatywną zabawę na wiele sposobów. Glutka robi się samodzielnie w domu z pomocą masy plastycznej. W naszym sklepie znajdziesz poszczególne akcesoria, a także całych zestawy pozwalają na zrobienie niesamowitych glutów slime. Asortyment naszego sklepu obejmuje zestawy umożliwiające tworzenie glutów różnych kolorów, nawet tych brokatowych. Stworzone z pomocą naszych akcesoriów slime są bezpieczne dla dzieci. Oferujemy produkty przebadane i bezpieczne, które mogą pochwalić się certyfikatami i atestami. Aktywatory do glutów w naszym sklepie nie zawierają boraksu ani płynu do soczewek, dlatego każde dziecko może z nich bezpiecznie korzystać.

Magiczna plastelina i masy plastyczne

W taj kategorii zabawek dla dzieci znajdziesz szeroki wybór magicznej plasteliny i mas plastycznych. Sprytne plasteliny pozwalają na tworzenie niecodziennych form. Mogą one przybierać różne formy. W naszym sklepie znajdziesz sprytną plastelinę magnetyczną, elektryczną czy niewidzialną. Zaskakuje ona dzieci, a także dorosłych swoimi właściwościami.

Sprytna plastelina jest niezwykłą maską, które pozwala na tworzenie wszystko, co tylko wyobraźnia wymyśl. Masę można rozciągnąć, rozrywać, łamać, odbijać, kruszyć, tworzyć z niej postacie, balony, strzelać z ją. Dodatkowo w zależności od rodzaju sprytnej plasteliny posiada ona ponadstandardowe właściwości. Może ona zmieniać kolor, być wrażliwa na ciepło, stawać się niewidzialna lub świecić w ciemności. Magiczna plastelina przypadnie do gustu i dzieciom i dorosłym. Te pierwsze będą traktować ją jako źródło wspaniałej zabawy, ci drudzy magiczną plastelinę będą wykorzystywać do rozładowywania stresu i napięcia emocjonalnego.

Producenci gniotków i slime

W naszym sklepie znajdziesz gluty, zabawki i gadżety, a także gniotki renomowanych producentów. Współpracujemy z takimi markami jak TUBAN, Sprytna Plastelina. Strigo, Pukka, Asta czy Keycraft. Produkty tych marek są wysoko oceniane i spełniają wyśrubowane normy prawa europejskich.

Ile kosztują gniotki i slime?

Gniotki czy materiały do samodzielnego stworzenia slime to takie gadżety na każdą kieszeń. Najtańsze zabawki w tej kategorii kupisz u nas za kilka złotych. Możesz skorzystać z licznych promocji i rabatów, które dodatkowo uatrakcyjnią cenę magicznych plastelin i innych mas.